بانک های بزرگ در حال راه اندازی به “کشتن” تغییر می گوید بنیانگذار $2.5 میلیارد fintech شرکت Monzo

Monzo از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت تام Blomfield.

Monzo

تام Blomfield فکر نمی کند که بانک های بزرگ را همیشه تحت دیجیتال تغییر و تحول است.

انگلیسی fintech کارآفرین می گوید بانکی عظیم مانند بارکلیز و HSBC زین با تکنولوژی از رده خارج و یک ریسک گریز فرهنگ در پاسخ به این چالش که upstarts مانند او دیجیتال بانک Monzo در حال حاضر.

“بانک ها واقعا تمرکز بسیار سخت موجود خود را مجموعه ای از محصولات مالی” Blomfield از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Monzo گفت: در یک مصاحبه. که او به معنی چیزهایی مانند وام مسکن وام و کارت های اعتباری — “ترازنامه محصولات اساسا.”

“هنگامی که شما بیرون رفتن در خیابان و صحبت کردن با مردم در مورد بانکی خود آنها به این معنی نیست که وام مسکن خود را, آنها چیست که من می روم برای دریافت پرداخت می شود ؟” یا “من می تواند به استطاعت برای خرید ناهار امروز ؟” او اضافه شده است. “انسان عمدتا تمرکز بر روز به روز پردازش پرداخت.”

Blomfield گفت که او احساس وجود دارد که “قطع” در میان وام دهندگان و مشتریان خود را. مطمئنا “آنها همه از مشتریان و همه از پول در حال حاضر” او گفت:, “اما آن را احساس می کنم مثل یک صنعت در حال مرگ.”

چه Monzo?

تاسیس در سال 2015 Monzo است به سرعت رشد کرده و از یک شروع و تا ارائه کارت اعتباری بدهی و یک برنامه برای تنظیم بانک که موفق به جلو و در بیش از 3.5 میلیون کاربر. این شرکت یکی از بسیاری از به اصطلاح neobanks که آب گرفتگی اروپا پس از سال 2008 بحران مالی با شرکت های مانند Revolut و N26 همچنین به دست آوردن شتاب.

جنبش نبوده است محدود به قاره با آمریکا رقیب بانک سنج شاهد رشد سریع نیز هست. در ضمن در اروپا neobanks شده اند حملاتی در آمریکا با N26 racking تا 250,000 مشتریان وجود دارد و Monzo راه اندازی یک لیست انتظار.

که افزایش فشار بر بزرگ وقت بانک و پاسخگویی به معرفی و ارائه جدید برای جوانتر تکنولوژی ادراک مشتریان. RBS به عنوان مثال به تازگی معرفی شده مستقل بانک های دیجیتال به نام بو را در fintech رقبا. J. P. Morgan تا به حال کمتر موفقیت با برنامه خود را-تنها با نام تجاری فین است که در آن تصمیم به تعطیل سال گذشته است.

“”شما عظیم تکنولوژی و مشکلات عظیم فرهنگی مشکلات” Blomfield گفت: از بانک های سنتی است. “من فکر نمی کنم که مردم در بانک ها لزوما انگیزه به فکر مشتری در راه حق است.”

او افزود: “شما در اضافه کردن 100,000 کارکنان. چگونه شما تبدیل است که همه چیز? من فکر می کنم آن را بسیار بسیار روی حیله و تزویر.”

بانک ها راه اندازی برای جلوگیری از تغییر”

Blomfield لعنتی بزرگ رویکرد بانک ها برای مقابله با تهدید رو به افزایش رقابت از fintech بازیکنان گفت: روش خود را اغلب به چرخش کردن بخشی از نهاد و “ارسال آنها را به یک مد روز با کوره پزخانه صحبت و پینگ پنگ میز.”

“بانک ها در حال راه اندازی برای جلوگیری از تغییر اساسا” او گفت:. “بسیاری از سیستم های داخل بانک — به خصوص در معرض خطر و انطباق توابع — وجود دارد برای متوقف کردن همه چیز در حال تغییر است. چرا که اگر همه چیز تغییر آن را ایجاد خطر است. و به طوری که آنها مانند این آنتی بادی که در اطراف شکار کردن تغییر و تلاش برای کشتن آن است.”

“شروع از ابتدا ارائه مشکلات خاص خود را دارد اما آن را در یک حس ساده تر برای ایجاد یک فرهنگ است که به خوبی در تراز وسط قرار دارد برای ایجاد چیزی جدید” Blomfield اضافه شده است.

Monzo و همسالان خود مطرح کرده اند مبالغ هنگفتی از پول نقد و بریده شده چند میلیارد دلار ارزیابی با تشکر از تمایل سرمایه گذاران به سرعت مسیر رشد خود را. N26 سال گذشته مطرح عظیم $470 میلیون دلار در $3.5 میلیارد دلار ارزیابی در حالی که Monzo ارزش بازار افزایش یافت به $2.5 میلیارد در پشت £113 میلیون ($146 میلیون دلار) سرمایه تزریق.

Blomfield شروع به بالا است که گفته می شود تا پوشش یکی دیگر از £100 میلیون دلار در بودجه, یک فرمت به سال گذشته دور در حالی که Revolut گزارش شده است که به دنبال به جمع آوری به عنوان آنجا که 1.5 میلیارد دلار از طریق ترکیبی از سهام و بدهی تبدیل به سوخت جهانی خود را گسترش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>