برنی ساندرز رونمایی از 1.5 تریلیون جهانی مراقبت از کودک و پیش-K طرح

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز صحبت می کند و در یک صبحانه کمپین جلوگیری از یک روز قبل از نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه انتخابات در منچستر, New Hampshire, فوریه 10 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

سناتور. برنی ساندرز پرده برداری از یک طرح سهشنبه برای ارائه جهانی مراقبت از کودک و pre-K, گسترده ترین پیشنهاد در عین حال از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه برای پرداختن به یک موضوع کلیدی برای حزب.

این سناتور ورمونت می خواهد برای قرار دادن 1.5 تریلیون دلار بیش از یک دهه به تضمین مراقبت از کودک از طریق سن 3 و به دنبال آن رایگان دبستانی آموزش و پرورش است. Sanders مبارزات انتخاباتی می گوید که این برنامه ها نه تنها کمک به توسعه دوران کودکی بلکه در مبارزه با نابرابری درآمد و بهبود کار انعطاف پذیری برای پدر و مادر و افزایش دستمزد و آموزش برای مراقبت از کودکان و کارگران است.

“به عنوان رئیس جمهور ما را تضمین کند رایگان, جهانی, مهد کودک و پیش دبستانی-مهد کودک به هر کودک در آمریکا برای کمک به سطح زمین بازی جدید ایجاد کنید و شغل خوب و فعال کردن پدر و مادر به راحتی تعادل خواسته های کار و خانه” ساندرز در بیانیه ای گفت.

سناتور ملی نماینده رهبر در دموکراتیک اولیه پس از یک پیش بینی برنده شدن در نوادا حزبی شنبه به نظر می رسد به رفتن بیشتر در مورد این مسئله از رقبای رئیس برای نامزدی. بر اساس این طرح دولت آمریکا را صندوق جهانی رایگان مراقبت از کودک. دولت و قبیله ای دولت را اداره برنامه فدرال و کیفیت استاندارد از جمله حداقل دستمزد برای کارگران است.

دولت ایالات متحده نیز صندوق کامل روز پیش-K خواهد بود که اجرا به صورت محلی.

ساندرز خواهد پرداخت برای مراقبت از کودک و پیش-K از طریق برنامه های خود را مترقی “مالیات بر ثروت” بیش از 32 میلیون دلار. مبارزات انتخاباتی خود گفته است که مالیات را افزایش حدود 4.35 تریلیون بیش از 10 سال است.

برخی از ساندرز’ top رقبا برای نامزدی حزب دموکرات را منتشر کرده اند فرزند خود مراقبتی اما پیشنهاد خود را به نظر می رسد با گسترده تر کردن دامنه.

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., قرار دادن به جلو به یک اندازه بریده بریده کودک هزینه های مراقبت و خدمات رایگان برای خانواده هایی که درآمد تا 200 درصد سطح فقر فدرال. او به کمپین گفت: پیشنهاد هزینه حدود 700 میلیارد دلار بیش از 10 سال است.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg نیز نامیده می شود به سرمایه گذاری 700 میلیارد دلار بیش از یک دهه به مراقبت از کودک بیشتر مقرون به صرفه است. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و بهداشت ، ctq, D -, Minn. همچنین مشخص شده برنامه هایی برای کاهش هزینه های مراقبت از کودک.

در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و میلیاردر فعال تام Steyer قبلا نشان داده پشتیبانی به صورت رایگان جهانی قبل از K. Buttigieg وارن و Klobuchar حمایت ساخت آن رایگان برای خانواده های کم درآمد.

ساندرز که اجرا پوپولیستی سیاسی “انقلاب” پدید آمده است به عنوان اصلی جبهه-دونده در اوایل نامزدی مسابقات. دوشنبه پیشنهاد متناسب با آرایه ای از ساندرز برنامه به معنای افزایش کارگران و کم درآمد آمریکایی: او می خواهد به پیاده سازی یک تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” سیستم لغو بدهی های دانشجویی و عمومی, کالج, رایگان, افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در هر ساعت و تقویت حقوق کار.

سناتور جدید برنامه calls برای ساخت و ساز و یا نوسازی امکانات برای دیدار با خواسته های گسترش مراقبت از کودک. آن را نیز هل برای حمایت از کودکان معلول در ساختار بودجه فدرال خدمات.

به عنوان بخشی از پیشنهاد ساندرز همچنین خواستار عبور از یک قطعه جداگانه ای از قوانین جهانی وعده های غذایی مدرسه عمل معرفی شده که او همراه با تشکر. Ilhan عمر D-Minn. این امر ارائه خدمات رایگان صبحانه ناهار و شام برای همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن سطح درآمد.

ساندرز نیز نامیده می شود برای اجرای خود ترگود مارشال طرح که کاهش پیش دبستانی کلاس اندازه افزایش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم, آموزش desegregate سیستم آموزش و پرورش عمومی و قرار دادن 50 میلیارد دلار را به بعد از مدرسه و برنامه های تابستانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>