دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز با دانش آموزان برای عکاسی از خود عکس پس از سخنرانی در یک تجمع مبارزات انتخاباتی یک روز قبل از نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه انتخابات در Rindge, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 10 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

برنی ساندرز منجر شنبه دموکراتیک اولیه در نیوهمپشایر هر چند در این مسابقه خیلی زود به ” ان بی سی نیوز.

این سناتور ورمونت به حال یک لبه بیش از سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq از مینه سوتا به عنوان 8:30 p. m. ET. کسانی که نامزد خواهد شد و در پایان سه با توجه به NBC.

نتایج اولیه یافت بهداشت ، الیزابت وارن از ماساچوست و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رقابت برای جایگاه چهارم. نه نامزد خواهد شد و رسیدن به 15% آستانه مورد نیاز را به نفع خود متعهد نمایندگان ایالت و در هر دو از آن کنگره مناطق.

اول-در-این-ملت اولیه یک کلید زمین آزمایش و اثبات برای نامزد شدن در 11-فرد زمینه امید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Buttigieg چپ این کشور برای اولین بار نامزدی مسابقه آیووا قفقاز با اکثر متعهد ملی نمایندگان. ساندرز به دنبال نزدیک پشت سر او.

اوایل نامزدی مسابقات باید به طور معمول محدود اولیه زمینه است. کارآفرین اندرو یانگ شد اولین نامزد انتخاباتی به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود پس از نیوهمپشایر نتایج آغاز شده که در سه شنبه شب و به دنبال آن سن. مایکل بنت کلرادو. آنها خود را به خوبی پشت سر اولیه رهبران به عنوان داده trickled در.

Buttigieg و ساندرز که پیشی گیرد و بایدن در رای گیری ملی به طور متوسط در آمد به گرانیت دولت با یک فرصت برای ساخت قوی آیووا نشان میدهد. Klobuchar نگاه برای به دست آوردن یک معیار مشروعیت برای مبارزات انتخاباتی خود را. در ضمن وارن و بایدن با هدف بهبود در سوم و چهارم-محل پس از اتمام به ترتیب در آیووا.

معاون سابق رئیس جمهور که به تازگی به عنوان یک پیشتاز به عنوان او ساخته شده خود را در مورد به عنوان بهترین دموکرات به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, چپ, New Hampshire در سه شنبه شب برای کارولینای جنوبی است. همه رقبای خود را برای نامزدی برنامه ریزی برای برگزاری تجمعات با هواداران در نیوهمپشایر در اولیه شب.

معاون سابق رئیس جمهور باعث شده است تا انتخابات از دولت رانده حمایت قاطع از رای دهندگان.

در نیوهمپشایر نیمی از دموکرات ها گفت: آنها تصمیم گرفتند در چند روز گذشته در حالی که نیم دیگر گفت: آنها ساخته شده تا ذهن خود را قبل از آن با توجه به ان بی سی نیوز, نظرسنجی های خروج.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su