بیل گیتس فکر می کند مدارس را بازگشایی در پاییز اما اقتصاد نمی جادویی بازگشت به راه آن بود قبل از

بیل گیتس فکر می کند که مدارس قادر خواهد بود به سر در سقوط او در مصاحبه با CNBC بکی سریع.

“من فکر می کنم مدرسه قادر خواهد بود به سر در پاییز” گیتس گفت. “اما من فکر نمی کنم این مدرسه سال می گذرد وجود دارد به گونه قابل توجهی حضور و غیاب. شما می دانید شاید در تابستان مردم به انجام کاری خاص. اما این امر می تواند بسیار سخت به انجام است.”

دولت ها در سراسر جهان دستور داده اند که مردم را به ماندن در خانه و مقامات منتخب در آریزونا و کالیفرنیا و جورجیا و میشیگان واشنگتن و کشورهای دیگر را بسته مدارس برای بقیه سال تحصیلی.

برخی از مدارس را ساخته اند آن را ممکن است برای دانش آموزان به کلاس های از راه دور از طریق اینترنت اما گیتس اشاره کرد که بسیاری از دانش آموزان اصلا به کامپیوتر و یا اتصال به اینترنت لازم است برای آموزش از راه دور.

“بسیاری از مدارس خصوصی آنها استفاده می شود به آنها اطمینان حاصل کرده ایم که تمام دانش آموزان خود را به دستگاه و اتصال به کامپیوتر,” او اضافه شده است. “های مدارس مختلف تصمیم گرفته اند برخی نمی آموزش آنلاین به دلیل آن خواهد بود ناعادلانه از نظر بچه ها که دسترسی ندارید. و به طوری که واقعا یک معضل است. وجود دارد خیر — Ray Dalio جف بزوس و بسیاری دیگر — که در حال تلاش برای پر کردن شکاف که شما می دانید برخی از دستگاه ها و اتصال وجود دارد.”

بیشتر به طور گسترده در ایالات متحده می تواند باز بازگشت تا در پایان ماه مه گیتس گفت. قبل از واکسن در دسترس است گفت: کشورهایی که تا به حال شیوع قابل توجهی باید بفهمیم که کدام فعالیت ها باید به عقب می آیند. او پیشنهاد کرد که مردم احتمالا می تواند بازگشت به تولید و ساخت و ساز و امیدوارم آموزش و پرورش است.

“من فکر نمی کنم رفتن به می گویند عمومی ورزشی-نوع حوادث که سود اقتصادی نسبت به خطرات است که کار خواهد کرد تا زمانی که ما به عقب در زمان عادی,” او گفت:.

گیتس با اشاره به کسب و کار در چین در حال بازگشت به زندگی و فعالیت های بازگشت در کره جنوبی یکی از اولین کشورها به صورت یک موج از coronavirus موارد است.

“چگونه می توانم شما در قرعه کشی که خط آن دوره که میخوام طولانی تر از ما می خواهم آن را به؟” گیتس گفت. “که در نهایت دولت را میخوام باید همه متخصص ورودی و ایجاد یک رژیم جدید برای آنچه که بسیار حساس به چگونه به خوبی این کار را از طریق سریع برگرد, اولویت بندی تست.”

او همچنین پیشنهاد کرد که اقتصاد را نمی جادویی بازگشت به راه آن بود که قبل از همه گیر و حتی هنگامی که دولت تصمیم می گیرید آن را امن برای بازگشت به کار.

“رفتار مردم در شرایط که مایل به مسافرت و یا رفتن به حوادث و یا حتی رفتن به یک رستوران بوده است کاملا تغییر نگرانی در مورد این بیماری,” او گفت:. “هیچ کس نباید فکر می کنم دولت می تواند موج گرز و ناگهان همه از یک اقتصاد است هر چیزی مانند آن را قبل از این اتفاق افتاده است. که در انتظار یا یک معجزه درمانی است که بیش از 95% درمان, نرخ و یا گسترده استفاده از این واکسن استفاده کنند.”

واکسن می تواند 18 ماه

ماه گذشته دروازه پا به پایین از هیئت مدیره مایکروسافت که او تاسیس 45 سال پیش به تمرکز بر روی خود را مرتبط با سلامت کار در بنیاد بیل و ملیندا گیتس که متعهد به 100 میلیون دلار برای پاسخ به coronavirus گیتس حمایت کرده است یک coronavirus آزمون که مردم می توانند رفتار خود در خانه و او گفت که کمک به پرداخت هزینه برای کارخانه است که می تواند به تولید واکسن.

در طول مصاحبه گیتس پیشنهاد درمانی برای درمان افراد بیمار می تواند شروع به رول کردن در چهار تا شش ماه اما آن را حداقل 18 ماه به منظور توسعه یک بی خطر و موثر واکسن.

“وجود دارد یک روش به نام RNA واکسن است که افرادی مانند Moderna, CureVac و دیگران با استفاده از, که در سال 2015 ما شناسایی کرده اند که بسیار امیدوار کننده برای بیماری های همه گیر و برای دیگر برنامه های کاربردی به عنوان به خوبی. و بنابراین اگر همه چیز می رود کاملا با RNA رویکرد ما در واقع می تواند ضرب و شتم 18 ماه.”

اما او اشاره کرد که واکسن نیست کامل به خصوص برای افراد مسن.

“ما نمی خواهیم به ایجاد انتظارات غیر واقعی. اثربخشی واکسن در افراد مسن است که همیشه یک چالش بزرگ است. شما می دانید که معلوم واکسن آنفولانزا نیست که موثر در افراد مسن. بیشتر بهره مند می آید از افراد جوان نه آن چرا که آنها واکسینه شوند.”

او همچنین با رد این ایده که وجود دارد بسیاری از بدون علامت coronavirus موارد گسترش این بیماری را COVID-19 واقعی مرگ و میر بسیار پایین تر از آنچه قبلا گزارش شده است. “این بسیار بعید است وجود دارد بسیاری از asymptomatics که هرگز تبدیل به علامت دار و در عین حال آنها در حال آلوده کردن مردم,” او گفت:.

به دنبال در کشور با گسترده تست مانند آلمان و چین گیتس می گوید: مرگ و میر در حدود 1% یا 1.2% با فرض “به طور کامل عملکرد سیستم بهداشت و درمان.”

تماشا کنید: بیل گیتس مراحل پایین از هیئت مدیره مایکروسافت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>