مردم در گذشته راه رفتن نشانه نمایش داده شده بر روی یک ساختمان دریک دانشگاه است که بار خوانده شده “جاده تا سال 2020 از اینجا شروع می شود” در فوریه 2 سال 2020 در Des Moines, Iowa.

جاشوا Lott | گتی ایماژ

بزرگ شرکت های فن آوری در حال مواجهه با یک ریسک بالا تست توانایی خود را برای محافظت از سیستم عامل خود را از دخالت و ریشه کن کردن بد بازیگران به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به طور رسمی آغاز با آیووا قفقاز شنبه شب.

Facebook گوگل و توییتر گفت: آنها با هماهنگی نزدیک با کنوانسیون ملی دموکرات ها است که اعزام cybersecurity کارکنان به قفقاز برای اولین بار به ارائه پاسخ سریع بر روی زمین به هر گونه تهدید. آیووا حزب دموکرات نیز ایجاد یک سیستم برای رای دهندگان به ارائه اطلاعات جعلی به عنوان آنها آن را روبرو می شوند.

“مهم ترین چیز این است که مطمئن شوید که ما حقیقت و دقت بیرون آمدن از چنین یک نقطه عطف مهم در نامزدی ما روند” Nell توماس افسر ارشد فناوری در DNC در بیانیه ای گفت: به CNBC.

شرکت های فن آوری به تازگی ramped تا تلاش های خود را برای مبارزه با اطلاعات غلط به خصوص برای مطالب مربوط به انتخابات. توییتر معرفی یک ابزار در هفته گذشته است که اجازه می دهد تا کاربران به راحتی گزارش اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در مورد رای گیری. Facebook انتخابات-فصل اتاق جنگ هستند و در حال اجرا. و یوتیوب روز دوشنبه گفت که تغییرات در آن تصویری توصیه سیستم منجر به 70 درصد کاهش در میانگین تماشای زمان از اطلاعات غلط و به اصطلاح “مرزی” مطالب.

“یوتیوب باقی می ماند متعهد به حفظ تعادل باز بودن و مسئولیت قبل در طول و بعد از سال 2020 آمریکا انتخابات” لسلی Miller, YouTube رئیس جمهور از دولت و سیاست های عمومی نوشت: در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه.

اما این سیستم عامل در حال مرور یک فرار سیاسی است که نه تنها بازمی گردد جمهوریخواهان در برابر دموکرات ها بلکه تبدیل هر دو طرف در برابر صنعت فن آوری خود را. جمهوری خواهان را متهم به این سیستم عامل از تعصب در برابر محافظه کاران است. دموکرات ها در حال شک و تردید از وسعت و قدرت بازار. هر دو طرف باید در مورد این شرکت ها اجازه تبلیغات سیاسی شامل اطلاعات نادرست وادار توییتر را به تلاش برای ممنوعیت آنها را به طور کامل.

اخیرا دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن پیشنهاد برقراری مجازات های کیفری برای های آگاهانه اطلاعات نادرست در مورد زمان و نحوه رای دادن. او نیز نامیده می شود در اجرائی از Facebook, Twitter و YouTube به وضوح برچسب مطالب از کنترل دولت و سازمانها و کاربران اجازه می دانم زمانی که آنها بوده ام تحت تاثیر دروغ مبارزات.

“ایمنی دموکراسی ما مهم تر از سود سهام سهامداران و مدیر عامل حقوق و ما نیاز شرکت های فن آوری به رفتار بر اساس” Warren نوشت: در رسانه است.

این سیستم عامل که قبلا متعهد به از بین بردن نادرست یا گمراه کننده محتوا در مورد رای گیری حتی هنگامی که آن رخ می دهد در تبلیغات سیاسی. Facebook گفت: آن را حذف 45,000 نوشته های گمراه کننده با هدف سرکوب رای دهندگان در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای تقریبا همه قبل از آنها گزارش شده توسط کاربران و یا خارج از سازمان.

“مکالمات است که ما می شنویم از سیستم عامل است که آنها در حال تلاش سخت برای مبارزه با اطلاعات غلط اما سرعت که در آن اینترنت کار می کند باعث می شود آن را به چالش کشیدن” گفت: Chris Lewis, مدیر اجرایی اتاق فکر دانش عمومی. “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر درس آموخته می شود وجود دارد, انتخابات, بنابراین ما می تواند به تصحیح چگونه ما مبارزه با این چیزهایی که به عنوان یک جامعه است.”

در یک op-ed منتشر شده در Des Moines Register ماه گذشته Facebook رئیس امنیت ناتانیل Gleicher, اذعان کرد که شرکت “غافلگیر” توسط روسیه گسترده دخالت در انتخابات 2016. او در توصیف آن به عنوان “هشداری” و تلاش برای اطمینان مردم آیووا نمایندگان شان که Facebook بهتر است آماده برای این انتخابات چرخه.

“ما متعهد به مبارزه با انتخابات دخالت افزایش شفافیت و دادن بیشتر مردم کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه آنها را ببینید آنلاین” Gleicher نوشت. “کسانی که در تلاش برای حمله به دموکراسی ما اجازه نمی دهد تا و نه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de