ژاپنی, میلیاردر کارآفرین Yusaku, Maezawa صحبت می کند و در SpaceX دفتر مرکزی در هاوتورن کالیفرنیا.

مایکل Sheetz | CNBC

ژاپنی, میلیاردر Yusaku, Maezawa خود را در مکان جستجو برای ‘شریک زندگی’ به همراه او به ماه روی کشتی فضایی SpaceX موشک.

در یک سری از توییت در روز پنج شنبه, Maezawa گفت که او تا به حال کشیده از خواستگاری مستند او برنامه ریزی شده را با جریان ویدئو سایت AbemaTV.

“با وجود واقعی و عزم صادقانه نسبت نشان می دهد وجود دارد بخشی از من است که هنوز هم تا به حال احساسات متناقضی در مورد مشارکت او گفت:” در توییتر.

او گفت: به 27,722 زنان بود که تا کنون وارد مسابقه “با جدی نیت و شجاعت” خود را با استفاده از “ارزش زمان” به درخواست که او احساس “بسیار پشیمان…(به) همه اطلاع رسانی از این خودخواه تصمیم من است.”

میلیاردر همچنین عذرخواهی به کارکنان در AbemaTV که درگیر در تولید این مستند اضافه کرد که او “واقعا متاسفم از ته قلب من است.”

بنیانگذار ژاپن بزرگترین خرده فروشی مد سایت zozotown توسعه راه اندازی شد جستجوی خود را برای یک شریک در اوایل این ماه به tweeting یک لینک به یک وب سایت که در آن زنان از سن 20 سال و یا بیش از می تواند وارد کنید.

این “جدی خواستگاری مستند” بود که به نام “قرص کامل ماه عاشقان” و, Maezawa شد و با توجه به تصمیم نهایی خود را در انتخاب یک شریک در پایان ماه مارس.

خرده فروشی مغول برنامه ریزی شده برای انتخاب متقاضی به همراه او بر روی موشک SpaceX سفر در اطراف ماه در سال 2023 داشتن انتخاب شده در سال 2018 توسط مدیر عامل Elon Musk به اولین مسافر غیر نظامی.

, Maezawa نگفت که آیا این تغییر برنامه های خود را برای سفر به فضا در همه.

میلیاردر همچنین راه اندازی یک رقابت در ژانویه 1 به دور 1 میلیارد ین ($9.1 میلیون دلار) به 1 ، 000 نفر که او را دنبال کرد و بازتوییت پیام خود در توییتر بسته شدن در تاریخ 7 ژانویه.

این دومین بار, Maezawa تا به حال انجام شده به سادگی بیش از توییتر. مردم قادر به چک کنید اگر آنها برندگان با خواندن نام خود را به وب سایت جداگانه و دریافت پیام مستقیم از, Maezawa در توییتر.

بلافاصله بعد از این او راه اندازی یکی دیگر کوچکتر سادگی ارائه اضافی 1 میلیون ین ژاپن به یکی دیگر از 20 نفر است. برندگان این رقابت ها با توجه به اعلام روز جمعه 31 ژانویه از طریق پخش زنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de