دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برگ یک رویداد کمپین در کندیا, New Hampshire, فوریه 5 سال 2020 است.

ریک Wilking | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سفر به کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب در حالی که نیوهمپشایر دموکراتیک نتایج اولیه در آمده است که نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت خود را پایانی در اوایل نامزدی متحده و در سراسر کشور.

نامزدها به طور معمول برگزاری انتخابات شب رویدادها در ایالات متحده است که فقط رأی. همه بایدن رقبا را برای نامزدی ریاست جمهوری برنامه ریزی برای جمع آوری و با هواداران در نیوهمپشایر در سه شنبه شب.

اما همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن در تلاش برای حتی کرک مقام سوم نقطه در گرانیت دولت او سر به کارولینای جنوبی که در آن او باعث شده است که فقط در مورد هر نظرسنجی پیش از آن Feb. 29 اولیه.

حرکت سیگنال بایدن کمپین می بیند کارولینای جنوبی — که در آن معاون رئیس جمهور سابق برد راحت سرب در میان رای دهندگان سیاه — به عنوان بحرانی برای احیای یک متزلزل مبارزات انتخاباتی. دو نظرسنجی جدید این هفته باید یافت بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., به راحتی پیشرو بایدن در میان رای دهندگان دموکرات در سراسر کشور.

صحبت با خبرنگاران در نیوهمپشایر صبح روز سه شنبه بایدن گفت: “این مسابقه نیست و بیش” با اشاره به یک “بخش قابل توجهی” از رای دهندگان رای داده نشده است. یک بار جبهه دموکراتیک-دونده که به تازگی telegraphed فقیر نیوهمپشایر عملکرد گفت: “ما هنوز هم کمی امیدوار در اینجا در نیوهمپشایر.”

وقتی پرسیده شد که اگر کارولینای جنوبی شد “انجام و یا می میرند” برای مبارزات انتخاباتی خود بایدن پاسخ داد: “نه فکر نمی کنم.”

“نگاه بقیه ملت است که در خارج وجود دارد. وجود دارد خیلی افتضاح انتخاباتی رای بود,” او گفت:.

بعد سه شنبه به خبرنگاران فریاد زد: سوال و یک برگزار شد و یک میکروفون در نزدیکی او بایدن این گزارش گفت: “من نمی دادن تا در نیوهمپشایر! و نمی میبینم که در صورت OK دوستان?”

بایدن به اجرای یک کمپین محور بر توانایی های خود را به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حکایت دارد. اما رای دهندگان در کوچک و عمدتا سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر که تا کنون به نظر می رسد ترجیح می دهند خود را جایگزین.

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg چپ در هفته گذشته را کثیف, آیووا, قفقاز با اکثر اختصاص داده ملی نمایندگان از نزدیک دنبال Sanders. بایدن به پایان رسید دور چهارم با توجه به آیووا حزب دموکرات نتایج که شامل برخی از تناقضات آشکار.

این سناتور ورمونت باعث شده است که اکثریت قریب به اتفاق نظرسنجی های اخیر از نیوهمشایر به دنبال Buttigieg.

این بایدن کمپین برگزار خواهد شد شنبه رویداد که از آن به نام “راه اندازی حزب” در کلمبیا S. C. تشکر. Cedric, Richmond, لوئیزیانا, حزب دموکرات در ابتدا برنامه ریزی شده به عنوان آن را بدون بایدن.

بایدن گفت که او هنوز قصد رفتن به نوادا در هفته آینده پیش از آن Feb. 22 قفقاز. بعد از بحث دموکراتیک برگزار خواهد شد در لاس وگاس در فوریه. 19.

بایدن به دقت led ساندرز در سال به طور متوسط نوادا انتخابات است اما نظرسنجی ها محدود شده است در هفته های اخیر.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im