بیوتکنولوژی افزایش شاخص سهام مردم ‘گرسنه’ به صورت اخبار خوب در coronavirus

دانشمند همشهری یان با این نسخهها کار در آزمایشگاه در مدرن در کمبریج در فوریه. 28 سال 2020. مدرن توسعه یافته تجربی اول coronavirus پزشکی, اما یک درمان تایید شده است که بیش از یک سال دور.

David L. رایان | بوستون گلوب | گتی ایماژ

Biotech رسید جمعه پس از جزئیات جدید در نزدیک تماشا کارآزمایی بالینی برداشته امیدوار است که دانشمندان ممکن است نزدیک به یک درمان برای coronavirus که همچنان به حفظ آن جای پایی در سراسر جهان پس از ظهور کمی بیش از سه ماه پیش.

این اب یک ETF که آهنگ های بیوتکنولوژی بزرگترین بازیکنان بود تا بیش از 2% جمعه پس از مراقبت های بهداشتی, انتشار, آمار, اخبار, نشان داد برداشت اولیه از یکی از Gilead Sciences’ آزمایش های بالینی برای داروی ضد ویروسی remdesivir. دانشگاه شیکاگو دریافتند که بیماران مبتلا به Covid-19 تا به حال “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی” و ترخيص شدند در کمتر از یک هفته با توجه به آمار.

خبری که بیوتکنولوژی شرکت مدرن دریافت $483 میلیون دلار بودجه فدرال خود را برای توسعه واکسن همچنین تقویت بخش بالاتر است.

در حالی که کارشناسان بیماری های عفونی احتیاط در مقابل پریدن به نتیجه گیری گفت: جزئیات جدید از جلعاد دادگاه صرفا حدیثی سرمایه گذاران خرده فروشی هستند “گرسنه” برای اخبار خوب در ویروس تحلیلگران می گویند. کسانی که سرمایه گذاران می تواند خود را از گرسنگی و هدایت آن به خرید سهام آنها گفت.

“شما می توانید استدلال می کنند [جلعاد] خریداران گرسنه هستند برای اخبار خوب در حالی که مدرن خریداران گرسنه هستند و برای آن” گفت: Mike Bailey مدیر تحقیقات در FBB سرمایه شرکای سابق بهداشت و درمان-مراقبت تحلیلگر در Stifel.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19 که آلوده بیش از 2.1 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 147,384 که از اواخر روز جمعه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مقامات بهداشتی می گویند تولید یک واکسن برای جلوگیری از این بیماری را به حداقل 12 تا 18 ماه ساخت پیدا کردن یک داروی موثر در درمان زود حتی بیشتر مهم است که بسیاری از کسب و کار به دنبال بازگشایی در اوایل ماه آینده.

Remdesivir نشان داده است برخی از وعده در درمان سارس و MERS آن نیز ناشی از coronaviruses. برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان را نیز با استفاده از remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در کاهش طول مدت Covid-19 در بیماران است.

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در حالی که جزئیات جدید از جلعاد محاکمه امیدوار هستند آنها “نه با شدت بهم زدن غوطه دادن.”

“اگر آن کار نمی کند من فکر نمی کنم این درمان است,” او گفت: جمعه طی مصاحبه ای با CNBC “Squawk Box.” “من فکر نمی کنم این است برای رفتن به یکی از مواد مخدر در پاسخ به این بیماری است اما آن را می توانید تغییر خطوط از بیماری و کاهش بدترین نتایج برای برخی از بیماران است.”

جلعاد را کارآزمایی بالینی نتایج جستجو مربوط به بيماران مبتلا به موارد شدید این ویروس هستند و انتظار می رود بعد از این ماه در حالی که داده ها در یک محاکمه آزمایش بیماران با علائم متوسط است که انتظار می رود در ماه مه.

کارشناسان بیماری های عفونی و تحلیلگران احتیاط شدید در مطالعه “تک دست” معنای آن را نمی خواهد بررسی مواد مخدر در برابر یک گروه از بیماران که دریافت نمی مخدر است.

“در حالی که بسیار دلگرم کننده حکایت ما میدانیم که این حکایت از یک آزمایشی سایت است و نه یک جایگزین برای مجموعه داده شامل داده ها از کنترل بازوی نسیم محاکمه” کردیت سوئیس تحلیلگر اوان Seigerman گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران پنج شنبه.

در بیانیه ای به CNBC جلعاد گفت: “[T]او کلیت این داده ها نیاز به تجزیه و تحلیل شود به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری از محاکمه.”

یک دانشگاه شیکاگو سخنگو گفت: “اطلاعات جزئی از یک جریان کارآزمایی بالینی است که با تعریف ناقص و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب نتیجه گیری در مورد ایمنی و اثر بخشی از یک درمان بالقوه است که تحت بررسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>