بایدن پیشنهاد کاهش مدیکر واجد شرایط بودن به سن 60 و بیشتر دانشجو بخشش بدهی به عنوان ضرر و زیان کار افزایش می یابد

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در کارولینای جنوبی اولیه شب تجمع در کلمبیا, کارولینای جنوبی, فوریه 29, 2020.

الیزابت Frantz | ایسنا

جو بایدن نورد دو برنامه جدید در روز پنج شنبه به تسکین اقتصادی به تلاش آمریکایی ها به او لگد کردن خود در انتخابات در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان افزایش کار ضرر و زیان ناشی از تلاش برای مهار COVID-19.

معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد کاهش مدیکر واجد شرایط بودن به سن 60 از 65 و تقویت خود دانشجو بخشش بدهی طرح ساعت پس از وزارت کار منتشر شده جدید نشان داده 6.6 میلیون نفر ثبت مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته است.

“این بیکاری در شماره امروز یکی دیگر از فلش علامت هشدار دهنده است که کشور ما و مردم ما را تحمل عظیم اقتصادی درد. این مسئولیت ما را به حرکت به سرعت و به طور موثر برای کمک به آنها” بایدن نوشت: در این طرح است.

این دو طرح را علامت تلاش برای رسیدگی به بحران کنونی در حالی که ارائه یک اشاره ای به سن. برنی ساندرز بایدن را رقیب سابق که خارج دموکراتیک اولیه مسابقه روز چهارشنبه پس از اجرای یک کمپین است که انرژی را جوان لیبرال. ساندرز به حال پیشنهاد لغو تمام بدهی وام دانشجویی و ساخت جامع مراقبت های بهداشتی رایگان در نقطه ای از خدمات.

طرح مدیکر می آید در بالای بایدن موجود مراقبت های بهداشتی در دستور کار است که خواستار مدیکر-مانند گزینه عمومی. کاهش سن که در آن مردم می توانند به مدیکر است که به طور گسترده ای محبوب در میان هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

تقریبا 9 در 10 دموکرات و 69 درصد از جمهوری خواهان اجازه می دهد به نفع کسانی که به عنوان جوان به عنوان 50 برای خرید به مدیکر, با توجه به بنیاد خانواده کایزر, ردیابی نظرسنجی از ژانویه 2019.

بایدن نگه داشته است خود را در یک فاصله از کم هزینه تر و جامع “مدیکر برای همه” پیشنهاد پشتیبانی شده توسط ساندرز. او گفت: طرح خود را به پایین تر از واجد شرایط بودن سن بهره مند مسن آمریکایی ها پس از فوری اقتصادی پایان.

“این نشان دهنده این واقعیت است که حتی پس از بحران جاری به پایان می رسد آمریکایی ها مسن تر به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن را دشوار است به امن مشاغل” بایدن نوشت: این طرح است.

او گفت: برنامه ریزی مالی خواهد بود “از کل درآمد برای حفاظت از مدیکر صندوق اعتماد.”

دوم طرح خواستار آمرزش فدرال دانشجو در مقطع کارشناسی بدهی برای کسانی که تحت $125,000. آمرزش خواهد اعمال شهریه-هزینه های مربوط به کالج ها و دانشگاه ها و همچنین موسسات خصوصی در درجه اول در خدمت جمعیت اقلیت.

“من می خواهم سرمایه گذاری جدید این بدهی دانشجو پیشنهاد لغو درآمد بالا ‘بیش از حد کسب و کار ضرر و زیان’ کاهش مالیات در مراقبت عمل” بایدن نوشت. “است که کاهش مالیات اکثریت مزایای ثروتمندترین آمریکایی و غیر ضروری است برای پرداختن به زمان COVID-19 اقتصادی دانست.”

این طرح جدید به شرح زیر بایدن در تماس با ماه گذشته برای آمرزنده تا $10,000 فدرال بدهی دانشجویان به عنوان پاسخ به کروناویروس بحران است.

نه از برنامه بایدن پنجشنبه منتشر شد ارائه بسیاری از ویژگی های. او نوشت که او خواسته بود تیم خود را به “یک طرح توسعه” در هر دو مسائل و جزئیات بیشتر خواهد بود در آینده.

“اما من معتقدم که ما در حال سقوط به آنچه که به احتمال زیاد به یکی از مهمترین و فرار و زمان دشوار اقتصادی در این کشور در تاریخ معاصر ما می توانیم از این مرحله بحرانی به کمک به آن را آسان تر برای مردم در تلاش برای پایان می رسد دیدار” بایدن نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>