برنی ساندرز است که از نژاد اما او به وعده مطبوعات خود را دموکراتیک سوسیالیستی در دستور کار

برنی ساندرز نمی خواهد اجازه دهید یک حمله قلبی او را متوقف کند. در پایان دشمن نهان ارائه شده ضربه نهایی برای انتخابات ریاست جمهوری است.

این سناتور ورمونت در روز چهارشنبه اشاره کرد coronavirus اپیدمی فراگیر در سراسر جهان به عنوان یک عامل تعیین کننده در رها کردن مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. او اذعان کرد که پیشنهاد خود را برای به شکست سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در مقدماتی بود “تقریبا غیر ممکن است.”

“من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مهم مورد نیاز همه ما در این دشوار ساعت” ساندرز گفت: در livestream از ورمونت صفحه اصلی.

هر چند او به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری ساندرز گفت او باقی خواهد ماند اوليه آراء بنابراین او می تواند برنده شدن بیشتر نمایندگان و مطبوعات را در دستور کار دموکراتیک ملی کنوانسیون در ماه اوت است.

“اجازه دهید ما رفتن به جلو با هم به مبارزه ادامه می دهد” دموکراتیک سوسیالیستی به هواداران خود گفت.

در طول مبارزات انتخاباتی او وعده داده شدید سیاسی و اقتصادی تعمیرات اساسی از جمله اجرای یک تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم لغو تمام بدهی های دانشجویی و مالیات ثروتمندان در نرخ بالاتر است.

“این یک لنینیست احساس به آن” CNBC مفسر جیم کرامر گفت: در ماه اکتبر در مورد ساندرز’ دستور کار است.

فقط در پاییز گذشته 78 ساله, ورمونت, مستقل و به طور ناگهانی لغو ظاهر همه در حالی که مبارزه در نوادا است. در بیانیه ای در Oct. 2 مبارزات انتخاباتی مشاور جف ویور ساندرز گفت: “تجربه برخی از ناراحتی قفسه سینه” در طول یک رویداد شب گذشته بود. تست یک “انسداد یکی از عروق” و ساندرز به حال دو استنت قرار داده ویور گفت.

روز بعد از انتخابات اذعان کرد که ساندرز “تشخیص داده شد با یک سکته قلبی” — یک حمله قلبی. در دو هفته بیشتر Sanders, اولین حضور عمومی پس از بستری شدن در بیمارستان — قوی مصرف در بخش چهارم بحث دموکراتیک از سال 2020 چرخه. در بحث او تشکر کرد به خوبی wishers “برای عشق خود را برای نماز خود را.”

“من سالم هستم احساس بزرگ” ساندرز گفت: به دور از کف زدن.

“ما می رویم به نصب شدید مبارزات انتخاباتی در سراسر این کشور” به او وعده داده شده. “این است که چگونه من فکر می کنم من می توانم اطمینان مردم آمریکا.”

ساندرز که محکومیت خود را برای سومین دوره در سنا شد قدیمی ترین نامزد به دنبال به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. ورمونت مستقل است که از یک سال مسن تر از بایدن و پنج سال مسن تر از مغلوب ساختن پیشی جستن است که قدیمی ترین فرد انتخاب شده به یک ترم برای اولین بار در کاخ سفید است.

مغزی, قوی, متمرکز, خمش با مشکل روبرو و rumpled های آتش خارج می گردند ساندرز دو بار زد به صورت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, حتی در حالی که امتناع از پیوستن به حزب. او ثبت شده است به عنوان یک مستقل اگر چه او در قفقاز با دموکرات ها در سنا است.

در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, هیلاری کلینتون در نظر گرفته شده بدون ذهن و بسیار خوشحال به پیروزی حزب نامزدی, اما این تازه بدوران رسیده ساندرز برداشت تکان دهنده 23 مقدماتی و قفقاز به علاوه تعهد حمایت از بیش از 4 در 10 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها اما هنوز هم در حال سقوط کوتاه است.

“من مشتاقانه در هفته آینده به ادامه بحث بین دو کمپین های خاصی که صدای شما شنیده می شود که حزب دموکرات عبور از پیشرفته ترین پلت فرم در آن تاریخ که دموکرات ها در واقع مبارزه برای آن را در دستور کار خود” ساندرز گفت: در اذعان به شکست کلینتون. “من هم مشتاقانه منتظر به کار با کلینتون برای تبدیل حزب دموکرات به طوری که آن را تبدیل به یک حزب از کار مردم و جوانان و نه فقط ثروتمند همکاران کمپین یک حزب است که به جرات را بر روی دیوار خیابان صنعت داروسازی صنعت سوخت فسیلی و دیگر قدرتمند منافع خاص که تسلط خیلی از ما زندگی سیاسی و اقتصادی.”

در میان این سال coronavirus بحران ساندرز به نام عظیم پاسخ که “محافظت از منافع همه مردم ما بدون در نظر گرفتن درآمد خود را و یا جایی که آنها زندگی می کنند.”

“به عبارت دیگر این فقط در مورد دادن معافیت های مالیاتی به شرکت های بزرگ اما در مورد به خاطر سپردن مردم امروز که پول زیادی ندارند که عصبی هستند در مورد اقتصادی خود را در قراردادهای آتی و بهداشتی-مراقبت از چشم انداز او گفت:” در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>