ریچارد برانسون میلیاردر می گوید که او نیاز به یک وام دولت به حفظ ویرجین آتلانتیک شناور و با استفاده از جزیره خصوصی به عنوان وثیقه

سر ریچارد برنسون

Anjali Sundaram | CNBC

ریچارد برانسون میلیاردر گفته است که یک وام از دولت انگلیس لازم است خود را برای کمک به کسب و کار هواپیمایی ویرجین آتلانتیک زنده ماندن coronavirus بحران است.

برانسون گفت: در نامه ای به کارکنان دوشنبه منتشر شده است که در حالی که ویرجین آتلانتیک خواهد همه چیز را می تواند به نگه داشتن رفتن در طول همه گیر آن نیاز به “حمایت دولت برای دستیابی به آن در صورت عدم اطمینان شدید اطراف سفر امروز و نمی دانستند چگونه این هواپیما خواهد بود مبتنی است.”

این امر می تواند در قالب یک وام تجاری که او تاکید کرد: “نمی توان با پول و خطوط هوایی خواهد پرداخت آن را به عقب.” می آید پس از رقیب انگلیسی, شرکت هواپیمایی easyJet امن £600 میلیون دلار وام از دولت انگلیس در اوایل این ماه.

خطوط هوایی دلتا زیادی سهم اقلیت در ویرجین آتلانتیک.

برانسون بود در پاسخ به های اخیر انتقاد بیش از دست زدن به او از coronavirus بحران است.

او گفت: ویرجین استرالیا نیز نیاز به حمایت مالی برای دریافت از طریق همه گیر و هشدار داد که اگر استرالیا بازوی او هواپیمایی خورده رقیب کوانتاس خواهد “به طور موثر باید در انحصار استرالیا آسمان.”

ویرجین استرالیا است که گزارش هفت سال متوالی از ضرر و زیان سالانه است که در آستانه ورود داوطلبانه دولت با توجه به کروناویروس و آن 3.2 میلیارد دلار بدهی شمع رویترز گزارش روز دوشنبه.

‘تقریبا به اتفاق آرا تصمیم گیری در مورد کاهش دستمزد

در این نامه برانسون گفت که در پنج دهه او تا به حال شده است در کسب و کار “این است که بیشتر به چالش کشیدن زمان ما تا کنون با آن مواجه است.”

ماه گذشته باکره متعهد 250 میلیون دلار برای کمک به حمایت از کسب و کار خود و حمایت از مشاغل. این گروه دارای بیش از 70,000 کارکنان سراسر کشور 35.

برانسون نیز گزارشی در انتقاد در مورد ویرجین آتلانتیک کارکنان مجبور به قطع پرداخت. ماه گذشته معاون رهبر بریتانیا و رهبر حزب کارگر آنجلا Rayner پیشنهاد در توییتر که برانسون باید کارکنان خود را حقوق و دستمزد فروش جزیره خصوصی خود را.

در نامه برانسون گفت که هشت هفته مرخصی بدون حقوق به گسترش در سراسر شش ماه و نیم بود که “تقریبا به اتفاق آرا تصمیم گیری ساخته شده توسط ویرجین آتلانتیک کارکنان و اتحادیه های کارگری که جمعی تصمیم به انجام این کار برای نجات به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است.”

او اضافه کرد که “آن بود و نه مجبور بر آنها توسط مدیریت.”

برانسون که فوربس برآورد کرده است ارزش خالص $4.4 میلیارد و گفت: ثروت خود را محاسبه شد در ارزش باکره کسب و کار قبل از بحران “نشسته و نه به عنوان پول نقد در حساب بانکی آماده برداشت.” او گفت شخصی, ثروت و پول, برگزار می شود, باکره, گروه بود که در حال حاضر در حال سرمایه گذاری در بازگشت به آن شرکت.

برانسون همچنین گفت که او خواهد بود جمع آوری پول در برابر نکر جزیره — جزیره خصوصی خود را — و دارایی های دیگر در تلاش برای صرفه جویی در شغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>