کارل زیست شناس Bergstrom در coronavirus اطلاعات غلط و به همین دلیل ما آماده نیست

کارل Bergstrom یک بیماری عفونی متخصص که فکر کردن در مورد ارتباط بین زیست شناسی و سیستم های اجتماعی. یک موضوع مرکزی در کار او این است که اطلاعات چگونه از آن جریان و چگونه آن را گسترش می یابد.

در دانشگاه واشنگتن که در آن او در سخنرانی او به توسعه دوره های آنلاین به نام “تماس bull—-” برای کمک به دانش آموزان با استفاده از استدلال انتقادی به دیدن از طریق نادرست اطلاعات سلامت. خاموش پشت درسی’ محبوبیت Bergstrom و همکارش Jevin غرب نوشت: یک کتاب پر از مشاوره در مورد چگونه مخاطبان اصلی می توانید با استفاده از آمار و داده های دیگر علم ابزار به سوال hyped-up محصولات و تئوری های توطئه که در حال فراگیر در رسانه های اجتماعی ما فید امروز.

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در شکاف وقتی که می آید به COVID-19 ویروس. و Bergstrom یکی از دانشمندان به شدت در تلاش برای پر کردن این شکاف.

او می گوید که در اوایل برخی از اطلاعات بیرون آمدن از چین احساس می کردم که اطلاعات غلط به دلیل آن بود که از مخالفان سیاسی دولت چین اما معلوم شد که “تا حدی درست است.” پس از آن او شده است اشاره کرد و گهگاه رد کردن تئوری های توطئه های مختلف و شایعاتی مانند این ایده که coronavirus بود چینی bioweapon — و در چین است که در آن ایالات متحده bioweapon-و داستان های نادرست از فجایع در بیمارستانهای آمریکایی. در توییتر او نیز نامیده می شود یک متخصص مغز و اعصاب, اسکات Mintzer برای “وحشت آور” موضوع در مورد نظام سلامت در سیاتل بود که بر اساس دست دوم حساب از نامش ذکر نشده ،

Bergstrom همچنین می گوید که شده است وجود دارد مقدار زیادی از پیش بینی تنفسی ویروسی همه گیر مانند COVID-19 اما او را سرزنش کند و پاسخ در ایالات متحده به طور کامل در دولت فعلی. بلکه او اشاره می کند آن را به لحاظ سیاسی به چالش کشیدن به صندوق آمادگی همه گیر بدون روشن و در حال حاضر تهدید.

“وجود دارد انکار و امتناع به عمل که از دست ما برخی از زمان است که بخشی از آنچه که اتفاق افتاده است. اما ما نیز نمی باید از این منابع در جای خود برای پاسخ به یک بیماری همه گیر از نظر ما هماهنگی ساختار” Bergstrom گفت. “وجود دارد یک” نه من watchism ” که شامل یک انتخاب بین انجام یک سیاسی منفور چیزی که به ارائه کمک های مالی برای همه گیر آمادگی که ممکن است می آیند و یا جلوگیری از انجام آن و بریده بریده هر چه وجود دارد. این درک به عنوان یک بار-در-یک-قرن فجایع.”

او استدلال می کند که دولت باید نقش مرکزی در برنامه ریزی و پاسخ به چنین فجایع و طرفداران کوچک-دولت فلسفه باید درک کنند که این نوع برنامه ریزی است که شبیه به بالا بردن یک نظامی است.

“وجود دارد برخی از اقدام جمعی مشکلات که حتی شیکاگو-مدرسه اقتصاددانان اذعان نمی خواهد به اندازه کافی حل بازار,” او می گوید. “هیچ کس از ما انتظار دارد که به منظور بالا بردن قدرتمند ارتش ایستاده بر اساس خصوصی و نیروهای بازار (و) ما در نظر است که یک نقش مرکزی دولت برای ارائه دفاع ملی. همه گیر آمادگی همان است.”

او همچنین نشان می دهد که زمان مستندات ممکن است نیاز به آخرین تابستان گذشته در برخی از مناطق مگر اینکه ما را افزایش می دهد, تست ظرفیت.

“من احساس شخصی است که ما یا باید یک مستند جلوتر از ما یا ما تست ظرفیت راه اندازی شده است.”

در اینجا متن مصاحبه برای طول و وضوح ویرایش:

فار: با توجه به این که شما چگونه مسیر اطلاعات هر دو درست و نادرست که در آن و زمانی که شما ببینید اولین گروه واقعا شروع به صدای زنگ در این مورد ؟

BERGSTROM: جالب است که ما شاهد برخی با صدای بلند صدای اوایل که از سازماندهی مبارزات از مخالفان سیاسی دولت چین. وجود دارد هر دو یک مقدار مبالغه اما همچنین برخی از حقیقت به آنچه آنها به اشتراک گذاری. آن را احساس مانند اطلاعات غلط در زمان, اما معلوم شد که تا حدی درست است. توسط اواسط ماه ژانویه, من یک مقدار زیادی از مکالمات با دیگران در بیماری های عفونی, جامعه, اما ما هنوز نمی تشخیص داده اند جامعه انتقال است. توسط بهمن, ما می دانستیم که این یک مشکل واقعی است.

فار: برخی از مهمترین مربوط و شایع مضر و یا نادرست و شایعاتی که شما در حال دیدن? شما می توانید اشتراک خود را بالا پنج ؟

کارل BERGSTROM: وجود این ایده که این ویروس توسط یک چینی bioweapon. اغلب (من دیده ام) بسیار به سرعت کردهاند مقاله اشاره شده است که ادعا کرده اند بزرگ قطعه از ژنوم HIV در SARS-CoV-2 ژنوم. که افشا و خنثی شد ظرف 48 ساعت. جالب است که یک همکار چینی به من گفت که در چین وجود دارد بسیار به طور گسترده ای گسترش شایعه در رسانه های اجتماعی است که ایالات متحده bioweapon اما من لازم نیست که اسناد و مدارک از این. شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد SO2 سطح بیش از ووهان ارتباط آن را ظاهرا به جرم سوزاندن از بدن. وجود دارد تمام 5G اما من حتی نمی رفته که سوراخ خرگوش. و وجود ایده ای که بیل گیتس به نحوی درگیر در ایجاد و گسترش این ویروس نه مبارزه با آن.

در نهایت وجود دارد بثورات کاذب دست دوم روایت از فجایع در بیمارستان. برخی در حال گسترش به خوبی شناخته شده credentialed مردم است. من افشا و خنثی یکی از کسانی که از برجسته مغز و اعصاب در مارس 15 (متخصص مغز و اعصاب اسکات Mintzer حذف جنجال آفرینی پست پس از Bergstrom با اشاره به نقص با یک دست دوم حساب).

فار: به عنوان یک زیست شناس هنگامی که شما برای اولین بار شروع به شخصا تبدیل نگران COVID-19?

BERGSTROM: ما یک لیست پستی برای بسیاری از ما حرفه ای در بیماری های عفونی در جهان. شما ببینید خوشه بیماری هر چند که ما آن را به اشتراک بگذارید. در این مورد ما نگران بودند اما اطلاعات از چین در نخستین ماه بزرگ نیست. خط پایین این است که زمان همه چیز رو بد در ووهان بیماری های عفونی حرفه ای می دانستند که با توجه به اندازه شهر و سفر مکرر به سایر نقاط جهان آن را دریافت کنید. ما نمی دانیم که اگر این امر به نوبه خود همه گیر چون شده اند وجود دارد موارد که در آن ما مهر از آتش سوزی به عنوان آنها پدیدار شود.

فار: می تواند ما را در عمل خیلی زودتر در آمریکا می گویند در اواخر ماه ژانویه هنگامی که تصویر شروع به تبدیل شدن به بیشتر روشن در مورد چقدر جدی تهدید این بود ؟

BERGSTROM: وجود دارد انکار و امتناع به عمل که از دست ما برخی از زمان است که بخشی از آنچه که اتفاق افتاده است. اما ما نیز نمی باید از این منابع در جای خود برای پاسخ به یک بیماری همه گیر از نظر ما هماهنگی ساختار. وجود دارد قطعا برنامه ریزی و سرمایه گذاری است که می تواند انجام شده است. من بیشتر فعال در این نوع از بحث در دولت بوش سال است. در این دوره وجود دارد یک بحث در مورد نقش دولت در بهداشت عمومی و عدم تمایل به سرمایه گذاری بیش از حد به شدت در گیر برنامه ریزی است. اما من استدلال می کنند که وجود دارد برخی از چیزهایی که دولت به ارائه. برای من که شامل تحقیق و ابزار نظارت بلکه زیرساخت های لازم برای سریع واکسن تولید می باشد.

فار: بنابراین دولت واقعا مسئول و نه بخش خصوصی…

BERGSTROM: من نمی گویم که دولت باید با ارائه همه گیر برنامه ریزی زیرا من می خواهم یک دولت رفاه. وجود دارد برخی از اقدام جمعی مشکلات که حتی شیکاگو-مدرسه اقتصاددانان اذعان نمی خواهد به اندازه کافی حل شد توسط بازار است. هیچ یک از ما انتظار دارد که به منظور بالا بردن قدرتمند ارتش ایستاده بر اساس خصوصی و نیروهای بازار (و) ما در نظر است که یک نقش مرکزی دولت برای ارائه دفاع ملی. همه گیر بودن آمادگی همان.

فار: چگونه ما آمده بودند تا آمادگی برای این کار به خصوص وقتی که می آید به داشتن لوازم کافی از ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی?

BERGSTROM: وجود یک “نه من watchism” که شامل یک انتخاب بین انجام یک سیاسی منفور چیزی که به ارائه کمک های مالی برای همه گیر آمادگی که ممکن است می آیند و یا جلوگیری از انجام آن و بریده بریده هر چه وجود دارد. این درک به عنوان یک بار-در-یک-قرن فجایع.

فار: شما شده است به تحقیق در مورد بیماری های همه گیر در سراسر زندگی حرفه ای خود را. آیا شما ترس به اطراف ویروس های تنفسی خاص ؟

BERGSTROM: من نمی دانم چرا مردم نمی صحبت بیشتر در مورد پتانسیل برای دستگاه گوارش (روده) بیماری همه گیر. این چیزی است که من قصد دارم به درخواست در مورد. من نیز تحقیق مرغان ویروس ها. Monkeypox با چند جهش می تواند کاملا یک چیز بد است. اما این تنفسی آنهایی که ما را از دیدن دوباره و دوباره. داستان بیست سال گذشته بوده است سارس (سندرم حاد تنفسی) و همه از این کوچکتر شیوع و هر یک از آنها می توانست هایش به یک فاجعه است. از آن ساخته شده حس انتظار می رود که چیزی شبیه به این COVID-19 همه گیر می تواند اتفاق می افتد.

فار: من خواندن برخی از مقالات وی با اشاره به مردمی مثل بیل گیتس که به نظر می رسید که دیده می شود این در حال آمدن است. آنها prescient یا فقط پس داده ؟

BERGSTROM: ما تا به حال یک بیماری همه گیر از 11 سال پیش (با H1N1). و دیگران وجود دارد رفتن بیشتر در زمان. مردم را فراموش کرده ام به شدت از سال 1957 آنفولانزای همه گیر. واقعا وجود دارد نه بهانه ای برای عدم آمادگی گرفتار شود اما قطعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای رفتن به جلو.

فار: در حال حاضر که ما اینجا هستیم و ما در این کار ما باید برخی از انتخاب های دشوار را ؟ آیا شما گمان می برند که شهروندان خواسته می شود برای ایجاد مبادلات وقتی که می آید به حریم خصوصی و آزادی های مدنی? در چین شما را دیدم دما چک از رهگذران و در ساختمان ها و دیگر مهاجم نظارت اقدامات است.

BERGSTROM: بدون گسترده تست حتی کسانی که اقدامات نمی تواند موثر باشد. من احساس شخصی است که ما یا باید یک مستند جلوتر از ما یا ما تست ظرفیت راه اندازی شده است. با حرارت چک من گمان می کنم شما می خواهم دست بسیاری از موارد بدون علامت, بنابراین من واقعا در دو ذهن در مورد آن.

اما یکی دیگر از توجه است که ما در حال حاضر اجازه می دهد خود را به دنبال در راه غیر قابل تصور به طوری که شرکت می تواند فروش تبلیغات. اگر آن را به آن ما ممکن است خواسته می شود را در نظر بگیرید که آیا ما مایل به ردیابی از طریق برخی از نظارت و اقدامات لازم برای بازگشت به کار. من ممکن است انتخاب کردن در به خاطر من بهداشت حرفه ای با یک شغل امن, اما من به طور کامل درک کنند که چرا دیگران نمی. و من فکر نمی کنم شما می توانید اعمال (surveillance systems) بر مردم در ایالات متحده آمریکا

فار: شما توییتی در مورد IMHE مدل نشان می دهد که پیش بینی ها از گسترش COVID-19 فرض کامل اجتماعی فاصله. شما همچنین برخی از رزرو با این پیش بینی. شما می توانید توضیح دهید ؟

BERGSTROM: اگر شما بر این باورند که مدل همه چیز خیلی خوب به دنبال در ایالات واشنگتن در اواسط ماه مه. اما این همه مبتنی بر ما موفق بودن در عطف منحنی در اطراف. اگر ما موفق به دریافت مناسب تست رفتن و ما را زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل, این مدل نشان می دهد زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت می آیند تابستان است. اما اگر ما در پاییز کوتاه در هر کدام از کسانی که همه چیز پس از آن ما در حال رفتن به دنبال در برخی از سخت تر انتخاب در مورد اینکه آیا ما اجازه دهید بسیاری از افراد آلوده و یا در نظر گرفتن یک دیگر مستند.

فار: آیا ما باید اراده سیاسی برای در نظر گرفتن دیگر قرنطینه?

BERGSTROM: من واقعا هیچ نظری ندارم. در این بیماری همه گیر ما نمی در حال حاضر دارویی اقدامات در جای ثابت شده درمان است. آنچه ما سنتی است سلامت عمومی است. ما توقف کار, اقامت در خانه, سفارشات, محدودیت های مسافرتی. و ما نیز که اطلاعات غلط به رهبری اعتماد دانشمندان و مقامات دیگر. وجود یک فشار سیاسی است که ساختمان بر ما سیاستگذاران. من امیدوارم که مردم همه چیز را آنها می تواند به ما در مسیر درست اما من همچنین می خواهم ما را به آگاهی و برنامه ریزی برای تمام نتایج ممکن است.

تماشا کنید: بیل گیتس معتقد است بازگشایی مدارس می تواند در پاییز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>