برنی ساندرز افزایش ماموت $46.5 میلیون در ماه فوریه اعلام کرد تلویزیون آگهی خرید در نه ایالت

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز راهپیمایی با حامیان به یک در دانشگاه رای گیری در محل برای رأی گیری در وینستون-سیلم دانشگاه در وینستون-سیلم در ایالت کارولینای شمالی 27 فوریه سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

برنی ساندرز’ کمپین می گوید آن را مطرح $46.5 میلیون در ماه فوریه متناوب هجوم که برگ سناتور ورمونت خیط و پیت کردن با پول نقد به عنوان او تلاش می کند خود را به ساخت اولیه ریاست جمهوری واگذار شود.

Sanders کمپین نیز یکشنبه اعلام کرد که آن را به خرید تلویزیون تبلیغات در نه ایالت که برگزاری مقدماتی در اواخر این ماه. آنها آریزونا و فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, میشیگان, می سی سی پی در ایالت میسوری و اوهایو و واشنگتن است.

فوریه مسافت که تقریبا دو برابر هنوز هم قابل توجه 25 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی مطرح شده در ژانویه آمد و به عنوان ساندرز سوار پیروزی های قوی و یا نمایش آن در اولین سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مسابقات به اوایل ملی محول شود. ساندرز اتحاد مذکور را شکست خود را دموکراتیک رقبا در سهم از فرد اهدا: $46.5 میلیون نفر است که بیش از همه خود را غیر میلیاردر رقبا همراه مطرح شده در ژانویه.

Sanders کمپین گفته است که در حال حاضر در حال اجرا تبلیغات تلویزیون در 12 از 14 متحده رای گیری این هفته در روز سه شنبه. قوی اجرای برنامه در کالیفرنیا و تگزاس که جایزه ترین نمایندگان در آن روز مهم خواهد بود برای ساندرز’ فشار برای حفظ اکثریت نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی.

پیش بینی نمایندگان تا کنون از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن قاطع پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه او را به 51 فقط شش خجالتی ساندرز’ 57 با توجه به NBC News. بایدن bundlers شاهد افزایش دهنده علاقه در حمایت از مبارزات انتخاباتی خود پس از نتیجه.

ساندرز را قاطع نقدی مزیت بیش از رقبای خود را اگر نه برای میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که آغشته به ثروت شخصی به صرف بیش از 400 میلیون دلار (و شمارش) در انتخابات ریاست جمهوری است.

Sanders مبارزات انتخاباتی می گوید که در حال حاضر دریافت 8.7 میلیون دلار کمکهای مالی از فوریه 2019 بیش از سناتور ریاست جمهوری 2016 کمپین کردم.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>