‘مراقب باشید از scammers’: سنگاپور هشدار کلاهبرداران تلاش برای استفاده از coronavirus نگرانی

بازدید کنندگان پوشیدن محافظ ماسک صورت در مارینا بای اسکله در سنگاپور در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دولت سنگاپور است هشدار کلاهبرداری ساخته شده به بهانه تحقیقات مربوط به تایید موارد coronavirus به عنوان شهر-دولت به دنبال برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

Scammers گزارش شده است دعوت مردم به درخواست برای جزئیات مالی به بهانه “تماس با ردیابی” — روند شناسایی کسانی که با تماس نزدیک با بیماران آلوده. افرادی که شناسایی شده اند از نزدیک تحت نظارت علائم و آزمایشات نشانه ای از عفونت است.

سنگاپور راه اندازی تیم های کار به تماس با مردم و ایجاد اگر کسی تا به حال طولانی مدت تماس فیزیکی با کروناویروس بیماران. آن است که یک راه محدود کردن گسترش عفونت است که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در چین است.

همانطور که از پنج شنبه ظهر سنگاپور تایید 58 مورد شناخته شده از coronavirus فشار به تازگی نام COVID-19. وزارت بهداشت (MOH) گفت: 15 نفر تا کنون از بيمارستان مرخص شده.

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: در Facebook پست هفته گذشته که آن را هرگز درخواست برای جزئیات مالی در طول تماس.

“وزارت بهداشت در حال انجام تماس ردیابی برای شناسایی افرادی که تماس نزدیک با تایید موارد از رمان coronavirus. لطفا توجه داشته باشید که ما برای درخواست هر گونه اطلاعات مالی طی تماس ما با شما” گفت: سازمان بهداشت.

شهر-دولت نیروی انتظامی تقویت این پیام در یکی دیگر از Facebook post.

“هیچ سازمان دولتی خواهد شد درخواست برای اطلاعات شخصی و یا انتقال پول از طریق تلفن و یا از طریق صدا خودکار و ماشین آلات گفت:” Singapore Police Force.

حداقل یک بانک هشدار داده کاربران ممکن است کلاهبرداری است. ایران در خارج از کشور بانک یکی از بانک های عمده در سنگاپور ارسال هشدار به مشتریان خود هشدار داد که: “مراقب باشید از scammers تظاهر به از وزارت بهداشت انجام تماس ردیابی. UOB و یا سازمان های دولتی هرگز درخواست اطلاعات بانکی خود را.”

این گونه جدید از کروناویروس که ظهور در اواخر ماه دسامبر سال گذشته اعتقاد بر این است که نشات گرفته از شهر ووهان در مرکز چین است.

جمعه گذشته سنگاپور مطرح شده در آن ارزیابی ریسک از شیوع دوم بالاترین سطح هشدار به تعداد موارد تایید شده ادامه داد: برای صعود روزانه.

کشور جنوب شرق آسیا — با جمعیت 5.7 میلیون — دارای یکی از بالاترین تعداد موارد در خارج از چین است.

روز جمعه در سنگاپور گفت: با توجه به CNBC ملت باید آماده شود که تعداد تایید coronavirus موارد می تواند به صعود در هفته های آینده.

“من فکر می کنم این واقعا خیلی زود به بحث در مورد یک قله است. موارد در آینده به صورت روزانه و شما باید این انتظار وجود دارد در حال رفتن به بیشتر موارد بیش از چند هفته آینده” Janil Puthucheary ارشد وزیر امور خارجه در سنگاپور وزارت حمل و نقل و وزارت ارتباطات و اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>