برنی ساندرز برنده خواهد شد, نوادا, انجمن, NBC News, پروژه های حفاری خود را در مقابل دونده وضعیت

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., حق با همسرش جین را افزایش می دهد دست خود را به عنوان او صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در سن آنتونیو شنبه, فوریه. 22, 2020.

اریک گی | AP

سناتور. برنی ساندرز برنده خواهد شد نوادا دموکراتیک حزبی, NBC News بینی شنبه, تقویت اولیه اش موقعیت قطب در رقابت برای نامزدی ریاست جمهوری.

نوادا دموکرات انتخاب خود به ریاست جمهوری برگزیده در آزمون این که آیا 2020 کاخ سفید امیدوار می تواند گسترش موفقیت های اولیه — و یا کسب حمایت کافی برای حتی ماندن در رقابت است.

ساندرز برنده خواهد شد حداقل 13 از دولت 36 متعهد ملی نمایندگان با توجه به NBC. او خواهد شد به احتمال زیاد در کسب درآمد بیشتر به عنوان زود بازده نشان داد که سناتور بود گسترده ای منجر شود در سهم شهرستان نمایندگان به دست آورد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg نگاه به jostling جایگاه دوم است. بایدن در نظر گرفته پیشتاز در اوایل اولیه است بنا او امیدوار است در هفته آینده, South Carolina اولیه که در آن حمایت قوی در میان رای دهندگان سیاه دارای سوخت منجر می شود در اکثر نظر سنجی ها.

نوادا سوم مقدماتی حزب دموکرات نامزد دولت اختصاص ملی نمایندگان به همان نسبت بر اساس کنگره در سطح منطقه و در سطح ایالت نتایج. از جمله اولین 13 پیش بینی شده نمایندگان از نوادا ساندرز آگهی Buttigieg 34 تا 23 در سال 2020 نماینده مسابقه.

ساندرز که متعهد به اجرای تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی, لغو بدهی های دانشجویی مبارزه نابرابری درآمد و در آنچه که او خواستار حرص و آز شرکت های بزرگ, دیدم, نوادا, نتایج شواهد بیشتری است که جنبش پوپولیستی خود به دست آورده کشش در سراسر کشور است. برجسته دستور کار خود طی یک رفت و برگشت از طریق تگزاس در روز شنبه پیش از دولت 3 مارس اولیه او پیش بینی کرد او را به لذت بردن از موفقیت های مشابه در سراسر کشور.

“به من اجازه دهید با تشکر از مردم نوادا برای حمایت خود را,” او گفت: هواداران در سن آنتونیو. “در نوادا ما فقط با قرار دادن با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور است.”

یک داوطلب در برگه رای در نوادا قفقاز به نامزد دموکرات نامزد ریاست جمهوری در جلسه رای دهی در داخل کورونادو دبیرستان در لاس وگاس, نوادا در 22 فوریه سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نوادا کشیده شده است قابل توجه و نه فقط به این دلیل رای دهندگان از رنگ کردم اولین شانس واقعی خود را اولویت شناخته شده این چرخه. نوادا در مواجهه با سوال در مورد این که آیا آن می تواند گزارش نتایج هموار پس از فاجعه آیووا انجمن در اوایل این ماه سرند با ظاهری فن آوری و گزارش خطاها.

پس از ریاست جمهوری زمینه winnowed در هفته های اخیر تنها هفت دموکرات ها هنوز هم به دنبال نامزدی در انتخابات در نوادا:

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن
  • سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg
  • تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی
  • سناتور. Ctq D-Minn.
  • سناتور. برنی ساندرز من-Vt.
  • میلیاردر فعال تام Steyer
  • سناتور. الیزابت وارن د-توده.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که صرف صدها میلیون دلار در راه خود را به بالا و سه نمایش در چندین نظر سنجی های ملی است نه در انتخابات.

ساندرز که در سمت چپ آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه مورد حتی با Buttigieg در ملی, نماینده, نژاد, رهبری, نظرسنجی های اخیر از نوادا است. مبارزات انتخاباتی خود امیدوار قدرت با جوان, لاتینی رای دهندگان خواهد سوق دادن او به پیروزی در قفقاز و در سه شنبه جوایز کالیفرنیا و تگزاس.

Buttigieg و Klobuchar آینده خاموش بالا-سه پس از اتمام در نیوهمشایر امیدوار به نشان می دهد آنها می توانند موفقیت در یک وضعیت که در آن رای دهندگان از رنگ را تشکیل می دهند و سهم قابل توجهی از رای دهندگان.

Buttigieg صرف مقدار زیادی از اظهارات خود را به حامیان شنبه شب هدف قرار دادن Sanders. او خود را به عنوان بهترین گزینه نه تنها به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنین به افزایش دموکرات کنگره نامزدها در ماه نوامبر.

“سناتور. ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی” شهردار سابق گفت. او بر این واقعیت است که او تنها دموکراتیک امیدوار به شکست ساندرز (سهم دولت معادل نماینده در آیووا).

بورلی جکسون یک حوزه کاپیتان ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در تلاش برای متقاعد کردن یکی دیگر از رای دهندگان که گفت: آنها با تکیه به سمت سناتور برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و یا سناتور ctq به بیش از آمده به بایدن اردوگاه در داخل حزبی در آزادی دبیرستان در Henderson, Nevada, ایالات متحده, فوریه 22 سال 2020 است.

پاتریک Fallon | ایسنا

در ضمن بایدن و وارن با هدف تزریق زندگی به پس از وعده انتخاباتی. معاون سابق رئیس جمهور استدلال خود نوادا پایان خواهد او را در مسیر نامزدی.

“ما زنده هستیم و ما در حال رفتن به عقب آمده و ما در حال رفتن را به نفع خود,” او گفت: هواداران در روز شنبه.

دولت حزب دموکرات گفت: حدود 75,000 مردم رای دادند در اوایل قفقاز. آنها را مورد علاقه و حداقل دو نامزد در مورد انتخاب اول خود را برآورده نمی کنند 15 درصد زنده ماندن آستانه مورد نیاز در بسیاری از حوزه.

دولت دارای بیش از 2000 حوزه قفقاز. رای دهندگان که اولین انتخاب را برآورده نمی کنند سطح حمایت مورد نیاز می تواند تغییر اولویت پس از اولیه دور از caucusing.

نوادا اضافه شده اولیه رای گیری به قفقاز برای اولین بار در این سال که پیچیده داده های گزارش. نتایج در آمد و بعد از در سال های قبل به عنوان رای شمارنده برای انتخابات استخر یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های خبری, گزارش سردرگمی در مورد رای شمارش قوانین و یا چگونه به ترکیب اولیه رای گیری در حداقل شش نفر از 63 مکان های که در آن آنها جمع آوری اطلاعات.

در بیانیه ای به ان بی سی نیوز بعد از ظهر روز شنبه, نوادا, حزب دموکرات سخنگوی مولی Forgey گفت: قفقاز در حال اجرا بودند “هموار.”

حدود دو سوم 65 درصد از حزبی رای دهندگان سفید شدند با توجه به ورودی رای داده است. یکی دیگر از 19 درصد به عنوان هنر مدرن در حالی که 10% به عنوان سیاه و سفید. ساندرز به نظر میرسد که یک لبه در میان اسپانیایی یا لاتین رای دهندگان با تقریبا نیمی از پشتیبانی با توجه به ورودی سنجی. بایدن به حال کوچکتر سرب در میان رای دهندگان سیاه.

ساندرز تنها نامزد مناسب در حداقل یکی یکی به شدت هیسپانیک حوزه در شرق لاس وگاس مرکز جامعه. در دیگر ساندرز و بایدن تنها نامزد برای ضربه زدن به زنده ماندن آستانه.

از چهار مسائل بهداشت و درمان, تغییر آب و هوا نابرابری درآمد و سیاست خارجی — 43 درصد از رای دهندگان تصمیم مراقبت های بهداشتی به عنوان مهم ترین موضوع آنها در نظر گرفته شود که تصمیم گیری آنها برای حمایت از, با توجه به ورود سنجی. یکی دیگر از 26 درصد برداشت آب و هوا را تغییر دهید.

در ضمن 18% انتخاب نابرابری درآمد و 9 درصد برداشت در سیاست خارجی.

بیش از شش-در-ده رای دهندگان 62 درصد گفت: آنها پشتیبانی جایگزینی بیمه خصوصی با یک دولت واحد برنامه ریزی است. حدود یک سوم 35 درصد گفت: آنها در مخالفت با چنین سیستم.

ساندرز پشت تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” سیستم که منجر قدرتمند متحد در اینجا آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 در لاس وگاس به انتقاد از او را. این سازمان را تایید نکرده و یکی از مخالفان خود را ،

دو سوم از رای دهندگان نظر خود را لیبرال در حالی که 34 درصد شناسایی در حد متوسط و یا محافظه کار با توجه به ورودی نظرسنجی. ساندرز قابل توجهی سرب در میان لیبرال ها و گردن و گردن با بایدن در میان متوسط یا رای دهندگان محافظه کار.

— CNBC تاکر Higgins کمک, گزارش, از, Las Vegas, Nev.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>