معیار لایحه Gurley که منجر شرکت Uber سرمایه گذاری متوقف خواهد شد انجام معاملات جدید در این سال

لایحه Gurley

آدم جفری | CNBC

لایحه Gurley سرمایه گذاری سرمایه داری که منجر معیار سرمایه گذاری در حال بارگذاری کوک ثابت و Zillow را جلوگیری از انجام معاملات جدید در سال جاری و نمی تواند بخشی از شرکت بعدی صندوق CNBC تایید کرده است.

وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل روز چهارشنبه که Gurley نمی تواند یک شریک در این صندوق است که معیار در حال حاضر در حال افزایش است. شرکت رسیده است به شرکای خود در هفته های اخیر در مورد کشیدن در $425 میلیون دلار برای دهمین صندوق مجله گفت.

Gurley شده است صریح صدا در دره سیلیکون انتقاد شروع یو پی اس برای خصوصی ماندن بیش از حد طولانی و بالا بردن مقادیر بیش از حد سرمایه بدون تمرکز کافی بر سودآوری است. نظرات او شده است به خصوص بحث برانگیز به دلیل Gurley اولیه بود سرمایه گذار در حال بارگذاری و در هیئت مدیره هنگامی که سوار-نقطه شرکت شد پوستر کودک برای کسانی که به شیوه های بسیار. معیار نیز منجر سرمایه گذار در WeWork بود و هیئت مدیره صندلی هر چند آن را برگزار Gurley.

در سال گذشته Gurley شروع به هل دادن عموم برای شرکت های عمومی از طریق مستقیم مثال به جای آن از طریق سنتی عرضه اولیه اوراق بهادار به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از فروش یک تکه بزرگ از شرکت در تخفیف به بانکداران و سرمایه گذاران جدید.

در حالی که او نمی خواهد ساخت سرمایه گذاری های جدید Gurley ادامه خواهد داد به کار با شرکت های نمونه کارها برای دهه های آینده CNBC تایید کرد. او بر روی تخته از 11 شرکت ها از جمله e-خرده فروش کوک تعمیر, محله شبکه اجتماعی همسایه و امنیت سایبر شرکت HackerOne. موقعیت خود را با معیار خواهد بود شبیه به زمان نقش های برگزار شده توسط مت Cohler و میچ نگار بودند که ذکر نشده به عنوان شرکای در آخرین صندوق مطرح شده در سال 2018 است.

Gurley است شناخته شده در tech محافل برای خود نقش ابزاری در حال بارگذاری درام. او رقم مرکزی در بیمارستانها در حال تمام شدن از بارگذاری سپس مدیر عامل شرکت تراویس Kalanick در اواسط سال 2017 پس از یک سری از شرم آور داستان ظاهر در مورد اجرایی رفتار. معیار و سپس شکایت کرد Kalanick برای تقلب و نقض قرارداد و ادعا او ساخته شده “مواد misstatements” به هیئت مدیره و پنهان اطلاعات حیاتی برای به دست آوردن کنترل بیشتر. کت و شلوار بود و بعد از آن کاهش یافته است.

در نوامبر آن سال Gurley خطاب این موضوع در یک مصاحبه تلویزیونی با CNBC.

“همه چیز که اتفاق افتاد این بود که یک تصمیم بسیار دشوار است برای ما” Gurley گفت: اشاره به حذف Kalanick. “دو سوال ما اغلب” چگونه می تواند شما را احتمالا انجام داده اند این است ؟ ” و ” آیا شما آن را هر چه زودتر?’ بدیهی است کسانی که در تضاد کامل با یکدیگر است.”

Gurley صرف بیش از دو دهه در محک. قبل از کار خود را در سرمایه او به عنوان یک اینترنت تحلیلگر وال استریت در دویچه بانک پیشرو در پوشش آمازون IPO در سال 1997.

تماشا کنید: معیار لایحه Gurley در حال بارگذاری و کوک ثابت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>