برنی ساندرز برنده خواهد شد روز سه شنبه نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه, NBC News بینی تنظیم او را در نزدیکی بالای شکسته ریاست جمهوری زمینه است.

این سناتور ورمونت را لبه سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg. سناتور. ctq از مینه سوتا آمده است با توجه به NBC.

سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شد رقابت برای جایگاه چهارم به عنوان نتایج نهایی در آمد. نه نامزد خواهد شد و رسیدن به 15% آستانه مورد نیاز را به نفع خود متعهد نمایندگان ایالت و در هر دو از آن کنگره مناطق.

پیروزی می دهد ساندرز اولیه افزایش فشار برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از او سمت چپ آیووا قفقاز با دوم بیشتر متعهد ملی نمایندگان در این زمینه است. این روند در حال حاضر وارد یک سری از به طور کلی بزرگتر و متنوع تر متحده که در آن سناتور ورمونت دارای عملکرد بهتری نسبت به Buttigieg و Klobuchar در پای صندوقهای رای است.

“اجازه دهید به من می گویند امشب که این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت: هواداران به عنوان رسانه های خبری شروع به پروژه خود پیروزی است.

ساندرز و Buttigieg انتظار می رود به اهدا می شود همان سهم نیوهمپشایر 24 نمایندگان: نه هر با توجه به NBC News. Klobuchar پیش بینی شده است برای برنده شدن شش. هر دو Buttigieg و Klobuchar به نظر می رسد به خوبی انجام دهد با اواخر تصمیم گیری رای دهندگان.

“با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا به همه نشان داد که ما در اینجا به ماندن” Buttigieg گفت: حامیان شنبه شب.

اول-در-این-ملت اولیه یک کلید زمین آزمایش و اثبات برای نامزدها در زمینه امید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که 11 نفر قوی ورود به شنبه. Buttigieg چپ این کشور برای اولین بار نامزدی مسابقه آیووا قفقاز با اکثر متعهد ملی نمایندگان. ساندرز به دنبال نزدیک پشت سر او.

اوایل نامزدی مسابقات باید به طور معمول محدود اولیه زمینه است. کارآفرین اندرو یانگ شد اولین نامزد انتخاباتی به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود پس از نیوهمپشایر نتایج آغاز شده که در سه شنبه شب و به دنبال آن سن. مایکل بنت کلرادو. آنها خود را به خوبی پشت سر اولیه رهبران به عنوان داده trickled در.

در صحبت با هواداران سه شنبه شب چندین نامزد استدلال آنها تا به حال بهترین شات به انکار رئیس جمهور یک دوم. Klobuchar آغاز شده و اظهارات او گفت: “من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Warren, با وجود عملکرد ضعیف در دولت است که همسایگان او خانه ماساچوست بازیگران خودش را به عنوان “یک نامزد که وسیعترین ائتلاف حزب ما احساس می کند که می توانید آنها را پشت سر گذاشت.”

Buttigieg و ساندرز که پیشی گیرد و بایدن در رای گیری ملی به طور متوسط در آمد به گرانیت دولت با یک فرصت برای ساخت قوی آیووا نشان میدهد. Klobuchar نگاه برای به دست آوردن یک معیار مشروعیت برای مبارزات انتخاباتی خود را. در ضمن وارن و بایدن با هدف بهبود در سوم و چهارم-محل پس از اتمام به ترتیب در آیووا.

بایدن که به تازگی به عنوان یک پیشتاز به عنوان او ساخته شده خود را در مورد به عنوان بهترین دموکرات به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, چپ, New Hampshire در سه شنبه شب برای کارولینای جنوبی است. همه رقبای خود را برای نامزدی برنامه ریزی برای برگزاری تجمعات با هواداران در نیوهمپشایر در اولیه شب.

بایدن رهبری سنجی از دولت رانده حمایت قاطع از رای دهندگان. صحبت کردن با هواداران در کلمبیا, کارولینای جنوبی, او اشاره کرد که تقریبا همه آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان در این کشور نشده بازیگران آراء نشده است.

“این است که بیش از ، ما فقط شروع کار است.” “ما رای شمارش بیش از حد. … شما نمی تواند دموکراتیک نامزد و شما نمی توانید برنده انتخابات عمومی به عنوان یک دموکرات مگر اینکه شما حمایت قاطع از سیاه و قهوه ای و رای دهندگان.”

در نیوهمپشایر نیمی از دموکرات ها گفت: آنها تصمیم گرفتند در چند روز گذشته در حالی که نیم دیگر گفت: آنها ساخته شده تا ذهن خود را قبل از آن با توجه به ان بی سی نیوز, نظرسنجی های خروج.

انتخابات پرسید که چه اهمیت بیشتر به رای دهندگان خارج از چهار موضوع مهم: مراقبت های بهداشتی تغییر آب و هوا نابرابری درآمد و سیاست خارجی. بیش از یک سوم 37% انتخاب مراقبت های بهداشتی. حدود یک چهارم یا 24 درصد برداشت آب و هوا را تغییر دهید در حالی که 23 درصد پاسخ نابرابری درآمد.

یکی دیگر از 10 ٪ را انتخاب کرد سیاست خارجی است.

تیراندازی میان دموکرات ها — به خصوص Sanders, Buttigieg بایدن و Klobuchar مشخص شده نهایی روز, نیوهمشایر, کمپین. در پیروزی او اظهارات این سناتور ورمونت در زمان یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در رقبای خود گفت که “ما در حال گرفتن در میلیاردرهای و ما در حال گرفتن در نامزدها بودجه توسط میلیاردرهای.”

او هدف هر دو Buttigieg و بایدن برای گرفتن پول از فوق العاده ثروتمند اهدا کنندگان. ساندرز نیز با انتقاد سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار برای ستون ده ها میلیون دلار به مسابقه.

حتی پس از او خواست خود را حامی به هر کس می شود در برابر نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال رفتن به اتحاد با هم و شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور” ساندرز گفت.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im