میلیاردر مایک بلومبرگ کمک خواهد کرد نیویورک توسعه coronavirus تست و ردیابی برنامه های رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

مایک بلومبرگ میلیاردر نیکوکار و شهردار سابق شهر نیویورک را کمک به دولت در توسعه و پیاده سازی یک برنامه تهاجمی برای تست Covid-19 و ردیابی افرادی که در تماس با افراد آلوده Gov. اندرو کومو چهارشنبه اعلام کرد.

مقامات بهداشتی باید گفت که اساسا افزایش سطح کنونی از تست همراه با ردیابی و جداسازی اطلاعات تماس افراد آلوده لازم است برای جلوگیری از ظهور مجدد عفونت به عنوان متحده بازگشایی کسب و کار و محیط اجتماعی.

“مایکل بلومبرگ طراحی و برنامه, طراحی, آموزش, او به کمک مالی,” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری در آلبانی. “او فوق العاده ای به بینش هر دو governmentally و از بخش خصوصی چشم انداز کسب و کار در این است.”

کومو گفت: دولت همچنان به سطح شیب دار تا ظرفیت خود را به آزمون برای Covid-19 اضافه کرد که ردیابی و جداسازی افرادی که در تماس با کسانی که تست مثبت خواهد بود کلید حاوی شیوع. او همچنین گفت: دولت در حال شکل گرفتن “تصادفی نظرسنجی” مردم در “فروشگاه های مواد غذایی, خیابان گوشه” برای جذب افراد داوطلب برای تست آنتی بادی است که می تواند تشخیص دهد که آیا کسی که قبلا آلوده با Covid-19.

او گفت: این اطلاعات محور با رویکرد کمک خواهد کرد که دولت تعیین می کند زمانی که آن را می توانید بازگشایی اقتصاد است.

کومو اضافه شده است که دانشگاه جانز هاپکینز و بهداشت عمومی غیر انتفاعی حیاتی استراتژی نیز همکاری با نیویورک برای ردیابی و جداسازی ویروس.

“این است که به یاد ماندنی انجام است. همه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد” کومو گفت. “شما لازم نیست که ماه به انجام این کار, شما باید هفته به انجام این کار فوق العاده بلند پروازانه انجام است.”

Covid-19 آلوده بیش از 258,500 مردم در سراسر کشور از روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کومو گفت: وظیفه ردیابی اطلاعات تماس که بسیاری از مردم است “فوق العاده غیر ممکن است.”

عصر ایران کمک خواهد کرد “بیش از 10 میلیون دلار” به دولت را تست ردیابی و جداسازی تلاش با توجه به ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به فرماندار. کومو اضافه شده است که 1.3 میلیارد دلار در بودجه فدرال در دسترس است به دولت برای تماس با ردیابی.

بلومبرگ نیز در کنار هم قرار دادن “یک سازمان است که می تواند کمک به استخدام این افراد از آنجا که ما باید برای گسترش این عدد را ده برابر” کومو گفت.

“ما همه مشتاق شروع به شل شدن محدودیت در زندگی روزمره ما و اقتصاد ما. اما به منظور انجام این کار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است ما اول باید برای قرار دادن در محل سیستم برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض ویروس و حمایت از آنها را به عنوان آنها جدا” بلومبرگ در بیانیه ای گفت.

به بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز خواهد ساخت آنلاین برنامه درسی و برنامه های آموزشی برای تماس با ردیاب بلومبرگ Philanthropies گفت: در یک نسخه. این سازمان گفت: این همکاری را با نیویورک وزارت بهداشت به استخدام “تماس با ردیاب نامزدها” از انواع سازمان های دولتی استان ها و دانشگاه های دولتی.

یک پنل را بررسی اثربخشی برنامه برای ایجاد یک تکرار الگویی برای کشورهای دیگر و کشورهای بلومبرگ Philanthropies گفت.

“او به ما کمک برای طراحی برنامهای عملیاتی و تکنولوژیکی اجزای ما تماس ردیابی برنامه” DeRosa گفت. “آنها در همکاری با ما در حال ایجاد یک آنلاین برنامه درسی برای آموزش ردیاب برای جذب آنها را به مصاحبه برای انجام چک های پس زمینه و پس از آن ما در حال رفتن به هماهنگی تمام استان ها و همچنین با نیوجرسی و کانکتیکات است.”

ماه گذشته بلومبرگ رها یک پیشنهاد برای برنده شدن در این سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری پس از گذراندن تقریبا 1 میلیارد دلار. رسانه ها مغول انتخاباتی هرگز به دست آورده کشش با وجود garnering گسترده مطبوعات توجه است. در آن زمان او را ترک بلومبرگ به حال تنها موفق به کسب 46 نمایندگان در طول اولیه و حزبی مسابقات.

کومو گفت: دولت در حال حاضر “حدود 500 ردیاب” و اضافه کرد که بسیاری از آنها به کار گرفته شده توسط شهر نیویورک و شهرستان Westchester ناسائو و Suffolk.

“ردیابی شروع خواهد شد — آن را در واقع در حال حاضر شروع. اما آن را به یک سطح است که هیچ کس حتی تصور, قبل,” او گفت:.

کومو اعلام جدید تست برنامه یک روز پس از دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به همکاری با نیویورک به دو برابر تعداد تست های دولت انجام هر روز به 40,000, کومو گفت.

مجموع بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک در حال انداختن کومو گفت: به عنوان لوله, اما تعداد افراد بستری “است که هنوز هم troublingly بالا است.” او گفت: 474 نفر به علت Covid-19 روز سه شنبه کمی پایین از 481 روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>