بایدن و ساندرز به صورت خاموش در اولین one-on-one دموکراتیک اولیه بحث به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز را روز یکشنبه در یک بحث دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه یک نقطه عطف کلیدی در 2020 مسابقه که برگزار خواهد شد در سایه مواج بحران بهداشت عمومی.

گسترش سریع COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در حال حاضر دوباره به شکل مسابقه جذب یک پاچه ملت توجه و پرتاب هر دو بایدن و ساندرز کردن مبارزات انتخاباتی. هر دو مردان دستور داده اند که کمپین کارکنان به محل کار از خانه, لغو تجمع و تغییر رویدادهای کمپین مجازی به فرمت های.

Coronavirus نیز ایجاد می شود در آخرین لحظه تغییر طرح برای بحث های خود را. در اصل برنامه ریزی شده بود به میزبانی قبل از مخاطبان زنده در شهر فینیکس, آریزونا, CNN نقل مکان کرد و این رویداد این هفته به واشنگتن که در آن وجود خواهد داشت هیچ تماشاگران. آریزونا, ایلینوی, اوهایو و فلوریدا را هر میزبان دموکراتیک مقدماتی روز سه شنبه.

این رویداد خواهد شد در پخش سی ان ان و Univision از 8 بعد از ظهر تا 10 p. m. و در روز یکشنبه.

حتی در صورت عدم وجود یک بحران بحث بین دو سالمند دولتمردان بود به احتمال زیاد ضروری لحظه در نبرد برای نامزدی حزب دموکرات را که در حال حاضر از بین رفته اند برای بیش از یک سال است.

بایدن و ساندرز هر کدام نشان دهنده رقابت جناح های عمیقا تقسیم شده که تلاش کرده است برای بیش از یک سال به انتخاب یک نامزد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. دو مرد هر دو در اواخر 70s در حال نهایی رقیب جدی چپ از لحاظ تاریخی شلوغ و متنوع دموکراتیک زمینه است.

تشکر. Tulsi Gabbard نیز در رقابت برای نامزدی اما هاوایی قانونگذار است نه برنده نمایندگان در هر مسابقه خارج از ساموا و نظر سنجی در کمتر از 3% در نظر سنجی های ملی. Gabbard است واجد شرایط برای یک بحث از نوامبر.

بایدن چهره حزب نسیم بال یک بار دیگر پیشتاز برای نامزدی پس از به طور موقت از دست دادن که وضعیت پس از اتمام در خارج سه در آیووا و نیوهمشایر و در دور دوم در نوادا است.

معاون سابق رئیس جمهور خود را چرخش در کارولینای جنوبی که در آن رای دهندگان سیاه شده او را به یک غالب پیروزی. در یک گردباد بایدن برداشت تاییدیه از مغلوب رقبا جلوتر از سه شنبه که رای دادند و فقط سه روز بعد.

بایدن آمده از سه شنبه با نماینده رهبری اهمیت حیاتی پیروزی در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, تنسی, Oklahoma, آرکانزاس, تگزاس, مینه سوتا, مین, و, Massachusetts.

ساندرز تنها نامزد دیگر به نفع یک دولت در روز سه شنبه به طور موثر با اعزام بهداشت ، الیزابت وارن دیگر اصلی مترقی نامزد شده است.

ساندرز انجام بزرگترین نماینده جایزه شب کالیفرنیا و همچنین ورمونت یوتا و کلرادو اما موفق به انجام تا به انتظارات در تگزاس و همچنین در تعدادی از ایالات متحده, دادن بایدن احتمالا غیر قابل عبور ،

بایدن مستحکم خود استفاده یک هفته بعد شکست ساندرز در میشیگان که در آن خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بود به ثمر رساند ناراحتی پیروزی چهار سال قبل است. در نشانه ای از نژاد بودن همه-اما-بیش بایدن گسترش سرب خود را در نظر سنجی های ملی به 20 امتیاز به بالاترین سطح خود از او راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود.

قابل توجهی تظاهرات از دولت نژاد, Warren است نه تایید و یا نامزد پس از حذف از مسابقه خودداری پشتیبانی است که می تواند entrench ساندرز به عنوان مترقی حامل استاندارد.

گمانه زنی ها رشد کرد و پس از آن نگاه مانند بایدن را حمل میشیگان در روز سه شنبه که ساندرز خارج خواهد بود. اما در یک آدرس در برلینگتون, Vt., در چهارشنبه ساندرز قول داد به مطبوعات گفت که او به جلو نگاه به بحث “با دوست من جو بایدن.”

“و اجازه دهید من بود خیلی صریح به این سوال است که من خواسته خواهد شد جو” ساندرز گفت: قبل از لیست کردن طیف وسیعی از سوالات در مورد مراقبت های بهداشتی و آب و هوا تغییر بدهی های دانشجویی و دوران کودکی فقر است.

“آیا شما واقعا به حق وتو یک مدیکر برای همه” لایحه آن است که اگر تصویب در کنگره?” ساندرز خواسته با اشاره به نظرات بایدن ساخته شده در MSNBC پیش از آن در هفته.

تنها با دو نامزد در مرحله ساندرز قادر خواهد بود تا به طور مستقیم گفتگو به یک درجه بیشتر از گذشته بحث. بایدن که به احتمال زیاد برای انجام نامزدی مگر اینکه مسابقه را در مسیر تغییرات چشمگیری خواهد بود به دنبال دفاع از خود را ضبط و سیاست مواضع بدون ایجاد بیش از حد بسیاری از عناوین.

که می تواند یک چالش برای یک نامزد که به طور معمول انجام می دهد بهتر است در یک در یک تعامل با رای دهندگان از در بحث ملی مرحله. اما بایدن که با انتقاد از فرمت های قبلی به صورت کامل بودن “یک دقیقه اظهارات” نیز ممکن است خوش شانس برای زمان بیشتری را به صحبت می کنند در کمتر شلوغ بحث مرحله.

همه در همه, آن را به چیزی مهم به دست کشیدن بایدن از موقعیت خود را. رفتن به بحث بایدن برنده شده بود 854 نمایندگان نسبت به ساندرز’ 701 از شنبه, با توجه به یک NBC News شمارش و ایالات متحده هنوز به رای نگاه کنید به احتمال زیاد به نفع خود.

داوطلبان باید حداقل 1,991 از مجموع 3,979 متعهد نمایندگان به نام نامزد حزب در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>