دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری ورمونت سناتور برنی ساندرز (L) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن چت در طول یک استراحت در چهارمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط نیویورک تایمز و سی ان ان در دانشگاه Otterbein در وسترویل اوهایو در 15 اکتبر 2019.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جو بایدن و برنی ساندرز قفل شده و در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه نژاد به عنوان معاون رییس جمهور سابق تلاش می کند برای تزریق زندگی به یک مبارزه انتخاباتی با توجه به NBC News/Marist نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

بایدن می شود و 27 درصد از حمایت در میان به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان در روز انتخابات اولیه در حالی که سناتور ورمونت جلب 23 درصد است. فاصله می افتد در این بررسی علاوه یا منهای 6 درصد خطا.

میلیاردر فعال تام Steyer که صرف به شدت در کارولینای جنوبی در مراحل اولیه نشدم پشت این جفت ارز با 15% پشتیبانی می کند. سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg شرح زیر در 9٪.

سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و ctq, D -, Minn. گارنر 8% و 5% از پشتیبانی بود. هیچ نامزد دیگر در صدر 5 درصد است. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نیست در انتخابات در کارولینای جنوبی است.

نظرسنجی انجام شده از روز سه شنبه تا جمعه معنی آن گرفته شد تا حدودی پس از نوادا مناظره ریاست جمهوری اما پس از نتایج انتخابات پارلمانی در دولت است. ساندرز برنده خواهد شد نوادا با اختلاف قابل توجهی در حالی که بایدن و Buttigieg خواهد آمد در دور دوم و سوم به ترتیب با توجه به NBC News.

بایدن می بیند برنده کارولینای جنوبی به عنوان بحرانی برای احیای یک فوریتی انتخابات ریاست جمهوری است. پس از ملال انگیز نمایش در عمدتا سفید آیووا و نیوهمشایر یک بار پیشتاز استدلال بخت و اقبال خود را بهبود بخشد هنگامی که متنوع تر متحده خود را به حال می گویند در اصلی. به عنوان نامزد رقابت های آغاز شده در اوایل این ماه بایدن رهبری هر دو ساندرز و Steyer بیش از 10 درصد در کارولینای جنوبی رای گیری به طور متوسط با توجه به RealClearPolitics.

روز شنبه, نوادا, قفقاز, اولین نامزدی مسابقه که در آن رای دهندگان از رنگ ساخته شده تا سهم عمده ای از رای دهندگان بایدن شانس بهتر است. هنوز هم او را در پایان دور دوم به ساندرز با حدود 20 درصد از نمایندگان شهرستان در دولت با توجه به NBC News.

“ما زنده هستیم و ما در حال رفتن به عقب آمده و ما در حال رفتن را به نفع خود,” او گفت: هواداران در روز شنبه.

اکثر نظر سنجی ها در سراسر اولیه پیدا کرده اند, سیاه, رای دهندگان که اکثریت را تشکیل می دهند از کارولینای جنوبی اولیه رای دهندگان به شدت به نفع بایدن. اما بررسی های اخیر نشان می دهد حمایت خود را در میان رای دهندگان سیاه مشکلاتی روبرو کرده است.

در میان سیاه و سفید به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان که در پاسخ به NBC/Marist نظرسنجی بایدن می شود 35% پشتیبانی می کند. ساندرز و Steyer دنبال در 20 ٪ و 19 ٪ بود.

سهم بیشتری از Steyer و بایدن هواداران گفت: آنها ممکن است رای متفاوت از ساندرز حامیان. در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان 18 درصد از کسانی که برداشت Steyer گفت: آنها ممکن است را انتخاب کنید شخص دیگری در حالی که 17 درصد از بایدن هواداران گفت: همان.

تنها 7 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح می دهند که ساندرز گفت: آنها ممکن است رای متفاوت است.

نامزدهای دریافت یکی از آخرین شانس برای افزایش ثروت خود را در کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب. هفت نامزد ریاست جمهوری — بایدن بلومبرگ ، Buttigieg, Klobuchar Sanders, Steyer و وارن — را بحث مرحله در چارلستون S. C.

در طول نوادا بحث بلومبرگ است ابتدا مدعی انباشت اشیاء بدست آمده در این تاجر میلیاردر. شنبه رویداد به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های بیشتر موشکافی از ساندرز به عنوان سود او کشش در پلمتو دولت و همچنین سه شنبه عظیم کالیفرنیا و تگزاس.

چهارده متحده برگزار خواهد شد مقدماتی در مارس 3, هنگامی که بیش از یک سوم از ملی نمایندگان اهدا خواهد شد.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im