انتقاد شدید بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش روسیه ارائه شده نعمت برای شبه نظامیان افغان برای کشتن سربازان آمریکایی در

جو بایدن را متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خیانت به وظیفه خود به عنوان رئیس جمهور پس از گزارش ادعا کرد که کاخ سفید می دانستم که برای ماه های اطلاعاتی روسیه ارائه شده شبه نظامیان افغان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی اما مجازات مسکو.

“تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شده است یک هدیه به پوتین, اما این است که فراتر از رنگ پریده” بایدن گفت: در طول یک مجازی تاون هال پنج شنبه. “این خیانت از مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت برای حفاظت و تجهیز نیروهای ما هنگامی که ما آنها را ارسال را به راه آسیب است. این یک خیانت از هر خانواده آمریکایی با یک دوست خدمت در افغانستان و یا هر نقطه در خارج از کشور.”

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که ایالات متحده مصمم ماه پیش یک نظامی روسیه واحد اطلاعات ارائه شده طالبان وابسته به شبه نظامیان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

تهمت بود در جریان این هوش و کاخ سفید شورای امنیت ملی مورد بحث و بررسی یافته ها در یک جلسه در اواخر ماه مارس با توجه به زمان آن اشاره کرد مقامات در جریان این موضوع است. مقامات توسعه یافته از گزینه های دیپلماتیک شکایت به تحریم اما کاخ سفید هنوز مجاز یک پاسخ تایمز گزارش به نقل از مقامات.

وال استریت ژورنال همچنین گزارش روز شنبه که روسیه واحد پرداخت می شود شبه نظامیان در افغانستان برای حمله به نیروهای ایالات متحده با استناد به افراد آشنا با طبقه بندی اطلاعاتی آمریکا. ارزیابی تحویل داده شد به کاخ سفید در اوایل بهار امسال یک فرد آشنا با اینتل گفته مجله.

کاخ سفید روز شنبه را تکذیب کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در جریان شدند این موضوع را اختلاف اعتبار از هوش به عنوان شرح داده شده در نیویورک تایمز’ گزارش.

“ایالات متحده دریافت هزاران نفر از گزارش های اطلاعاتی یک روز و آنها موضوع را دقیق موشکافی” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت. “در حالی که کاخ سفید نمی کند به طور معمول دیدگاهها برای اتهام هوش یا داخلی مشورت, سازمان سیا, مدیر, مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید می کنند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش است.”

“این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر یکشنبه که او پنس و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بودند در جریان آنچه که او به عنوان “به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روسها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مقابله با طالبان در ماه فوریه به کاهش آمریکا حضور نظامی و ایجاد آتش بس با هدف خروج کامل از افغانستان در 14 ماه.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن برای دعوت از روسیه برای پیوستن به یک نشست از هفت قدرت جهانی شناخته شده به عنوان G-7 در واشنگتن در ماه سپتامبر پس از گفته بودن جریان در توطئه برای کشتن سربازان آمریکایی. روسیه اخراج از گروه در سال 2014 پس از الحاق کریمه از اوکراین است.

“رئیس جمهور تهمت به فرمانده نیروهای آمریکایی در خدمت خطرناک تئاتر از جنگ شناخته شده در مورد این ماه با توجه به بار انجام می شود و بدتر از چیزی می شود.”

“نه تنها او موفق به تحریم و یا تحمیل هر نوع عواقب در روسیه برای این نقض فاحش حقوق بین المللی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را ادامه داد شرم آور مبارزات انتخاباتی از احترام و debasing خود را قبل از ولادیمیر پوتین” بایدن ادامه داد. “او تا به حال این اطلاعات با توجه به زمان و در عین حال او ارائه شده به میزبان پوتین در ایالات متحده و به دنبال دعوت از روسیه برای پیوستن G7.”

بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس, پارچه مبلی. مایکل McCaul گفت: او بلافاصله به خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از خواندن نیویورک تایمز’ گزارش “خواهد بود صحبت کردن با آنها در آینده بسیار نزدیک.”

“اگر دقیق دولت باید سریع و جدی اقدام به برگزاری پوتین رژیم پاسخگو” McCaul گفت. تگزاس کنگره گفت: این گزارش اظهارات خود نگرانی در مورد دولت روسیه را “مخرب رفتار در سطح جهان است.”

“از حمله به اوکراین propping تا دیکتاتورها در سراسر جهان و دخالت در آمریکا و اروپا انتخابات پوتین رژیم نشان داده و دوباره آن نمی توان اعتماد کرد و نه دوست ما” McCaul گفت.

بایدن گفت که او در زمان گزارش شخصا به عنوان پدر یک سرباز که خدمت در یک منطقه جنگی. پسرش کمال که از سرطان مغز در 2015, اعزام به عراق در سال 2008 با ارتش گارد ملی.

“اما من فقط فکر نمی کنم در این مورد به عنوان یک نامزد برای رئیس جمهور. من فکر می کنم در این مورد به عنوان یک پدر و یک پدر که پسر خود را به خدمت در راه آسیب است برای یک سال در خاورمیانه و در عراق و من منزجر از طرف آن دسته از خانواده هایی که عزیزان خدمت هستند امروز می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *