بایدن وسیعتر رای گیری سرب به عنوان رای دهندگان از دست دادن ایمان در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار بودن انتخاب مجدد در ماه نوامبر به نظر می رسد برخورد شده است یک ضربه بزرگ پس از خود را دموکرات رقیب جو بایدن افتتاح شد تا 15 درصد سرب در ملی جدید نظر سنجی.

به مسائل بدتر برای آمریکا داده ها نشان می دهد رای دهندگان در حال از دست دادن ایمان خود را در دست زدن به اقتصاد است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی دیده می شود به عنوان کلید خود را برای برنده شدن یک دوم.

بیش از نیمی (52%) از 1,273 رای دهندگان مورد بررسی توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه بین ژوئیه 9 و 13 ژوئیه گفتند که حمایت آقای بایدن در انتخابات ریاست جمهوری با 37 درصد گفت: آنها را به عقب Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

دانشگاه, نظرسنجی ماه گذشته تا به حال تقسیم در کمی باریک 49 درصد به 41 درصد در آقای بایدن را به نفع.

As the 2020 presidential election approaches, what can we learn from previous campaigns about the path to victory?
چگونه برای پیروزی در انتخابات آمریکا

در این روز رئیس جمهور جایگزین مبارزات انتخاباتی خود مدیرآن ظهور آمریکا به نظر می رسد سوال که آیا او بهترین نامزد برای مدیریت اقتصاد است.

دوباره بیش از نیمی (53%) از افراد مورد بررسی توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه گفت: آنها مخالف از عملکرد خود در این جبهه – در مقایسه با 44 درصد که مورد حمایت او است.

ماه قبل تلاش خود را با حمایت شد 52 درصد در مقابل 45 درصد است.

بیشتر از Covid-19

اما بهتر بود اخبار برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دست زدن به اقتصاد در دیگر نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه.

یک NBC/وال استریت ژورنال (WSJ) بررسی نشان داد که 54 درصد از رای دهندگان ثبت شده هنوز تایید کار خود را در اقتصاد در برابر 42% که رد.

این همه گریم خواندن برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کلمبیا کلمبیا نظرسنجی, اما, که همچنین نشان داد 60 درصد از رای دهندگان ناراضی هستند و با کلی کار رئیس جمهور است, انجام, برابر 35% که تایید کند.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

شرکت کنندگان در کلمبیا کلمبیا نظرسنجی گفت که آقای بایدن خواهد انجام یک کار بهتر در دست زدن مداوم coronavirus بیماری همه گیر بهداشت و درمان و نژادی و نابرابری.

معاون سابق رئیس جمهور همچنین آگهی خود را جمهوری خواه را در رای دهندگان در صداقت و مهارت های رهبری در مورد مراقبت از متوسط آمریکایی است.

و در یکی دیگر از نشانه بد برای رئیس جمهور, NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی همچنین نشان داد 57 درصد از رای دهندگان را به جای رای دادن به یک نامزد است که بیشتر متمرکز بر کنترل گسترش COVID-19در حالی که تنها 25 درصد خواهد کسی خواهد شد که تمرکز بر بازگشایی کسب و کار.

President Trump's lawyers say removing him would set a dangerous precedent in an election year.
They have begun delivering his defence in the Senate Impeachment trial. ((PRES)) Mr Trump is accused of abusing his power and obstructing Congress, by allegedly putting pressure on Ukraine to investigate his political rival Joe Biden - a charge which he denies. Sky's Ian Woods reports from Washington.
تصویر: رای دهندگان گفته می شود از دست دادن ایمان به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد هستند و بیشتر مشتاق آقای بایدن (در زیر)
Joe Biden

خود را به عنوان نظرسنجی شماره کاهش یافته است در طول COVID-19 pandemic, آقای ترامپ شده است اصرار کسب و کار برای بازگشایی به اقتصاد شلیک دوباره قبل از ماه نوامبر انتخابات.

اما بسیاری از فرمانداران دولت شده اند محتاط تر و برخی از ایالت ها نیاز بازگشایی قفل شده را دوباره پس از تجربه افزایش موارد است.

بیش از 137,000 آمریکایی ها پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 و ما به راحتی منجر جهان در تایید موارد با بیش از 3.5 میلیون نفر با توجه به آمار و ارقام در حال پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>