بیت کوین سیاهههای مربوط به ژانویه بهترین عملکرد در 7 سال به عنوان ارزش موج نزدیک به 40 میلیارد دلار

یک مرد عبور می کند در مقابل بیت کوین ارز مغازه در کراکوف, لهستان.

آرتور Widak | NurPhoto | گتی ایماژ

بیت کوین وارد شده بهترین عملکرد خود را برای ماه ژانویه از سال 2013 رانده شده توسط safe-haven خرید به بازارهای سهام جهانی باقی می ماند لرزان پس از شیوع کروناویروس از چین است.

این cryptocurrency شد تا بیش از 29 درصد در ماه ژانویه به بازار سرمایه یا ارزش تمام بیت کوین در گردش افزایش یافت $39.7 میلیارد دلار است. درصد به دست آوردن بهترین از ژانویه 2013 زمانی که بیت کوین بود تا 54 درصد در ماه.

کارشناسان صنعت گفت: تعدادی از عوامل از جمله coronavirus و بازگشت به کار پس از تعطیلات سال جدید قمری در آسیا کمک کرد تا سرپا نگه داشتن تا بیت کوین به قیمت.

Coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین گسترش به مناطق دیگر جهان است. بیش از 360 نفر روز جمعه در چین از ویروس. برخی از شرکت های هواپیمایی را متوقف پرواز به چین, شرکت های متوقف عملیات برای طولانی تر از حد معمول در طول دوره تعطیلات و ترس در حال رشد است که رشد اقتصاد جهانی می تواند رنج می برند.

Nigel Green, مدیر عامل شرکت deVere گروه خدمات مالی و مشاوره شرکت به نام بیت کوین یک “پناهگاه امن دارایی در زمان عدم قطعیت” و گفت: به همین دلیل است که دیده می شود افزایش در ماه گذشته است.

“ادامه مسیر رو به بالا از قیمت بیت کوین در ارتباط به گسترش coronavirus” سبز گفت: در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه. “بیشتر موارد فردی که در حال شناسایی بیشتر کشورها در سراسر جهان است که تحت تاثیر قرار می گیرد و بیشتر تاثیر سنتی در بازارهای مالی بالاتر از قیمت بیت کوین شروع به پریدن کرد.”

در ضمن تجارت چیدن زیر سال جدید قمری جشن های مشاهده شده در سراسر تعدادی از کشورهای آسیایی است. برخی از بازارهای باید به حال روز اضافی خاموش اما بسیاری از مردم بازگشت به کار هفته گذشته است.

“پست USD (سال نو چینی) همچنین من فکر می کنم (بازی) در یک نقش است. مقدار زیادی از پول نشسته در حاشیه با طولانی آخر هفته و هفته گذشته است. ما این را دیدم در مالزی جلد و همچنین در تعطیلات آخر هفته تعداد زیادی از پول تازه در آینده پست CNY شکستن” ویجی Ayyar رئیس توسعه کسب و کار در cryptocurrency ارز Luno گفت CNBC.

گذشته از coronavirus مسائل مربوط به معامله گران نیز به دنبال به سمت پیشرفت در جنبه های فنی از بیت کوین ، یک رویداد است که لقب “halvening” است که اتفاق می افتد ممکن است و آن مربوط به بیت کوین را در زمینه فناوری blockchain.

کارگران معدن با متخصص کامپیوتر رقابت به حل مسائل ریاضی پیچیده به اعتبار معاملات بیتکوین. هر کس که برنده این مسابقه می شود پاداش در بیت کوین ،

در حال حاضر معدن در حال پاداش 12.5 بیت کوین در هر بلوک استخراج می گردد. پاداش نصف هر چند سال که حکومت نوشته شده است به بیت کوین را زمینه ای کد. توسط مه سال 2020 پاداش هر خیش خواهد بود در نیمه قطع دوباره به 6.25 جدید بیت کوین اساسا کاهش عرضه از cryptocurrency آینده بر روی بازار است.

قبلی نصف حوادث را قبل از بزرگ افزایش قیمت بیت کوین.

“بیت کوین halvening و همچنین افزایش اخیر سوخت ترس همه گیر و عمومی بازار وحشت است و در عین حال یکی دیگر یادآوری است که بیت کوین بسیار کمتر مخاطره آمیز ارائه می دهد و به طور بالقوه outsized بازده” Jehan چو از بنیانگذاران blockchain متمرکز بر سرمایه گذاری شرکت Kenetic سرمایه گفت: CNBC.

او اضافه کرد که بیت کوین “آماده است برای یک برک آوت اجرا به $15,000 تا اواسط سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>