بزرگ فناوری نیت تور نمی حمل وزن در ضد تراست پروب کارشناسان می گویند

ماکان Delrahim ایالات متحده دستیار دادستان کل برای ضد تراست بخش (l) و جو سیمون رئیس FTC.

گتی ایماژ

کار جدید از صفحه اصلی مجموعه یو پی اس و حسن نیت تور توسط شرکت های فن آوری بعید است که برای نرم کردن ملت ضد تراست در سازمان های صنعت, کارشناسان حقوقی می گویند.

تا همین اواخر, Facebook, گوگل, آمازون و اپل برآورده شده بود با یکصدمین موشکافی در واشنگتن و بسیاری از دولت به طور کلی وکیل دفاتر barraged سوالات از تسلط و نقض حریم خصوصی. Facebook و گوگل شده ترین مشخصه های دنبال شده توسط مقامات فدرال و ایالتی وکلای مدافع.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کسب و کار به طور معمول شرکت های فن آوری به دست آورد یک شانس برای برنده شدن برخی از حسن نیت. این شرکت اهدا کرده اند میلیون ها دلار نسبت به تلاش ها برای مبارزه با این ویروس کمک مقامات بهداشت گسترش پیام های خود را برای تشویق مسطح و منحنی خود را اهدا انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی. آمازون به طور خاص تبدیل شده است و حتی مهم تر برای آمریکایی ها که می خواهند تمام نیازهای خود را تحویل داده و خود را به درب.

در صورت ارزش آن را ندارد به نظر می رسد بهترین زمان برای پیشنهاد شکستن و یا برخی دیگر از ضد تراست درمان. اما کارشناسان می گویند این تحقیقات که در حال حاضر تعیین شده در حرکت هستند و بعید است به تغییر زیادی در طول متعاقب آن بحران است.

وزارت دادگستری و تجارت فدرال تقسیم شده که هر دو نشانه های آنها در ادامه به طور جدی بررسی شرکت ها در میدان دید خود را. برجسته ترین فن آوری و تحقیقات در سطح فدرال شامل FTC در اعتراض به Facebook و DOJ را از حمله به گوگل.

یک سخنگوی FTC در بیانیه ای گفت که به عنوان بسیاری از کارکنان خود کار از راه دور “ما دو اولویت اصلی ادامه خواهد داشت: اول سلامت و رفاه ما پرسنل و خانواده های آنها و احزاب و سازمان هایی که به نظر می رسد قبل از تماس با ما; و دوم, تداوم ماموریت ما حمایت از مصرف کنندگان و ترویج رقابت است. در حالی که ما می توانیم حدس و گمان در آنچه که در آینده نگه می دارد ما باقی می ماند در وظیفه و متعهد به ادامه کار مهم ما.”

“شیوه ای که در آن ما انجام تحقیقات اقتباس به محدودیت های فیزیکی, فاصله, اما اشتباه نکنید در مورد آن: این ماده از کار ما باقی می ماند همان” FTC اداره رقابت مدیر ایان کانر نوشت در مارس 6 پست وبلاگ.

یک DOJ سخنگوی کاهش یافته است به نظر. در یک بیانیه مشترک در اواخر ماه مارس هر دو سازمان گفت: آنها را تسریع بررسی سرمایه گذاری مشترک با هدف ارائه کمک در زمان بحران اما گفت که این امر همچنان به سرکوب کسانی که تلاش برای بهره برداری از این وضعیت است.

اقدامات اخیر توسط هر دو سازمان خود را ادعا می کند. در پایان ماه مارس به DOJ ضد تراست را بدست آورد اعلام کرد که این امر نیاز به تکنولوژی نظامی شرکت Raytheon و United Technologies Corporation به سمت بخش هایی از کسب و کار خود را به ادامه با پیشنهادی خود را ادغام. در تاریخ 1 آوریل FTC اعلام کرد طرح دعوی در دادگاه برای باز کردن توتون و تنباکو شرکت Altria دلار 12.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Juul, e-سیگار شرکت متهم برگشتاندن نوجوانان به محصولات خود را با بازاریابی خود را.

به عنوان ویروس در زمان نگه دارید از شهرستانها در سراسر ایالات متحده در اواخر مارس دادستان کل ویلیام بر گفته وال استریت ژورنال او هنوز هم می خواهد به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به یک مورد در برابر گوگل توسط این تابستان.

“من امیدوار هستم که ما آن را به ثمر اوایل تابستان” Barr گفت: مجله. “و با ثمر منظورم زمان تصمیم گیری.”

تغییر منابع

ممکن است آن را دشوار است به تصور یک پروژه در مقیاس بزرگ در هر سازمان اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. اما ممکن است این آنتی تراست آژانس قادر خواهد بود به قرض دادن منابع بیشتر به رفتار خود موارد به عنوان یک نتیجه مستقیم از بحران با توجه به دیوید ولز که خدمت در فرودگاههای اروپا و حقوق شهروندان را بدست آورد و FTC در طول 9/11 و رکود اقتصادی سال 2008 بود.

ادغام بررسی تمایل به نگه داشتن هر دو سازمان در قاب زمان از آنها توسط قانون مورد نیاز به پایان خواهد رسید ظرف مدت 30 روز محرومیت مقامات درخواست برای اطلاعات بیشتر. اما ادغام تمایل به خشک کردن در طول رکود ترک ضد تراست کارکنان با یک بار بزرگ کردن صفحات خود را. بدون که تیک تاک ساعت به عنوان بسیاری از موارد کارکنان می تواند به تمرکز بر روی مداوم انجام مسائل ولز گفت.

داده ها از گذشته رکود اقتصادی نشان می دهد روشن شیب در تعدادی از ادغام براده. در اطراف این زمان از سینه dotcom در سال 2000 به عنوان مثال این سازمان گفت: وجود 4,926 معاملات گزارش شده است. که تعداد به نصف کاهش دهد به 2,376 معاملات در سال 2001 سال از 11 سپتامبر و حملات تروریستی و دوباره نصف کاهش یافت و در سال 2002.

ادغام معامله, گزارش صعود دوباره آغاز در سال 2004 اما دیدم یک کاهش در سال 2008 پس از سقوط بازار سهام. در سال 2009 ادغام براده آمار پایین ترین نقطه خود را از دولت آغاز شده و ردیابی آنها در سال 1990 بر اساس در دسترس عموم داده به فقط 716 گزارش معاملات برای سال. در یک رویداد مجازی سهشنبه به میزبانی سیاسی جمهوری خواه FTC کمیسیون نوح فیلیپس تایید آژانس است دوباره شاهد یک شیب در ادغام براده.

قیمت گذاری یک کسب در حالی که بازار در شار به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن برجستگی های سرعت برای کسب و کار به دنبال ادغام اما ولز گفت: آن را هنوز هم ممکن است در زمان رکود را دنبال نمی کرد همان الگوهای به عنوان آخرین.

“هنوز هم وجود دارد فرصت و تمایل به انجام معاملات بنابراین من می شود جای تعجب نیست اگر ما شاهد یک کاهش قابل توجه در dealflow از آنجا که این” ولز گفت که این نوع از معاملات می تواند نگاه های مختلف به طور بالقوه صرفه جویی در شرکت هایی که به طور ناگهانی در پریشانی.

هنوز هم با شرکت های فن آوری ingraining خود را در دولت فدرال برنامه های بازیابی دولتی ناظران ترس کاخ سفید فشار می تواند لکه دار کردن پروب. ضد تراست حرفه ای اغلب با اشاره به تعداد انگشت شماری از موارد انجام شده توسط برگ برنده دولت ضد تراست بخش مانند تلاش خود را برای جلوگیری از AT&T خرید تایم وارنر, که آنها استدلال می کنند تحت تاثیر قرار شد کاخ سفید است. این آنتی تراست بخش بارها تکذیب نفوذ در خارج.

آن را بی سابقه برای سیاستگذاران خارج از آنتی تراست سازمان به تکیه تنظیم کننده اجازه انجام است که بیشتر برخی از اهداف سیاست با توجه به داگ Melamed, یک آنتی تراست استاد دانشگاه استنفورد و معاون سابق دستیار دادستان کل در ضد تراست بخش در دولت کلینتون. در این موارد نتیجه “بستگی به تمایل ضد تراست سازمان به مبارزه در برابر آنچه می تواند گاهی اوقات قابل توجهی فشار است.”

اما سازمان های خود اظهارات, بهترین پیش بینی از آینده خود رفتار Melamed گفت و تا کنون آنها پیش بینی شده موضع سختی در نقض ضد تراست در طول بحران. حسن نیت ساختمان می تواند کمک به شرکت های لهستانی, عمومی, تصاویر, اما بعید به نوسان پاسخ به سوالات از تسلط و رفتار ضد رقابتی کارشناسان به توافق رسیدند.

“من نمی دانم که تجزیه و تحلیل این سوالات را در پایان روز در حال رفتن به شدت تحت تاثیر قرار که آیا یک نظرسنجی گالوپ نشان می دهد اعتماد به نفس بالاتر برای شرکت های فن آوری از وجود شش ماه پیش” Melamed گفت.

وقتی که می آید به ادغام او افزود: “من فکر می کنم سازمان آگاه هستند که حقایق را تغییر داده اند اما شرکت ها باید آگاه باشند که قانون تغییر نکرده است.”

ملاحظات عملی

وجود دارد برخی از ملاحظات عملی سازمان ممکن است نیاز به حساب آورد مانند اینکه آیا آنها قادر خواهد بود برای به دست آوردن اسناد و امن و رسوبات از مدیران کارآمد و عادلانه راه به عنوان آنها مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود را تغییر. اما کارشناسان حقوقی مصاحبه برای این مقاله گفت: کسانی که با سرعت-برجستگی را تغییر نمی دهد حقایق در مورد.

“تحقیقات وابسته به تماس با و بحث های عمیق با سیلیکون ولی هر دو در سراسر کشور و در سراسر جهان گفت:” کریگ Waldman, co-صندلی ضد تراست عمل جونز در روز است. “این فقط رفتن به کندتر و سخت تر برای دریافت این نوع از اطلاعات است که شما در غیر این صورت خواهد بود.”

حتی تغییرات اقتصادی بعید است که تاثیر زیادی در نظریه های آسیب, با توجه به فیونا اسکات مورتون رئیس سابق اقتصاددان ضد تراست بخش در دولت اوباما و یک استاد اقتصاد در دانشکده مدیریت دانشگاه ییل.

“بازار سهام بی ربط است به ضد تراست اجرای و بازار تعریف نیز” اسکات مورتون گفت. “این همان تجزیه و تحلیل, اما شما ممکن است مایل به استفاده از بازار سهام از آوریل سال 2020 به عنوان آنچه که شما فکر می کنید خواهد بود که بازار سهام در مارس سال 2021 اگر مردم همه موضوع در پناهگاه در محل سفارشات.” به طور مشابه, ضد تراست اقتصاددانان ممکن است می خواهم به فرض شرایط بازار را نگاه کنید بیشتر شبیه مارس 2019 اسکات مورتون گفت.

اما در اروپا در حال حاضر وجود دارد برخی از نشانه ای است که شرایط اقتصادی را منتقل حساب ادغام اجرای. روز جمعه در بریتانیا رقابت و بازارهای سازمان موقت پاک آمازون, خرید از خدمات تحویل مواد غذایی Deliveroo با استناد به شرایط بازار ناشی از کوروناویروس.

از CMA در اصل نگران ادغام خواهد آسیب رقابت با جلوگیری از آمازون از تبدیل شدن به یک بازیکن اضافی در رستوران تحویل در فضا. اما به عنوان رستوران تعطیل در انگلستان در میان همه گیر محدود کسب و کار برای Deliveroo این شرکت گفت: مجریان آن را خواهد شکست و بدون سرمایه گذاری اضافی. این CMA خریداری شده به این نظریه و گفت آمازون به احتمال زیاد خواهد بود که تنها سرمایه گذار قادر به تزریق پول نقد Deliveroo نیاز به حق دور.

“در حالی که تامین بودجه اضافی از منابع دیگر ممکن است ممکن است قبل از coronavirus شیوع این بیماری همه گیر به شدت محدود در دسترس بودن تامین مالی برای مراحل اولیه کسب و کار مانند Deliveroo” آژانس در بیانیه ای گفت. “از CMA در حال حاضر معتقد است که خروج قریب الوقوع از Deliveroo بدتر خواهد بود برای رقابت از اجازه می دهد آمازون سرمایه گذاری برای ادامه و بنابراین موقت یافت که این معامله باید پاک شود.”

داروهای ضد تراست

یک چیز coronavirus بحران می تواند تغییر مورد تحقیقات ضد تراست است درمان مجریان دنبال کنند باید آنها را انتخاب کنید به یک پرونده یک شرکت با تکنولوژی. اگر یک شرکت شاهد یک تغییر بزرگ برای کسب و کار خود را به عنوان یک نتیجه از این بحران تنظیم کننده ممکن است تعیین کند که یک دوره خاص عمل مانند یک دستور را دیگر نمی توان مورد نیاز برای جلوگیری از آسیب.

این تماس به یک انتقاد مشترک از آنتی تراست اجرای آن است که اغلب بیش از حد آهسته برای آن راه حل را به هر گونه تفاوت. منتقدان اتحادیه اروپا را نقطه عطفی جریمه گوگل می گویند این شرکت در حال حاضر تغییر کافی است که درمان شد دیگر موثر است.

“گاهی اوقات تسکین ممکن است که معنی دار به این دلیل که شرایط تغییر” گفت: Maurice Stucke یک دانشگاه تنسی قانون استاد و سابق DOJ دادستان. “ممکن است برخی از شیوه های ضد رقابتی است که درگیر در اوایل اما در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از خود مسلط اکوسیستم آنها لزوما نیاز به شرکت در آن شیوه و شما تقریبا در یک دست دادن شرایط از درمان است.”

تا کنون در گیر با این حال شرکت های فن آوری به نظر می رسید تنها برای گسترش قدرت خود را به مردم صرف زمان بیشتر در اینترنت و تکیه بر خدمات مانند آمازون خود را برای ارائه کالا.

“قدرت خود را ثابت شده است که بسیار با دوام تر از آنچه انتظار می رود در این صنعت پویا و من نمی بینم که به عنوان لزوما سرد یک اجرای عمل” Stucke گفت. “Facebook استفاده بالا رفته است. آمازون سمان است جایگاه خود را در خرده فروشی آنلاین. گوگل شما را در یوتیوب نگاه کنید و جستجو و اندروید… وجود دارد به نظر نمی رسد به هر چیزی در افق که تهدید خود را گرفتن.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه ما قانون ضد تراست کار می کند و آنچه در آن به معنی برای بزرگ با تکنولوژی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>