بیل گیتس میلیاردر و روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس واکنش نشان می دهد در طول یک پنل جلسه در روز افتتاحیه مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در روز سه شنبه, ژان. 22, 2019.

بلومبرگ

Coronavirus همه گیر است که یک “سناریو کابوس” اما مرگ و میر ناشی از این بیماری ممکن است به عنوان بالا به عنوان برخی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده اند با توجه به شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته پیش بینی کرد که ایالات متحده می تواند بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 قبل از شیوع این بیماری تحت کنترل است انعکاس پیش بینی از کاخ سفید مشاور بهداشت Anthony Fauci.

“اگر ما فراموش اجتماعی فاصله به درستی, ما باید قادر به خارج شدن از این با مرگ تعداد خوبی از آن” گیتس گفت: Chris Wallace عصر روز شنبه. او گفت: آن را “بسیار مهم” این اعداد و ارقام وجود دارد تا مردم درک شدت از این وضعیت است.

یکشنبه وجود دارد حداقل 312,245 تایید موارد از جمله بیش از 8,500 مرگ و میر در ایالات متحده در سطح جهان وجود دارد که بیش از 1.2 میلیون نفر و حداقل 65,711 مرگ و میر.

گیتس که استعفا از مایکروسافت هیئت مدیره در ماه گذشته به تمرکز بر تلاش های بشردوستانه گفت: اگر مردم همچنان تمرین امن اجتماعی فاصله باقی می ماند و در قرنطینه موارد باید شروع به درست کردن نسبت به پایان این ماه.

“این سناریو کابوس چرا که انسان-به-انسان transmittal ویروس های تنفسی می تواند به رشد نمایی” او گفت:. “و شما می دانید اگر ما تا به حال نگه داشته و در رفتن به سفر, مثل ما, شما می دانید که منحنی هرگز خم تا زمانی که شما تا به حال اکثر افراد آلوده و سپس تعداد گسترده ای به دنبال مراقبت های بیمارستان و تعداد زیادی از بسیاری از مرگ و میر.”

گیتس پیش بینی چیزهایی که نمی خواهد “بازگشت به راستی عادی تا زمانی که ما یک واکسن است که ما بدست اساسا کل جهان است.”

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است “فوق العاده بد” گیتس گفت: آن را “بدترین حالت.” وی COVID-19 پایین بودن نرخ مرگ و میر در مقایسه با یک بیماری مانند آبله.

گیتس گفت: قبلا که ایالات متحده از دست رفته شانس خود را موظف به جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی به دلیل نبود قانون به اندازه کافی سریع در COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

در سال 2015 گیتس هشدار داد که بیماری بیش از یک جنگ بود که تهدید به ایجاد میلیون ها نفر از مرگ و میر در دهه های آینده. او گفت: تنها 5 درصد از آنچه باید انجام شود انجام شد به آدرس یک وضعیت مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این سخت است برای قرار دادن پول به چیزی که در آن شما نمی دانید که اگر آن را به اتفاق می افتد,” او گفت:. “من مطمئن هستم که پس از این که چنین تاثیر عظیمی ما قرار داده است که پول است.”

در ماه فوریه گیتس گفت که بنیاد بیل و ملیندا گیتس کمک می کند تا به 100 میلیون دلار به واکنش جهانی به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im