بیل گیتس: Coronavirus ممکن است ‘یک بار-در-یک-قرن پاتوژن ما نگران بوده ام در مورد’

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت

Lintao ژانگ/گتی ایماژ

میلیاردر و مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت گفت: coronavirus که به کشته شدن حداقل 2,859 مردم و آلوده بیش از 83,700 در سطح جهان ممکن است “یک بار-در-یک-قرن پاتوژن ما شده ایم در مورد نگران است.”

“من امیدوارم که آن است که بد نیست اما ما باید فرض کنیم از آن خواهد شد تا زمانی که ما می دانیم در غیر این صورت” دروازه نوشت: در مقاله منتشر شده جمعه در مجله پزشکی نیوانگلند.

گیتس و همسرش ملیندا تاسیس بنیاد بیل و ملیندا گیتس در سال 2000 برای کمک به بهبود بهداشت جهانی و مبارزه با فقر شدید. این بنیاد اعلام کرد Feb. 5 که این امر اهدای 100 میلیون دلار برای کمک به پیدا کردن درمان و گسترش آزمایش این ویروس به ویژه برای جمعیت فقیر.

با توجه به دروازه COVID-19 تهدیدی جدی برای جهان به دلیل آن را به مراتب بیشتر کشنده و مسری تر از بسیاری دیگر از ویروس مرگبار.

“برای اولین بار آن را می توانید کشتن افراد سالم علاوه بر افراد مسن با مشکلات بهداشتی موجود,” او نوشت. “دوم Covid-19 منتقل می شود بسیار موثر است. متوسط فرد آلوده گسترش این بیماری به دو یا سه نفر دیگر — یک نرخ نمایی افزایش می دهد.” بهداشت جهانی رهبران می گویند این بیماری گسترش افرادی که کمی بیمار و یا نشان نمی دهد هر گونه علائم در همه ساخت آن را سخت تر برای مهار و بیشتر مسری تر از انواع دیگر ویروس ها.

ميزان مرگ و مير “چند بار شدید تر از معمولی آنفلوانزای فصلی گیتز گفت:”. سازمان جهانی بهداشت گفت: مرگ و مير COVID-19 می تواند متفاوت اعم از 0.7% به 4% بسته به کیفیت سیستم مراقبت های بهداشتی که در آن درمان می شود. گیتس گفت که در آن زمان به طور متوسط برآورد مرگ و میر حدود 1% مکان آن را در جایی بین 1957 آسیایی, flu pandemic (0.6%) که به کشته شدن 1.1 میلیون نفر و در سال 1918 اسپانیایی flu pandemic (2%) که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

گیتس صدایی زنگ به رهبران جهان به سعی کنید برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس تماس در کشورهای توسعه یافته برای کمک به کشورهای ثروتمند کمتر آماده است.

بسیاری از کم و کشورهای با درآمد متوسط’ “سلامت سیستم در حال حاضر نازک کشیده و یک پاتوژن مانند coronavirus به سرعت می توانید آنها را پایمال,” دروازه نوشت. “و کشورهای فقیر کمی و سیاسی و یا اهرم های اقتصادی با توجه ثروتمند کشورهای طبیعی تمایل به قرار دادن مردم خود را برای اولین بار.”

که مقامات باید تکرار دروازه نگرانی در مورد ویروس نفوذ پایین و کشورهای با درآمد متوسط با سیستم های سلامت که بیش از حد ضعیف برای حمایت از یک پتانسیل شیوع. در ماه ژانویه این سازمان شناسایی 13 اولویت کشورهای با لینک های مستقیم و یا حجم بالایی از سفر به چین از جمله جمهوری دموکراتیک کنگو و اتیوپی و غنا.

این اولین بار نیست گیتس هشدار داده است که جهان آماده نیست برای یک بیماری عفونی شیوع. او ساخته شده مشابه اظهارات شیوع بیماری ابولا که اعلام شد اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی توسط چه کسی. پایه و اساس خود را به طور مشابه اهدا میلیون ها دلار برای مبارزه با این بیماری است.

شخص میلیاردر و رئیس برکشایر هاتاوی وارن بافت نیز به نام دروازه خود را “علم مشاور” و اضافه کرد که او در مورد کوروناویروس با او. بافت گفت: دروازه شد “صعودی” در چشم انداز بلند مدت برای جهانی پیشگیری از این بیماری است.

از جمعه وجود داشته است 4,351 موارد و 67 مرگ و میر در سراسر حداقل 48 کشور در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>