برنی ساندرز به نظر می رسد به میشیگان به بلوک جو بایدن مارس به نامزدی حزب دموکرات

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور بایدن حرکات به سمت سناتور ساندرز در هشتم دموکراتیک 2020 مناظره ریاست جمهوری در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده آمریکا

برایان اسنایدر | ایسنا

برنی ساندرز است که یک بار دیگر درخواست میشیگان را پشتیبانی می کند.

چهار سال پیش سناتور ورمونت غلبه دو رقمی رای گیری کسری به تعجب هیلاری کلینتون در دولت است. او می تواند نیاز به تکرار عملکرد پنج شنبه خود را به نگه داشتن 2020 کاخ سفید امید زنده است.

رو به یک نماینده متعهد کسری در اصل دو راه دموکراتیک اولیه مسابقه با معاون رئیس جمهور جو بایدن ساندرز نیاز به یک پیروزی سه شنبه به شش کشور از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات. او homed در میشیگان, بزرگترین نماینده مسافت های این هفته است.

ساندرز’ کمپین استراتژی پخش اهمیت میشیگان و آن 125 متعهد نمایندگان. او به صحبت بیشتر در روز های اخیر در مورد سوریه و یمن و حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی — پیمان منفور در جیب دولت که دیدم خودکار شغل به مکزیک است. او حتی اوراق قصد دارد به کمپین جمعه در می سی سی پی که همچنین رای جمعه به صرف زمان بیشتری را در میشیگان.

ادامه مطلب: بایدن-ساندرز مبارزه با تجارت بیش از یک جنگ برای حزب دموکرات آینده

بایدن که رهبری چندین اخیر میشیگان سنجی با 15 یا بیشتر درصد, امید, برای جلوگیری از کلینتون سرنوشت. او صرف دوشنبه توقف سراسر کشور دربندی روز با یک دیترویت تجمع های جدید حامیان: سابق ریاست جمهوری رقبای سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker از نیوجرسی.

به عنوان میشیگان ظروف نمایندگان تناسب تنها یک پیروزی قاطع کمک خواهد کرد بایدن و یا ساندرز به دست آوردن لبه در نماینده مسابقه. اما پس از سیل خبر خوب برای بایدن در سراسر کارولینای جنوبی اولیه صرف 10 روز پیش بدبختانه دموکراتیک مسابقه بر سر آن ساندرز می تواند با استفاده از یک روایت-تنظیم پیروزی به زنده ماندن برای مسافت های طولانی.

“من می خواهم استدلال می کنند که میشیگان مهم ترین اصلی است که ما تا به حال به تاریخ دیگر از کارولینای جنوبی” گفت: Adrian Hemond مدیر عامل شرکت مردمی میانه دو حزبی سیاسی مشاوره مستقر در لنسینگ.

ساندرز می تواند با استفاده از یک عملکرد قوی در میشیگان به دلیل برخی از کشورهای دیگر رای گیری روز سه شنبه و در هفته آینده کمتر به نفع او. در میان کشورهای رای گیری روز شنبه او به نظر می رسد که شانس برنده میشیگان و واشنگتن از می سی سی پی و میسوری. نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن دارای یک مزیت بزرگ در دومی دو کشور است.

در فلوریدا که دل 219 متعهد نمایندگان در 17 مارس بایدن دارای سرب عظیم بیش از ساندرز در نظرسنجی های اخیر. میشیگان اولیه و بعدی مناظره ریاست جمهوری روز یکشنبه را ساندرز دو از آخرین شانس برای تغییر شکل قبل از مسابقه متحده اختصاص داده اند اکثر نمایندگان.

یک نامزد باید 1,991-نماینده اکثریت به امن نامزدی. بایدن در حال حاضر آگهی ساندرز 652 به 575 با توجه به NBC News شمارش.

به ضرب و شتم بایدن در میشیگان ساندرز را مجبور به غلبه بر برخی از چالش های ساختاری در میشیگان. جوان رای دهندگان را به شدت مورد علاقه او در مقدماتی به این نقطه و ساندرز به خود جلب کرد و بیش از 10000 نفر به روز یکشنبه تجمع در آن آربور از دانشگاه میشیگان. اما حتی ساندرز اذعان کرده است مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است کوتاه از یکی از هسته آن اهداف: مطمئن شوید که جوان رای دهندگان را تشکیل می دهند و سهم بیشتری از رای دهندگان.

پس سه شنبه Sanders کشیده شده واضح تر تضاد بین خود را ضبط و بایدن را در دو موضوع به طور خاص: تجارت و امنیت اجتماعی است. در سال های اخیر بیخ و بن سخنرانی ساندرز معتقد است, نفتا “نابود” میشیگان و میانه و به نام بایدن را در سال 1993 به آن رای یک “اشتباه بزرگ است.”

او همچنین با انتقاد بایدن گذشته نظرات نشان می دهد او از پوسته پوسته شدن پشت مزایای تامین اجتماعی. معاون سابق رئیس جمهور در دفاع از رای خود برای معامله تجارت و گفت: او را محافظت شبکه امنیت اجتماعی از جمله برنامه هایی مانند مدیکر و مدیکید.

Hemond گفت: این پیام از ساندرز نشان می دهد نیاز به او را به قطع به بایدن حمایت در میان سفید طبقه کارگر و رای دهندگان را به نفع خود میشیگان. معاون سابق رئیس جمهور است و 6 درصد نقطه سرب در میان رای دهندگان را که کمتر از $50,000 اما استفاده از بالن به حدود 20 درصد در میان رای دهندگان بالاتر از $50,000 آستانه با توجه به Monmouth University نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

ساندرز برنده اکثریت رای دهندگان سفید در میشیگان در سال 2016 با توجه به نظرسنجی های خروج. اما او در تلاش برای به دست آوردن کشش در میان رای دهندگان سیاه ساخته شده است که تا حدود 21 درصد از رای دهندگان که در آن سال. کلینتون برنده 68 درصد به 28 درصد در میان سیاه و رای دهندگان به نظرسنجی ها یافت می شود.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر, سیاه, رای دهندگان در میشیگان, حمایت بایدن به عنوان اکثریت آنها در ایالت های جنوبی از جمله کارولینای شمالی, آلاباما و آرکانزاس است.

مانند در سه شنبه ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس آرا قبل از اولیه روز می تواند بلانت اثر از اواخر تحولات است. در حدود 600000 نفر بازگشته بود غیابی توسط جمعه, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت. رای دهندگان تا به حال شانس خود را به تغییر رای و حداقل 28000 نفر در زمان استفاده از این فرصت با توجه به روزنامه.

عجله توسط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و دموکراتیک مقامات به یکی شدن در اطراف بایدن کمک به درایو قابل توجه خود را تجدید حیات در سال 2020 اولیه. او همچنین یک سراسیمگی از تایید در میشیگان.

لیبریا گرچن Whitmer و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Garlin Gilchrist هر دو حمایت بایدن پیش از اولیه. بنابراین دیترویت شهردار مایک دوگان و چندین دموکرات آمریکا در مجلس.

بایدن به نفع بازگشت به حالت عادی. او می گوید دولت اوباما دستاورد میشیگان در حالی که ریخته گری خود را به عنوان بهترین امید برای افزایش کنگره نامزدها در کلید نوامبر نژادها.

جوش با Whitmer در گرند رپیدز در دوشنبه وی با اشاره به اثرات قانون مراقبت مقرون به صرفه است که کمک به کاهش, دولت, بیمه, نرخ به 5 درصد با توجه به بنیاد خانواده کایسر. در حالی که هل دادن “مدیکر-مانند عمومی گزینه” برای گسترش پوشش او بازیگران ساندرز’ تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” برنامه به عنوان غیر واقعی است.

“سناتور. ساندرز یک مرد خوب است. او مدیکر برای تمام فشار خواهد بود طولانی و گران قیمت تقلا اگر آن را می تواند انجام شود در همه” بایدن روز دوشنبه گفت: در حالی که بازدید از یک گیلاس درمانگاه بهداشت. او ادعا بیماران وجود دارد “نمی توانیم صبر کنید برای یک انقلاب است.”

ساندرز در تظاهرات در سراسر کشور در روزهای اخیر وعده داده است فراگیر تغییر به گسترش شبکه امنیت اجتماعی و اطمینان از امنیت اقتصادی به عنوان او تلاش می کند را به نفع خود بیش از رای دهندگان. مبارزات انتخاباتی خود اعزام برجسته حامیان مانند کشیش جسی جکسون, Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و تشکر. رشیدا Tlaib که نشان دهنده دیترویت در ایالات متحده ،

وی افزود: یکی چین و چروک به استراتژی خود را در روز دوشنبه آخرین روز قبل از اولیه.

ساندرز برگزار شد میزگرد در شیوع کروناویروس در دیترویت استدلال فقیر آمریکایی ها باید همان دسترسی به یک پتانسیل واکسن به عنوان ثروتمند. او را مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول یک بحران بهداشت عمومی پرسیدن که آیا آمریکایی ها می تواند اعتماد به کلمه از یک رئیس جمهور سناتور بارها لقب “پاتولوژیک دروغگو.”

البته برای دریافت شانس خود را در تهمت به طور مستقیم ساندرز نیاز به دریافت از طریق بایدن. توانایی خود را برای رفتن بیشتر در بازار اولیه خواهد شد بستگی دارد در هیچ بخشی کوچک در توانایی خود را برای برنده شدن در میشیگان در روز سه شنبه.

با وجود این مخاطرات ساندرز به عنوان خصوصیات است که او را به انجام این ایالت به ضرب و شتم بایدن.

“من خواسته هر روز شما باید برای برنده شدن در این دولت ؟ شما باید برای برنده شدن است که دولت ؟ شما می دانید, من آرزو می کنم ما می تواند برنده تمام متحده” او به خبرنگاران گفت: در ورمونت در روز چهارشنبه.

او بعد ادامه داد: “ما در حال رفتن در آن وجود دارد و با تمام انتظار و امید که ما برنده خواهد بود. میشیگان بدیهی است که فوق العاده مهم دولت یک دولت من احساس بسیار راحت است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>