بیل گیتس فکر می کند مکان های که ‘تعطیل’ به صورت coronavirus می تواند بازگشایی در شش تا 10 هفته

بیل گیتس

آدم Galica | CNBC

مایکروسافت مؤسسین بیل گیتس فکر می کند مکان های که تعطیل برای جلوگیری از عمده گسترش COVID-19 coronavirus دوباره می تواند آنلاین در یک و نیم تا دو و نیم ماه نوشت: در یک Ask Me Anything جلسه در انجمن بحث و گفتگو ق در روز چهارشنبه.

دروازه متمرکز شده است در بهداشت و درمان برای سال های بسیاری به عنوان بخشی از کار خود را در سازمان های غیر انتفاعی بیل و ملیندا گیتس. نظرات آمده روز پس از گیتس گفت او را ترک تخته از مایکروسافت که او cofounded در سال 1975. و برکشایر هاتاوی. او گفت: او می خواست به تمرکز بیشتر بر روی انسان دوستی.

“اگر یک کشور نشانی از یک کار خوب با تست و ‘تعطیل’ پس از آن در 6-10 هفته آنها باید ببینید تعداد بسیار کمی از موارد و قادر به باز کردن به بالا,” او نوشت: هنگامی که کسی از او پرسید چه مدت “این” گذشته خواهد شد.

او شفافی در چه خاموش کردن به معنی در یکی دیگر از پاسخ.

“در مرحله کنونی بسیاری از موارد در کشورهای ثروتمند. با اقدامات مناسب از جمله تست و اجتماعی فاصله (که من اسمش ‘تعطیل’) عرض 2-3 ماه که کشورهای ثروتمند باید اجتناب شود سطح بالایی از عفونت” دروازه نوشت. “من نگران تمام آسیب های اقتصادی اما حتی بدتر خواهد بود که چگونه این تاثیر می گذارد کشورهای در حال توسعه که نمی تواند فراموش اجتماعی فاصله همان راه به عنوان کشورهای ثروتمند و که در بیمارستان با ظرفیت بسیار پایین تر است.”

او گفت که مردم باید آرام باقی می ماند با وجود این شرایط در پاسخ به یک سوال در مورد آنچه که آمریکایی ها می توانید انجام دهید برای کمک به دیگران در کشور است.

گیتس در پاسخ به سوالات مردم در ق چندین بار قبل از. سال گذشته پس از یک فرد خواسته او را به شناسایی بزرگترین تهدید علیه بشریت وی با اشاره به عمده بعید حوادث از جمله یک بیماری همه گیر.

“این است که 100 سالگرد آنفلوآنزای اسپانیایی و اگر آن مقدار از سفر آن را گسترش سریع تر از آن را برای آخرین بار,” او نوشت.

در هفته های اخیر مردم کشف TED بحث دروازه داد که در آن او در مورد چگونه جهان می تواند انجام دهد بیشتر به آماده برای شیوع. او آورده است که در پاسخ کسی که پرسید: مردم چه می توانم انجام برای آماده تر برای یک بعدی.

“ما نیاز به توانایی به مقیاس تشخیص داروها و واکسن بسیار به سرعت در حال” دروازه نوشت. “این فن آوری وجود دارد برای انجام این کار خوب اگر درست سرمایه گذاری ساخته شده است. کشورها می توانند با هم در این کار. ما ایجاد CEPI = ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری که انجام برخی از کار بر روی واکسن اما که نیاز به بودجه در سطح بالاتر به شارژ ظرفیت تولید برای جهان است.”

دیده بان: دروازه مراحل پایین از مایکروسافت: 3 معاملات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>