بیل گیتس خود را خریداری یک پورشه بیش از یک تسلا — و Elon Musk فقط او را به نام ‘underwhelming’

بیل گیتس میلیاردر و روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس واکنش نشان می دهد در طول یک پنل جلسه در روز افتتاحیه مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در روز سه شنبه, ژان. 22, 2019.

بلومبرگ

Elon Musk نیست تحت تاثیر قرار با همکار میلیاردر کارآفرین بیل گیتس.

پس از گیتس گفت او خود را خریداری تمام الکتریکی پورشه Taycan تسلا مدیر عامل شرکت به توییتر گرفت به پرتاب سایه در مایکروسافت co-founder.

“من در گفتگو با دروازه شده اند underwhelming tbh (صادق),” مشک توییتی.

دروازه نشان داد سرمایه گذاری خود را به یکی از تسلا رقیب وسایل نقلیه در مصاحبه با محبوب YouTuber Marques Brownlee. Brownlee, ذکر تسلا خواسته میلیاردر در مورد تلاش برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی با انرژی پاک محصولات مانند اتومبیل های برقی.

64 ساله در پاسخ گفت که خودروهای الکتریکی هنوز هم در پشت قرار می گیرند بنزین خودروهای وقتی که می آید به محدوده اضافه شده اما خودروهای سواری هستند “یکی از مهمترین و امیدوار” عوامل موثر در پایین آوردن هزینه های سازگار با محیط زیست جایگزین.

“و قطعا تسلا اگر شما تا به حال به نام یک شرکت است که کمک درایو که آنها را” گیتس گفت. اما او را نمی خرید یکی از این شرکت ماشین فقط رتبهدهی نشده است: “من فقط یک پورشه Taycan.”

“من باید بگویم این یک حق بیمه, قیمت خودرو, اما آن است که بسیار سرد” گیتس اضافه شده است. “که من برای اولین بار ماشین های الکتریکی و من آن را با بهره گیری زیادی است.”

فولکس واگن متعلق به پورشه را Taycan توربو قیمت در $150,900 در ایالات متحده در حالی که گران تر توربو S دلار هزینه 185,000. تسلا خودرو نیز شناخته شده بود اما از آن ورود به سطح مدل 3 حداقل می آید در حد استاندارد پایین تر قیمت $39,490.

مشک در واکنش به دروازه’ خرید با پاسخ به یک کاربر توییتر تعجب که چرا مایکروسافت از بنیانگذاران “تصمیم به رفتن با Taycan به جای تسلا.”

این اولین بار نیست مشک را به چالش کشیده است یکی از تکنولوژی میلیاردر همسالان در توییتر. تسلا رئیس به چالش کشیده مارک زوکربرگ را خوش موضع در هوش مصنوعی در سال 2017 ادعا Facebook, رئیس,’ “درک درستی از موضوع محدود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>