بایدن Buttigieg و بلومبرگ عکس را در پیش بینی نوادا حزبی برنده برنی ساندرز

دموکرات نامزد ریاست جمهوری هدر رفته هیچ زمان گرفتن عکس در ایالت برنی ساندرز در شنبه پس از ساندرز سمان سرب خود را در سال 2020 اولیه با پیش بینی پیروزی در نوادا حزبی.

دو نامزد سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ناودان ساندرز و قبل از نتایج نهایی اعلام شده بود که مبارزات خود را bickered در مورد کسی که آمد در جایگاه دوم است.

Buttigieg که لبه ساندرز در اول-در-این-ملت آیووا انجمن و آمد در دوم در نیوهمپشایر اولیه حمله 78 ساله دموکرات سوسیالیستی در ظهر در یک سخنرانی برای هواداران خود در لاس وگاس.

“سناتور ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی” Buttigieg گفت.

“ما تنها انتخاباتی است که مورد ضرب و شتم سناتور ساندرز در هر نقطه از کشور این کمپین چرخه” Buttigieg اضافه شده است.

Buttigieg همچنین با تاکید بر اهمیت معرفی یک نامزد که می تواند کمک به انتخاب دموکرات ها پایین انتخابات در سال 2020 است.

دموکرات ها گفت: نیاز به معرفی یک نامزد که “لعنت می دهد در مورد اثر شما با داشتن از بالای بلیط.”

ساندرز نشان داده است که “تمایل به چشم پوشی و یا اخراج و یا حتی حمله بسیار دموکرات که ما کاملا باید ارسال به کاپیتول هیل” Buttigieg گفت.

بایدن در ضمن در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در ساندرز کمتر به طور مستقیم با اشاره به واشنگتن پست اعلام کرد که روسیه در تلاش است برای افزایش ساندرز’ کمپین به عنوان بخشی از تلاش های خود برای دخالت در سال 2020 انتخابات.

“ما قصد داریم به کمک بیشتر از ولادیمیر پوتین که می خواهد کسی او فکر نمی کند می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن گفت: در انتخاباتی خود را رویداد در وگاس در روز شنبه.

ساندرز را محکوم کرده کرملین گزارش داد تلاش برای دخالت یک بار دیگر در جمهوری ایالات متحده مسابقه.

بایدن در زمان دیگری محجبه واکسن در ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که ریخته صدها میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را.

“شما می دانید من یک دموکرات برای یک دلیل ساده. I ain’t a socialist, I ain’t a plutocrat من یک دموکرات است. من یک دموکرات باشه. و من به آن افتخار می شود.” او توضیح داد که او یک دموکرات زیرا او معتقد است که “همه فقط سزاوار یک شات.”

بلومبرگ انتخاباتی بود و نه رقابت در نوادا مسابقه — اما با این وجود با صدور بیانیه ای هشدار داد که انتخاب ساندرز به عنوان نامزد دموکرات خواهد بود “خطای مهلک” با این استدلال که خود تجدید نظر می کند نه فراتر از خود را پایه های باریک.

ما در حال رفتن به نیاز به مستقل و جمهوری خواهان به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن – حمله به حزب خود است و هیچ راهی برای شروع با” بلومبرگ کمپین در بیانیه ای گفت.

“به عنوان مایک می گوید: اگر ما را انتخاب کنید یک نامزد که تجدید نظر به یک پایه کوچک – مانند سناتور ساندرز – از آن خواهد شد یک خطای مهلک.”

برای بسیاری از دموکرات زمینه نوادا حزبی تبدیل به یک مبارزه برای مقام دوم قبل از اولین پیش بینی نشان داد ساندرز عقد نقطه بالا توسط یک حاشیه گسترده ای.

حدود 9 p. m. و نتایج اولیه به نظر می رسد برای نشان دادن بایدن و Buttigieg رقابت برای هیچ. 2 نقطه در حالی که الیزابت وارن سناتور. D-Mass., نگاه به در مکان چهارم است.

بایدن را مدیر کمپین گرگ شولتز توییتی شنبه شب که “ما بر اساس داده های داخلی بایدن در خواهد آمد قوی دوم امشب در نوادا است.”

“اشتباه نکنید: این بایدن باز گشت شروع می شود امشب در نوادا” شولتز توییتی.

بایدن یک بار دیده می شود به عنوان نماینده دموکرات در مسابقه برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 underwhelmed در دو مورد اول ابتدایی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر. بایدن انتخاباتی بانکی است که قوی تر نشان دادن در نوادا کمک خواهد کرد که او را سوق به پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در هفته آینده.

“مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده است و ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن به برنده می شود.”

اما مایکل هلی یک Buttigieg کمپین استراتژیست تحت فشار قرار دادند پشت شولتز ادعا می کنند که بایدن مسجل مقام دوم در نوادا است.

“نه از آنچه که ما در حال دیدن” هاله توییتی در پاسخ به شولتز اضافه کردن یک لینک به Buttigieg مبارزات انتخاباتی داخلی حزبی داده است.

ساندرز که برای هفته ها باعث شده است تا این رشته در نظر سنجی های ملی بود که به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود در نوادا است. او موفق به کسب اکثریت در حمایت از از, لاتینی رای دهندگان و رای دهندگان کمتر از 45 در نوادا با توجه به ورودی نظرسنجی از انجمن.

او در مسیر به پیروزی بیشتر از نوادا 36 انتخاباتی نمایندگان از هر یک از شش دیگر دموکرات ها در رقابت حزبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>