بزرگترین کاهش در هزینه های نفت از سال 1991 در ویروس جدید-led وحشت

FTSE 100 پیش بینی شده است برای باز کردن 6% روز دوشنبه پس از نفت هزینه ها به یک سوم کاهش یافت به مدت یک شب در یک تجدید coronavirus مرتبط فروش.

قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه در یک مرحله به رکورد بدترین حالت آن روزانه شیرجه رفتن در درصد پس از ساخت در سال 1991 در جنگ خلیج فارس.

آن مقصر شناخته شد در عربستان سعودی شروع جنگ قیمت با روسیه دنبال شکست خود را در هفته گذشته به توافق یک معامله برای جلوگیری از تولید و کمک به ایجاد ثبات در قیمت ها.

شده است وجود دارد ضعیف تر تقاضا برای نفت در میان COVID-19 شیوع است که انتظار می رود به فلج جهانی رشد اقتصادی است.

مالی spreadbetters دیدم FTSE 100 سقوط بیش از 400 امتیاز – بیش از 6% – در باز در لندن به 6,000 امتیاز با انرژی سهام به احتمال زیاد به احساس بدترین درد است.

آخرین بازار سهام تار و مار شروع در آسیا که در آن شاخص نیکی در توکیو معامله شد بیش از 5% پایین تر در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ پایین بود تقریبا 4 درصد.

شاخص های آتی ایالات متحده پیشنهاد میانگین صنعتی داو جونز را از دست خواهد داد و تقریبا 5 درصد از ارزش خود را – در حال سقوط بیش از 1200 نقطه در باز با توجه 1.30 ساعت زمان انگلستان.

بیشتر از کسب و کار

جدید ترین coronavirus تحولات در انگلستان:

  • سه مرگ و میر در بیمارانی که آزمایش مثبت با ویروس
  • قربانیان در برکشایر میلتون کینز و منچستر
  • پنج شنبه شاهد افزایش 72 موارد برای رسیدن به مجموع 278 – بالاترین افزایش در موارد در یک دوره 24 ساعته
  • سوپر مارکت ها قرار داده شده اند محدودیت در مواردی از جمله پاستا, دستمال مرطوب ضد باکتری و صابون دست و در یک پیشنهاد برای جلوگیری از خریداران از انباشت
  • وزارت امور خارجه توصیه می کند در برابر همه اما ضروری سفر به شمال ایتالیا
  • مردم از بازگشت از مناطق آسیب دیده در ایتالیا گفت: به خود منزوی صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم
  • این ویروس زده Grand شاهزاده کشتی کروز با بیش از 140 انگلیسی ها در هیئت مدیره است که با توجه به حوض در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>