برنی ساندرز به نظر می رسد به جوان Latinos برای لبه در نوادا قفقاز

حامیان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) وارد به خود را دریافت کنید اوایل رای تجمع در دره دبیرستان در فوریه 21, 2020 در سانتا آنا کالیفرنیا.

دیوید McNew | گتی ایماژ

لاس وگاس — الیزابت Barajas Vasquez, 18 سال, پیر برنی ساندرز حامی بوده و با داشتن برخی از مشکلات قانع کننده همکلاسی هایش به رای دموکرات قفقاز در اینجا در روز شنبه. بنابراین, او گفت:, او شروع به ارائه آنها را به خرید برخی از مواد غذایی اگر آنها بروید.

این تاکتیک با او کار می کرد ،

“به همین دلیل ما رفت و رای گیری اولیه و داوطلب در روز سه شنبه” Barajas Vasquez گفت: جمعه طی مصاحبه ای در دولت او کلاس درس در دل سل یک دبیرستان در شهرستان کلارک.

Barajas Vasquez یکی از برآورد 75,000 رای دهندگان که بازیگران در یک رای گیری در نوادا در طول دولت حزب دموکرات را به آزمایش با رأی گیری که انجام شد بیش از چهار روز پایان روز سه شنبه.

Barajas Vasquez که تولد این ماه نیز یکی از جوان اسپانیایی رای دهندگان آنها ساندرز برای ماه است که در شمارش به تحویل او لبه او نیاز به ضرب و شتم رقبای خود را قاطعانه در اولین دموکراتیک نامزدی مسابقه را در یک دولت با اقلیت قابل توجهی از جمعیت.

“در ابتدا من به دنبال در وارن اما من حدس می زنم من فقط vibed با ساندرز بیشتر” Barajas Vasquez گفت. “او به نظر می رسد بسیار صریح است که یک چیزی که من بسیار بزرگ در مورد. من فکر نمی کنم که ما باید خاموش ماندن وقتی که می آید به مانند او می گوید: سیاسی انقلاب. من فکر می کنم این مواضع که او طول می کشد به طور مستقیم تحت تاثیر قرار من.”

بیش از نیمی از اوایل رای دهندگان مانند Barajas Vasquez شد caucusing برای اولین بار. هیچ نتیجه ای منتشر خواهد شد حداقل تا شنبه اما ساندرز سازمان صعودی دارد در مورد بالا و شور و شوق اولیه برای رای دادن. ساندرز طولانی گفت: این موفقیت خود را افزایش یا کاهش با مشارکت مردم است.

برنده نوادا به خصوص اگر او آن را با بخش عمده ای از رای لاتین می تواند سوق دادن مبارزات به جلو آن را به عنوان به دنبال تحکیم حمایت نماینده غنی مارس متحده است. برخی از مهم ترین این کشورها مانند تگزاس و کالیفرنیا نیز بزرگ لاتین جمعیت.

اقلیت متمرکز بر جوانان رای استراتژی شده است برای ماه ها و حتی سال. اما یک روز قبل از رای گیری منظم آغاز می شود تصور از زمین است که این کار احتمالا حتی بهتر از حد انتظار-تا زمانی که این جوان رای دهندگان را به پای صندوق های رای.

“من امیدوارم که همه شما نگاه کنید به بازی در حال حاضر” نینا Turner, کمپین ملی co-صندلی گفت: در طول یک get-out-the-رای رویداد جمعه در مبارزات انتخاباتی زمینه در شرق لاس وگاس, لاتین-تحت سلطه در منطقه است. “از آنجا که سناتور است لگد زدن لب به لب.”

ساندرز غالب در رای گیری ملی از کسانی که زیر 45 سال و منجر به مسابقه در میان رای دهندگان اسپانیایی. در نوادا که در آن یک پنجم رای دهندگان دموکرات در سال 2016 شد هیسپانیک گروه کج جوان و در حال رشد بوده است به او افزایش فوق العاده.

در تظاهرات دیگری در حمایت از Sanders همچنین snagged بیشتر کمپین نقدی از Latino همکاران در سال گذشته بیش از هر نامزد دیگر در $8.3 میلیون, با توجه به یک تجزیه و تحلیل از افشای اطلاعات انجام شده توسط شرکت فن آوری به علاوه سه.

کارشناسان و فعالان را ارائه دلایل برای ساندرز موفقیت با Latino رای دهندگان به طور کلی نسبت آن را به ترکیبی از استراتژی و پیام.

“در نوادا او بسیار نزدیک با جامعه محلی و سازمان و استخدام افراد از محله ای که در بالا وجود دارد لاتین تراکم را به مطمئن شوید که کمپین تا به حال احساس فرهنگی ربط و زبان ارتباط با مردم که دعوت مردمی که واقعا هرگز دیده می شود خود را منعکس شده در سیاست گفت:” آنا ماریا Archila یک پیشرو فعال و co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی در یک مصاحبه.

حتی برخی از منتقدان اذعان دارند که آن کار می کند.

“من را دیده اند و نه هر یک از مبارزات دیگر حتی از راه دور انجام می دهند و همچنین برنی ساندرز با Latinos” گفت: وزارت معارف ولا دموکراتیک استراتژیست و مشاور سابق جو بایدن.

“که گفت: این شکسته قلب من به عنوان یک Latino که مبارزه برای جامعه ما در سراسر کشور در دو کاخ سفید tenures” گفت: Vela, مشاور سابق در اسپانیایی مسائل مربوط به آن-ال گور معاون رئيس جمهور. ویلا گفت که او مرتکب نشده و در عین حال به هر نامزد این چرخه اما با انتقاد از آنچه که او به نام “ساندرز حیله” از ارائه رایگان خدمات عمومی است.

ویلا هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به آنچه پیروزی در میان Latinos در نوادا می تواند برای ساندرز شانس در تگزاس و کالیفرنیا, لاتین-غنی می گوید که با هم حساب برای بیش از یک چهارم از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی.

“واضح است که مردم را ببینید در شنبه آنها را ببینید آن موثر بوده است در نوادا” ولا گفت. “آن را به عنوان موثر با Latinos در کالیفرنیا و تگزاس ؟ راستش شما خیلی بیشتر از نسل چند رای دهندگان در این کشورها است.”

اما Clarissa مارتینز معاون معاون رئیس جمهور از سیاست و دفاع ملی لاتینی, گروه حمایت UnidosUS گفت: در یک مصاحبه تلفنی از تگزاس است که وجود دارد “دو راه برای نگاه در این است.”

“جامعه لاتین بسیار متنوع جامعه در واقع آن است که یک, یکپارچه,” مارتینز گفت. “اما ما همچنین می دانیم از تجربه ما به عنوان یک 50 ساله, لاتینی سازمان و داشتن یک شبکه نزدیک به 300 سازمانهای مبتنی بر جامعه در سراسر کشور وجود دارد که یک معامله بزرگ از میل در میان لاتینی ها در یک سری از مسائل.”

مارتینز اشاره کرد و از راه مثال, که, لاتینی رای دهندگان در نوادا فلوریدا و تگزاس به طور مداوم شناسایی همان سه اولویت های مشاغل و اقتصاد مراقبت های بهداشتی و مهاجرت.

ساندرز است که پیش بینی برای برنده شدن بیشتر نمایندگان در کالیفرنیا و تگزاس با توجه به یک تجزیه و تحلیل از اطلاعات سایت megyn kelly. وب سایت پیش بینی کرد که سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ را بیشترین آرا در فلوریدا, با ساندرز در جایگاه دوم است.

برگزارکنندگان سریع به می گویند که تنها نظرسنجی که مهم است این است که در روز انتخابات. و برای رسیدن به موفقیت وجود دارد یکی از روی مانع پریدن نهایی برای ساندرز در نوادا خواهد شد مطمئن شوید که به اندازه کافی جوان Latino رای دهندگان به رای دادن.

“آنچه ما می دانیم درباره قفقاز است که نشان می دهد تا در حال سبکبار” گفت: ربکا Gill, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نوادا در لاس وگاس. “آنها ممکن است کودکان و نوجوانان — آنها قطعا لازم نیست که بچه های جوان. آنها تمایل به در خانه آنها تمایل به رنگ سفید است و آنها تمایل به ثروتمند.”

Barajas Vasquez بالا معلم مدرسه ابتدایی اشاره کرد که بسیاری از دوستان او نیز مرعوب پیچیده-ظاهری قفقاز فرایند خود را.

“این خنده دار است که شما فوق العاده درگیر با چیزی و سپس شما بروید و شما صحبت را به دوستان خود در مورد آن و آنها را به عنوان به عنوان شما هستند,” او گفت:. “این بسیار عجیب و غریب به خاطر چیزی که می تواند چنین تاثیر بزرگی در زندگی خود, و سپس به دیدن کسی دیگری نیست که به عنوان درگیر با آن را عجیب و غریب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>