برنی ساندرز خواهد شد ‘ارزیابی مبارزات انتخاباتی خود پس از جو بایدن غالب در سه متحده

آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز می دهد در پاسخ به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه طی یک مراسم انتخاباتی در منچستر, New Hampshire, فوریه 4 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

سناتور. برنی ساندرز را “ارزیابی خود را از کمپین” در هفته های آینده پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیروزی در سه دولت مقدماتی روز سه شنبه.

“در این مدت فوری او متمرکز شده است دولت در واکنش به شیوع کروناویروس و حصول اطمینان از که ما مراقبت از کار مردم و آسیب پذیرترین” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

بایدن برنده مقدماتی در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا در روز سه شنبه گسترش غالب خط در کلید متحده پس از پیروزی در میشیگان و واشنگتن هفته گذشته است. به عنوان او به نظر می رسد آماده برای برنده شدن آسان در این هفته مقدماتی بایدن گسترش خواهد خود را نماینده منجر شود.

او در حال حاضر انباشته 1,132 متعهد نمایندگان در سراسر کشور نسبت به 817 برای Sanders. یک نامزد نیاز به پیروزی 1,991 متعهد نمایندگان از مبارزات دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

در بیانیه فولادوند با اشاره به آینده اولیه مسابقه “است که حداقل سه هفته به دور است.” گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور رشته متحده به تاخیر خود را نامزد حوادث. گرجستان راه اندازی شد برای برگزاری اولیه در مارس 24, اما تحت فشار قرار دادند آن را به عقب به مارس 19.

Coronavirus ماند بیش از روز سه شنبه مسابقات به عنوان ایالات و شهرستانها در سراسر کشور به طور موثر تعطیل عادی زندگی آمریکایی. اوهایو بود که برای تشکیل اولیه به تعویق افتاد در شخص رای گیری برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

ساندرز صحبت در سه شنبه شب به عنوان سه کشور رای دادند اما تنها در مورد پاسخ دولت به کوروناویروس. او برآورد دولت آمریکا را مجبور به تزریق 2 تریلیون دلار یا بیشتر “برای جلوگیری از مرگ و میر مشاغل زیان و برای جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی است.”

“ما می تواند آن را انجام دهد. ما می توانیم در مقابله با این بحران است. ما می تواند به حداقل رساندن درد” ساندرز گفت. به نام او برای اقدامات اضطراری مانند مدیکر پوشش تمام coronavirus مربوط به هزینه های سلامت و ارسال $2,000 چک های ماهانه به هر خانوار آمریکایی در طول بحران.

بایدن در زمان روی تن یک احتمالی ریاست جمهوری نامزد سه شنبه شب. در سخنان خود پیش بینی برنده شروع به رول در او تمدید یک شاخه زیتون به ساندرز’ اختصاص داده شده به هواداران بسیاری از آنها جوان هستند و احساس او ندارد مترقی به اندازه کافی پلت فرم.

“من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است,” او گفت:. “من می دانم آنچه که ما باید انجام دهید. هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری است برای متحد کردن این حزب و سپس به وحدت این ملت است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>