برنی ساندرز صحبت می کند برای هواداران در دوور, N. H.

یعقوب Pramuk | CNBC

روچستر N. H. — انتظار در خط پیچیده در اطراف شهر بلوک برخی از محافظت از باد گزنده توسط کلاه با “برنی” نوشته شده بر روی آنها برنی ساندرز حامیان منعکس شنبه چقدر خود را نامزد جنبش تغییر کرده است.

ورود نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت های اولیه در سال 2016 سناتور ورمونت آمده بود فقط کوتاه از شکست دادن وزیر امور خارجه سابق و سناتور. هیلاری کلینتون در آیوا دموکراتیک قفقاز. در حالی که ساندرز’ Hawkeye حالت نمایش پیش بینی تعجب قدرت خود 2016 اولیه پیشنهاد او واقعا حضور خود را اعلام کرد زمانی که او به ضرب و شتم کلینتون بیش از 20 درصد در نیوهمپشایر.

رای دهندگان که حمایت ساندرز در گرانیت دولت چهار سال پیش می گویند جمعیت خود رشد کرده اند: 1100 مردم نشان داد تا به اظهارات خود در اینجا پنج شنبه در حالی که یکی دیگر از چند ده تبدیل دور در درب منتظر در سرما به عنوان رویداد آغاز شده است. در شب دوشنبه ساعت قبل از اولیه بیش از 7500 مردم نشان داد تا برای یک رالی با توجه به مبارزات انتخاباتی.

رای دهندگان توجه داشته باشید که خود را در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است پیچیده تر است. و آنها استرس است که ساندرز’ باورهای اصلی رشد بیشتر محبوب — که آنها می گویند توان استدلال از رقبا که او نمی خواهد ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“این unelectability استدلال دیگر نگه می دارد” گفت: 52 سال X-ray تکنسین دین Kandilakis به عنوان او منتظر دعوت به صحبت می کنند در روچستر خانه اپرا. روچستر مقیم و ساندرز کمپین داوطلب پرسید: “چگونه است که او نمی electable?”

این unelectability استدلال دیگر نگه می دارد. چگونه است که او نمی electable?

دین Kandilakis

X-ray تکنسین و ساندرز داوطلب

ساندرز’ رقبا — و برخی از رای دهندگان که پشت آنها — با استفاده از یک تعداد انگشت شماری از انتقادات از او به عنوان سناتور آگهی هر نظرسنجی پیش از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq استدلال می کنند نظرات خود را آسیب کنگره نامزدها در نوسان مناطق. چند رقبای هشدار امضای خود را “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان پیشنهاد هزینه بیش از حد و به دور خصوصی قصد دارد که بسیاری از رای دهندگان بود.

ساندرز وارد سهشنبه اولیه با پول و دولت ملی و رای گیری اعداد در خور یک دونده جلو برای نامزدی حزب دموکرات در 11 نفر اصلی. نظر سنجی از گرانیت دولت نشان می دهد او منجر پیت Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار, که, گرفته, یک دقیقه از رقبای خود را پس از خروج آیووا با بیشترین متعهد ملی نمایندگان در این زمینه است.

در روزهای آخر قبل از, اولیه, این سناتور ورمونت دارای اعتبار خود را از کشور همسایه با کمک به سوخت و افزایش خود را به یک نیرو در سال 2016. ساندرز امید نیوهمپشایر سوق می تواند او را دوباره جمعه را به عنوان او به نظر می رسد برای به دست گرفتن کنترل مسابقه قبل از آن را تبدیل به بزرگتر و متنوع تر متحده که در آن Buttigieg تلاش کرده است برای به دست آوردن رای گیری کشش.

“چهار سال پیش زمانی که من در اینجا مبارزه بسیاری از ایده هایی که ما در مورد صحبت کردن: بالا بردن حداقل دستمزد به یک زندگی دستمزد 15 دلار در ساعت است. این ایده ها پس از آن در نظر گرفته شد رادیکال” ساندرز گفت: در نیوهمپشایر حزب دموکرات شام در روز شنبه که در آن هر ریاست جمهوری امیدوار صحبت کرد و به تشویق بخش از حامیان در SNHU عرصه در منچستر.

“شما می دانید آنچه آنها نمی رادیکال امروز” گفت: در حالی که همچنین با تاکید بر برنامه های خود را به عمومی دانشگاه, شهریه رایگان, لغو بدهی های دانشجویی و پیاده سازی یک تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی.

این برنی ساندرز بخش سلامتی در نیوهمپشایر حزب دموکرات شام در فوریه. 8, 2020.

یعقوب Pramuk | CNBC

ساندرز led Buttigieg حدود 7 درصد در نیوهمپشایر ورود اولیه روز به طور میانگین از نظر سنجی های اخیر. Klobuchar تازه یک خوبی دریافت عملکرد در جمعه دموکراتیک بحث آماری با وارن و بایدن برای سومین نقطه.

نظر سنجی های منتشر شده پیش از اولیه نشان داد که یک مایع مسابقه. ساندرز led Buttigieg حدود 4 درصد در یک NBC News/Marist نظرسنجی منتشر شد جمعه قبل از بحث دموکراتیک. دیگر نظرسنجی ها پس از در بر داشت بزرگتر مزایای Sanders.

نامزدهای’ رای دهندگان انتخاب بین همیشه تراز با شسته و رفته ایدئولوژیک “خطوط” در توصیف پوشش. سام کلی یک رای دهندگان مردد که با حضور ساندرز’ راچستر رویداد در روز شنبه گفت که او انتخاب میان Sanders, Klobuchar و Buttigieg — دو نفر از نامزدها که پیشنهادی بیشتر از متوسط تغییر سیاست از سناتور ورمونت است. کلی که با این نسخهها کار در شهر روچستر دارایی گفت او توزین که از کسانی که آرای انتخابات ریاست جمهوری تا به حال بهترین شانس به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن ملی رای گیری رهبر در طول بیشتر از اولیه به پایان رسید ناامید کننده چهارم در آیووا و پیش بینی مشکل بیشتر پیش رو است. ساندرز بود که اولین انتخاب از کثرت آیووا حزبی رای دهندگان به پایان رسید فقط پشت Buttigieg ملی نمایندگان از دولت است.

همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد یک برنامه به طور بالقوه مسابقه نزدیک در فوریه. 22 نوادا حزبی و مدعی زاویه به پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه و سه شنبه جوایز کالیفرنیا و تگزاس در تلاش برای بایدن — که به طور کلی شانس با رای دهندگان از رنگ — ارائه یک فرصت برای Sanders. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که تا به صعود در نظر سنجی های ملی او به عنوان شمع ده ها میلیون دلار به سه شنبه متحده است و پیچیده هر مسیر دونده جلو باید به نامزدی.

ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد

ساندرز افزایش یافته است و انتقاد خود را از رقبای خود در آخرین روزهای قبل از اولیه. روز دوشنبه گفت که حامیان که Buttigieg و بایدن را “ده ها و ده ها تن از میلیاردرهای” کمک به مبارزات انتخاباتی خود را در حالی که “ما هیچ ندارد.”

مانند برخی از رقبای خود را ساندرز را آغاز کرده است برای پیش نمایش استدلال او می تواند در برابر استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ، سناتور مخالفت صبح روز جمعه که از مزایای قوی اقتصاد آمریکا و نزدیک به 50 سال اخیر بیکاری — هسته جمهور استدلال برای انتخاب مجدد — رفته به غنی و نه از کارگران.

“در سال گذشته در این پررونق’ اقتصاد آمریکا به طور متوسط کارگر در تورم-حساب-برای دلار دیدم 1% افزایش در دستمزد” ساندرز گفت: در یک رویداد برگزار شده توسط سنت آنسلم کالج, نیوهمشایر, موسسه سیاست است. “این است که چرا ؟ چگونه اتفاق می افتد که در آن سال پس از سال پس از سال, مردم در بالا انجام پدیداری خوب, سال پس از سال پس از سال طبقه کارگر و طبقه متوسط این کشور مبارزه و 40 میلیون نفر در فقر زندگی می کنند?”

دیگر دموکرات تاکید کرده اند نیاز به فروختن مغلوب ساختن پیشی جستن بحث های اقتصادی در ماه نوامبر. در طول شنبه شب بیانات در منچستر, میلیاردر فعال تام Steyer گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید برنده مگر ما پا زدن الاغ خود را بر روی اقتصاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ اقتصاد در منچستر, N. H., تجمع دوشنبه شب در یک چالش مستقیم به دموکرات ها’ پیام. نیوهمپشایر به حال 2.6% نرخ بیکاری در ماه دسامبر در میان پایین ترین در کشور است.

برخی از کسانی که زندگی و کار در منچستر دولت بزرگترین شهرستان با حدود 112,000 مردم ابراز رضایت عمومی با اقتصاد است. شرکت های فن آوری و دانشگاه ها باید در یک شهر یک بار سوخت آن در صنعت نساجی.

آدم کولین با این نسخهها کار در نیویورک.یعنی دفاتر در منچستر, N. H.

یعقوب Pramuk | CNBC

جو Raczka و آدم کولین مدیریت همکاران در منچستر مبتنی بر سرمایه گذاری و مشاوره شرکت York.یعنی گفت: کاهش اجاره بها و هزینه های زندگی — نسبت به نیویورک و یا حتی بوستون — کمک به رشد در این شهرستان است. این شرکت سرمایه گذاری در هفت شرکت عمدتا در سواحل شرق و توصیه دیگر کسب و کار از زمان تاسیس آن در ماه سپتامبر.

Raczka, کولین و شریک زندگی خود کایل نیویورک همه قبلا در منچستر مبتنی بر Dyn که اوراکل به دست آورد و در سال 2016. Raczka با اشاره به “روند مثبت” در دولت از جمله “ترکیب خوب از کسب و کار و بالا و آینده tech صحنه است.”

سهولت کار از راه دور کولین می افزاید: نقش به نیوهمپشایر “مزیت های جغرافیایی هستند که به راحتی تکرار — آن را سخت به دریاچه ها و کوه ها.”

فراتر از نیوهمشایر رای دهندگان به نظر می رسد راضی اقتصاد حدود نه ماه قبل از انتخابات. هفت-در-10 رای دهندگان توصیف اقتصاد به عنوان “عالی” یا “خوب” با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد. این رقم فقط خجالتی از بالاترین ردیابی توسط ناظر انتخابات.

با وجود این رای دهندگان رفتند و حتی بیشتر در هفته های اخیر به ساندرز’ فشار برای مهار, شرکت, افراط, افزایش دستمزد و حقوق کارگران و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی. همان کلمبیا کلمبیا دریافتند ساندرز پیشرو اولیه زمینه در میان رای دهندگان دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل سراسر کشور با 25% پشتیبانی می کند. بایدن به دنبال او در 17%.

این نظرسنجی نشان داد ساندرز پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی انتخابات رقابت با 51 درصد به 43 درصد حاشیه.

بایدن را لرزان شروع به فروختن به معاون رئیس جمهور سابق هسته کمپین استدلال: که او دموکرات بهترین مجهز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. Sanders کمپین شروع به بازی کردن نامزد خود توانایی شکست دادن رئیس جمهور بیشتر به عنوان نامزد مسابقات آغاز این ماه در آیووا.

“برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن” نشانه های آویزان از غرفه در SNHU عرصه در منچستر در روز شنبه. این کمپین همچنین نام نهایی خود را قبل از جمع آوری اولیه روز — تجمع و کنسرت های Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و گروه راک سکته مغزی به خود جلب کرد که بیش از 6000 نفر به راحتی بیشتر برای حزب دموکرات در نیوهمپشایر — یک “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد.

ساندرز صحبت در روز شنبه درست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده خود را از دست داد. مصرف ابجو بد و کم مایه در رئیس جمهور پیشنهاد بودجه فدرال که شامل کاهش به پزشکی و تامین اجتماعی و در سال 2017 جمهوری خواه طرح مالیاتی که گذشت بیشترین سود به ثروتمند ساندرز گذاشته بخشهای اقتصادی استدلال او را اعزام اگر او برنده نامزدی حزب دموکرات.

“ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل دستور کار ما صحبت می کند به درد این کار خانواده ها از این کشور” ساندرز گفت.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im