Billie Eilish را Bond theme song بازدید بیش از 3 بار در یک ساعت

Billie Eilish را James Bond theme song هیچ وقت به مرگ مشاهده شده است بیش از سه میلیون بار در یک ساعت پس از منتشر شدن در نیمه شب.

این آهنگ به نظر می رسد رفته اند به خوبی با “hauntingly زیبا” و “مسحور” در میان نظرات آنلاین در حالی که برخی پیش بینی اسکار سال آینده.

18 ساله می پیوندد نامی لیست از هنرمندان از جمله آدل سام اسمیت, مدونا, Sir Paul McCartney و کدبانو Shirley Bassey.

در یک بیانیه Eilish گفت: “آن را احساس می کند دیوانه می شود بخشی از این کار را در هر راه. قادر به نمره تم آهنگ فیلم است که بخشی از یک سری افسانه ای بزرگ است افتخار.

جیمز باند جالبترین فیلم حق رای دادن همیشه وجود داشته باشد. من هنوز در شوک است.”

او را برادر و همکار Finneas افزود: “نوشتن تم آهنگ برای یک فیلم باند چیزی است که ما شده ایم در مورد خواب انجام کل زندگی ما.

“وجود دارد هیچ بیشتر یاد جفت از موسیقی و سینما از امثال Goldfinger و زندگی کن و بگذار بمیرد. ما احساس می کنم خیلی خوش شانس را به بازی در یک نقش کوچک در چنین افسانه ای حق رای دادن زنده باد 007.”

بیشتر از Billie Eilish

ماه گذشته او جوانترین هنرمند همیشه بزرگ را به نفع خود چهار دسته در Grammys.

برای او اولین آلبوم استودیویی که همه ما خواب ما کجا رفتن ؟ Eilish در زمان خانه بهترین هنرمند جدید, آلبوم, از سال رکورد سال و بهترین pop vocal album.

او تنها پسر بد برنده آهنگ سال.

Rami Malek in James Bond: No Time To Die. Pic: MGM
تصویر: Rami Malek در James Bond: هیچ وقت به مرگ است. عکس: MGM

هیچ وقت به مرگ است دانیل کریگ پنجم و نهایی تفرج به عنوان جیمز باند است و با توجه به منتشر شده در انگلستان سینما در 2 آوریل.

رسمی جیمز باند حساب توییتر نیز تایید Eilish و Finneas انجام خواهد شد هیچ وقت به مرگ در جایزه بریت در هفته آینده همراه با آهنگساز هانس زیمر و احترام گیتاریست Johnny Marr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>