دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق جو بایدن (R) و معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر سناتور آمریکایی کامالا هریس برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دریافت یک جلسه مطبوعاتی در COVID-19 در ویلمینگتون در 13 اوت سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دنباله دموکراتیک چلنجر جو بایدن در سراسر کشور به بیش از 60 درصد از رای دهندگان می گویند امریکا در پاسخ به کروناویروس ناموفق بوده است و فقط یک در پنج بر این باورند که اقتصاد آمریکا در جای پای محکم.

کسانی هستند که یافته های مهم از, آخرین ملی NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی که انجام شد در طی این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 170,000 آمریکایی ها و به عنوان ریاست جمهوری وارد مرحله جدید با حزب کنوانسیون های آغاز در روز دوشنبه تنها چند روز پس از بایدن را انتخاب سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

با توجه به بررسی بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور با 9 امتیاز در میان رای دهندگان ثبت نام 50 درصد به 41 درصد و معاون سابق رئیس جمهور دارای دو رقمی مزایای بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus, مهاجرت, مراقبت های بهداشتی, روابط و اتحاد کشور است.

بیشتر چه, نظرسنجی هریس با بالاتر خالص شخصی امتیاز از هر تهمت یا بایدن.

هنوز هم تهمت حفظ برتری خود را بر بایدن در اقتصاد — که نظرسنجی می یابد این است که رای دهندگان موضوع بالا رفتن به انتخابات و رئیس جمهور به طور کلی اعداد بهبود یافته از ماه گذشته اگر چه جنبش است که در بررسی حاشیه خطا.

آنچه که در این نظرسنجی این است که چگونه پایدار بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در طول سال گذشته اعم از 6 به 11 امتیاز در گذشته نه NBC News/نظرسنجی وال استریت ژورنال.

“واضح است که بایدن در رهبری. به وضوح تهمت بسیاری از مشکلات گفت:” دموکراتیک ناظر انتخابات پیتر هارت که در انجام این بررسی با جمهوری خواه ناظر انتخابات لایحه McInturff.

اما هارت تاکید کرد که این انتخابات “نه یک معامله انجام می شود” به ویژه با اکثریت رای دهندگان گفت که آنها یا نامشخص و یا بدبینانه در مورد کار بایدن را به عنوان رئیس جمهور.

“بایدن است که به خوبی شناخته شده است اما نه به خوبی شناخته شده و مردم به دنبال جهت که” هارت گفت: در بررسی های آینده دموکراتیک کنوانسیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن و چالش های پیش رو از کنوانسیون آغاز می شود که در اوت. 24 است که گسترش پشتیبانی فراتر از خود را متعهد جمهوریخواه پایه با تصویب امتیاز و رای گیری موقعیت گیر در پایین 40s.

“که به نظر من می شود از جایی که او باید برای برنده شدن در انتخابات گفت:” McInturff این توافق ناظر انتخابات.

بایدن 9-نقطه ملی سرب در مسابقه اسب دوانی است که از 11-نقطه لبه در ماه گذشته ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی.

در جریان نظرسنجی, معاون سابق رئیس جمهور حفظ مزایای خود با سیاه پوستان (88 درصد بازگشت او در مقابل 8 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن), Latinos (57 درصد به 31 درصد) رای دهندگان سنین 18-34 (54 درصد به 30 درصد) مستقل (49 درصد به 25 درصد) سفیده با مدرک دانشگاهی (58 درصد به 35 درصد) و زنان (57 درصد به 36 درصد) و سالمندان (50 درصد به 43 درصد).

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن آگهی در میان تمام سفید پوستان (49 درصد به 42 درصد) مردان (47 درصد به 43 درصد) و سفیده بدون مدرک دانشگاهی (59 درصد به 27 درصد).

جزئیات بیشتر از ان بی سی نیوز:

در اینجا برگ برنده میدان نبرد آمده است که هریس می تواند کمک بایدن پس گرفتن

“امریکا در حال گریه کردن برای رهبری’: هریس می دهد اولین سخنرانی خود به عنوان معاون نامزد

رابرت تهمت و برادر کوچکتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند در بیمارستان نیویورک

در ترکیب 11 میدان نبرد متحده — آریزونا, کلرادو, فلوریدا, مین, میشیگان, مینه سوتا, Nevada, New Hampshire, کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین — بایدن که پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با 7 امتیاز 49 درصد به 42 درصد است.

پنجاه و هشت درصد از بایدن رای دهندگان می گویند حمایت خود را از معاون سابق رئیس جمهور است که بر مبنای احساسات خود را در برابر تهمت در حالی که 38 درصد می گویند آن را بر اساس حمایت خود را از بایدن.

در مقابل 74 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان بیشتر برای رئیس جمهور در مقابل 20 درصد است که بیشتر در برابر بایدن.

بهره در انتخابات آینده همچنان به آسمان بالا با 79 درصد از رای دهندگان ثبت نام یا “9” و یا “10” در 10 نقطه مقیاس بهره است که بیشتر از علاقه قبلی انتخابات ریاست جمهوری در این نقطه در زمان.

هشتاد و پنج درصد از جمهوری خواهان می گویند که بهره بالا در انتخابات آینده در مقابل 83 درصد از دموکرات ها که می گویند همین است.

بیشتر مشاهده کامالا هریس مثبت

ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی انجام شد هر دو قبل و بعد از بایدن انتخاب کامالا هریس به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر در دوشنبه ، 11.

سی و نه درصد از رای دهندگان باید یک تصور مثبت از هریس در حالی که 35 درصد منفی مشاهده او.

که به طور کلی خالص نمره هریس (+4) بالاتر از نمرات برای معاون رئیس جمهور مایک پنس (-5) بایدن (-6) و رئیس جمهور تهمت (-12), اما آن را پایین تر از سابق رئیس جمهور باراک اوباما (+20).

هنوز بایدن و تهمت رای دهندگان تقسیم می شوند بیش از هریس با 71 درصد از بایدن رای دهندگان برگزاری یک نظر مثبت خود را در مقابل تنها 4 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان.

همانطور که برای نمایش هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن یک ترکیب 41 درصد از رای دهندگان می گویند آنها یا “خوش بین و با اعتماد به نفس” یا “راضی و امیدوار” درباره این کار ناروا را به عنوان رئیس جمهور اگر او برنده در ماه نوامبر در حالی که 59 درصد هستند “نامشخص و تعجب” و یا “بدبین و نگران است.”

که در مقایسه با 46 درصد کسانی که خوشبین هستند و امیدواریم مورد بایدن و 52 درصد که نامشخص و بدبین.

اکثریت می گویند پاسخ به کروناویروس ناموفق بوده است

ترکیبی 61 درصد از رای دهندگان معتقدند آمریکا در پاسخ به کروناویروس ناموفق بوده است از جمله 39 درصد کسانی که می گویند این است که “بسیار” ناموفق و یکی دیگر از 22 درصد که می گویند این است که “تا حدودی” ناموفق است.

مقایسه فقط 36 درصد از رای دهندگان فکر می کنم پاسخ موفق شده است از جمله 28 درصد که می گویند این است که “تا حدودی” موفق و 8 درصد که می گویند این است که “بسیار” موفق است.

جای تعجب نیست که وجود دارد یک استارک حزبی تقسیم بر این اعداد با 84 درصد از دموکرات ها و 58 درصد از مستقل گفت: پاسخ ناموفق بوده است در مقابل 59 درصد از جمهوری خواهان بر این باور است که موفق بوده است.

چهل درصد از رای دهندگان می گویند که آنها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن توزیع از coronavirus در حالی که 58 درصد رد.

در ماه گذشته تعداد کسانی که بودند 37 درصد تایید 59 درصد رد.

رئیس جمهور به طور کلی امتیاز می ایستد در 44 درصد تصویب و 53 درصد رد یکی دیگر از بهبود جزئی از جولای (زمانی که آن را 42 درصد تایید 56 درصد رد).

و در اقتصاد تنها 22 درصد توصیف شرایط اقتصادی فعلی به صورت “عالی” یا “خوب” را از 29 درصد که گفت این در ماه ژوئن.

در مقابل عظیم 77 درصد می گویند اقتصاد است یا “منصفانه” یا “ضعیف” است که از 68 درصد دو ماه پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی در اقتصاد جرم; بایدن آگهی در تمام مسائل دیگر

با وجود آن تیره و تار اقتصادی شماره تهمت دارای دو رقمی استفاده که در آن نامزد خواهد انجام یک کار بهتر دست زدن به اقتصاد با 48 درصد چیدن رئیس جمهور در مقابل 38 درصد جانبداری با بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آگهی در مبارزه با جرم و جنایت 43 درصد به 39 درصد است.

اما بایدن به لبه در تمام مسائل دیگر در این نظرسنجی از جمله داشتن رهبری قوی کیفیت (43 درصد به 39 درصد) و سیاست خارجی (49 درصد به 39 درصد) مهاجرت (49 درصد به 38 درصد) بهداشت و درمان (50 درصد به 34 درصد) coronavirus (49 درصد به 33 درصد) آوردن کشور با هم (49 درصد به 26 درصد) و روابط (53 درصد به 29 درصد).

خواسته است که یک یا دو تا از این مسائل مهم در تصمیم گیری رای خود را برای ریاست جمهوری بالا همراه پاسخ اقتصاد (51 درصد) آوردن کشور با هم (43 درصد) داشتن رهبری قوی کیفیت (34 درصد) بهداشت و درمان (29 درصد) و coronavirus (27 درصد).

“برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این انتخابات است که در مورد اقتصاد است ، برای رای دهندگان این انتخابات است که در مورد بیش از آن است که با سلامت خود و آوردن کشور با هم نیز عمده ملاحظات گفت:” دموکراتیک ناظر انتخابات جف Horwitt از هارت همکاران پژوهشی که همچنین کمک به انجام این نظرسنجی.

دموکرات ها نگه دارید 5-نقطه سرب در کنگره اولویت

ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی همچنین نشان می دهد که دموکرات برگزاری 5 نقطه مزیت در کنگره اولویت با 47 درصد از رای دهندگان ترجیح می دهند دموکرات ها کنترل کنگره در مقابل 42 درصد است که می خواهند جمهوری خواهان در اتهام.

که بالاتر از 4 نقطه لبه دموکرات برگزار شد اما آن را از 11 نقطه از مزیت های این حزب برخوردار بوده و در ژوئن.

از ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی انجام شد Aug. 9-12 از 900 رای دهندگان ثبت نام بیش از نیمی از آنها رسیده بودند توسط تلفن همراه و آن را به کلی حاشیه خطای plus-منفی 3.3 درصد است.

تماشا کنید: کامالا هریس آماده است برای انجام این کار در یک روز: جو بایدن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de