BlackRock می گوید coronavirus را تضعیف کرده است سرمایه گذاری مورد برای هند دارایی

جانبازان پوشیدن facemasks نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 رمان coronavirus رسیدن به دعا در معبد طلایی در امریتسار در 13 مارس سال 2020 است.

Narinder Nanu | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اقتصاد هند در حال حاضر کاهش زمانی که coronavirus همه گیر, ضربه, ضعف مورد برای سرمایه گذاران به خرید این کشور در سهام و اوراق قرضه با توجه به بلکراک مدیر نمونه کارها.

“به طور کلی آن برگ مورد کمی ضعیف تر” Neeraj ست, سر, آسیایی, اعتباری در سرمایه گذاری غول گفت: “CNBC “Squawk Box آسیا” در روز سه شنبه.

“هند وارد کل وضعیت Covid در یک جای پای ضعیف تر … و اگر هر چیزی مستند و رکود از اقتصاد تنها فشار بیشتری را بر سیستم بانکی,” او اضافه شده است.

بخش بانکی این کشور شده است گرفتار مشکلات از قبیل مقدار زیادی از بدهی های بد است که به اقتصاد صدمه دیده. رشد اقتصاد هند — بزرگترین سوم در آسیا — آهسته به 4.7 درصد در سه ماهه منتهی به دسامبر 2019. آن را ضعیف ترین سرعت در بیش از شش سال است.

با این کشور در حال حاضر در مستند به عنوان تلاش دولت برای کاهش سرعت گسترش coronavirus شیث گفت: اقتصاد هند می تواند حتی قرارداد در آینده چهارم.

اطلاعات رسمی در هند نشان داد تعداد موارد تایید شده از Covid-19 ایستاده در 10,363 که از صبح روز سه شنبه با 339 مرگ و میر. نارندرا نخست وزیر هند روز سه شنبه تمدید coronavirus مستند تا زمانی که ممکن است 3. اولیه 21 روز در سراسر کشور محدودیت قرار گرفتند برداشته شده است امروز.

کندتر رشد اقتصادی بدان معنی است که شرکت سود صدمه دیده خواهد شد و که خواهد رسید قیمت سهام و اوراق قرضه خاص گفت: Seth اضافه کرد که بلکراک شده است “محتاط” در هند اعتباری در “پایان پایین تر” از رتبه بندی طیف.

اما با هند بانک مرکزی — بانک مرکزی هند یا RBI — انتظار برای کاهش نرخ بهره بیشتر درآمد ثابت سرمایه گذاری می تواند به نفع او گفت:.

“بنابراین به طور کلی در مورد درآمد ثابت احتمالا مثبت چون ما انتظار RBI به کاهش نرخ و جهت سیاست های پولی است که هنوز هم نسبت به کاهش; مورد برای هند اعتبار کمی متنوع تر کمی بیشتر مخلوط با توجه به کیفیت و … و همچنین در مورد سهام نیز باقی می ماند مخلوط در اینجا گفت:” ست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>