BlackRock می گوید چین به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن ‘فراوان نقدینگی برای کمک به کوسن coronavirus تاثیر

یک کارگر میدارد قارچ کشت شده در گلخانه ای در Anlong شهرستان در جنوب غربی چین در استان گوئیژو چهار شنبه, فوریه. 19, 2020.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

چین به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال به نگه دارید “فراوان” نقدینگی در کشور به عنوان آن را همچنان به دست و پنجه نرم کردن با تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس با توجه به بزرگترین شرکت سرمایه گذاری بلکراک.

“من فکر می کنم از اقدامات دیدگاه من فکر نمی کنم که ما را دیده اند همه از آن به عنوان رتبهدهی نشده” Neeraj ست, سر, آسیایی, اعتباری در بلکراک گفت CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه.

شیوع COVID-19 virus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 2000 نفر و آلوده بیش از 74,000 دیگران بیشتر آنها از چین است. آن نیز به بیش از دو دوجین از کشورها و باعث شده فروش آف در برخی از بازارهای مالی و درخواست چند دولت به جمع و جور کردن خود از چشم انداز اقتصادی.

شیث را به قبل از چین قطع وام خود را نخست رای (LPR) روز پنج شنبه صبح یک حرکت است که می تواند کاهش هزینه های استقراض برای کسب و کار.

در یک به طور گسترده ای انتظار می رود حرکت بانک خلق چین در روز پنج شنبه قطع آن 1-سال LPR با 10 امتیاز در اساس در حالی که 5 سال LPR دیدم 5 واحد کاهش. اعلام روز پس از بانک خلق چین کاهش می یابد .

این LPR نرخ بهره است که بانک شارژ خود را از معتبر ترین مشتریان. در ماه اوت سال گذشته بانک مرکزی چین تغییر راه تجاری وام دهندگان تعیین نرخ بهره برای وام.

از شیوع کروناویروس در چین است و تاخیر در بازگشت از عملیات در کارخانه پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید. همچنین نگرانی خود را بالقوه اقتصادی تاثیر هر دو در داخل و همچنین در سطح بین المللی. در اوایل این هفته اپل هشدار داد که انتظار ندارد برای دیدار با آن در سه ماهه دوم پیش بینی درآمد و ذکر شده در پایین آیفون عرضه در سطح جهانی و همچنین کاهش تقاضای چین به علت شیوع بیماری.

اقدامات مالی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد

سوال باقی می ماند بیش از چگونه اعتبار جریان به سیستم شیث گفت.

این به ویژه برای کوچک و متوسط کسب و کار است که احساس فشار او اضافه شده است. “بسیاری از این کارخانه ها بسته شده اند و برای بیش از یک ماه آنها احتمالا هنوز هم باقی می ماند در پایین نرخ بهره برای (یک) ماه آینده یا دو.”

فراتر از آن, Seth گفت: پکن انتظار دارد که نشان می دهد بیشتر “مالی ضربه.”

“ما انتظار برای دیدن یک ترکیب پولی و سیاست مالی آینده با هم برای حمایت از اقتصاد است. به حدی مالی ضربه است برای رفتن به یک تابع از چه مقدار از خطر حرکت نزولی وجود دارد که هنوز نامشخص است به حدی داده شده ما هنوز در وسط آن,” او گفت:.

خواسته در مورد پتانسیل بزرگی از اقدامات مالی که چین می تواند Seth گفت: به احتمال زیاد خواهد شد “اندازه گیری” در مقایسه با هزینه های که ساخته شده پس از سال 2008 بحران مالی جهانی.

اقتصاد چین امروز بسیار بزرگتر از آن بود که در آن زمان, او گفت:, و اضافه کرد که مجموع بدهی در سیستم نیز به طور قابل توجهی بالا رفته. این بدان معناست که هزینه خدماتی که بدهی خواهد بود “بسیار بالا به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی است.”

— CNBC آملیا لوکاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>