برنی ساندرز و جو بایدن در حال گردن و گردن در کارولینای شمالی دموکراتیک اولیه, NBC/Marist نظرسنجی می گوید

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور بایدن حرکات به سمت سناتور ساندرز در هشتم دموکراتیک 2020 مناظره ریاست جمهوری در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده آمریکا

برایان اسنایدر | ایسنا

برنی ساندرز و جو بایدن در حال قفل شده است و در یک مسابقه نزدیک در کارولینای شمالی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه که جایزه سالم تکه از نمایندگان در روز سه شنبه, با توجه به یک NBC News/Marist نظرسنجی.

این سناتور ورمونت می شود 26 درصد از حمایت در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان دقت شکوه سابق معاون رئیس جمهور در 24٪. فاصله آبشار در بررسی حاشیه خطا.

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ مسیرهای پیاده روی این جفت ارز با 15% پشتیبانی می کند. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., به شرح زیر با 11 درصد است.

در اینجا این است که چگونه بقیه از زمین کرایه در کارولینای شمالی نظرسنجی:

  • ساندرز: 26%
  • بایدن: 24%
  • بلومبرگ: 15%
  • وارن: 11%
  • سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg: 7%
  • سناتور. Ctq D-Minn.: 5%
  • میلیاردر فعال تام Steyer: 2% (Steyer کاهش یافته است خارج از مسابقه شنبه شب پس از بررسی در نظر گرفته شد)
  • تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی: 1%
  • بلاتکلیف: 7%

بایدن پس از این پیروزی چشمگیر در کارولینای جنوبی روز شنبه در کارولینای شمالی ارائه خواهد شد یکی دیگر از تست های خود را در حمایت از دولت با سهم بزرگی از رای دهندگان دموکرات رای دهندگان. بلومبرگ خواهد بود در انتخابات برای اولین بار روز سه شنبه و کشیده شده از حمایت قابل توجهی در سه شنبه متحده به عنوان او شمع صدها میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را.

به عنوان ساندرز دقت منجر بایدن در متعهد ملی نماینده تعداد هر دو بازیگران خود را به عنوان بهترین نامزد برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. کارولینای شمالی که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016 می تواند اثبات رقابتی در انتخابات عمومی با توجه به NBC/Marist نظرسنجی.

ساندرز می شود 48 درصد از حمایت در میان رای دهندگان ثبت شده در فرضی مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که جمهوریخواهان وقت می شود 46%. بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمی گسترده تر در حاشیه یک سر-به-سر matchup: 49 درصد به 45 درصد است.

در ماه نوامبر یکی از آسیب پذیر ترین سنا امتیازهای نیز سعی خواهد کرد به دفاع از صندلی خود را در چه چیزی می تواند یک نوسان دولت است. سناتور. تهم Tillis یک جمهوری خواه است و گره خورده خود را از نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او اجرا می شود برای انتخاب مجدد.

در اولیه به صورت Tillis سابق وزارت امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، کال کانینگهام گسترده ای منجر شود بیش از دولت ایالت اریکا Smith, 51 ٪ تا 18٪.

در بالقوه انتخابات عمومی مسابقه کانینگهام دارای 48% به 43% لبه بیش از Tillis.

NBC News/Marist نظرسنجی صورت گرفته از Feb. 23 طریق Feb. 27, بررسی 2,120 ثبت نام رای دهندگان با یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 2.6 درصد است. این نظرسنجی 568 احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان با یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 5.1 درصد است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>