کارناوال کروز خط شیفتگی کشتی.

گتی ایماژ

کارناوال است صدور 6 میلیارد دلار در سهام و بدهی به عنوان محاصره کشتی کروز شرکت تلاش می کند به ساحل تا منابع مالی خود را پس از تعلیق عملیات زیر COVID-19 شیوع بیماری در حداقل سه نفر از کشتی خود را.

این شرکت روز سه شنبه گفت: این برنامه به موضوع $1.25 میلیارد دلار در سهام 3 میلیارد دلار در امن یادداشت ها و $1.75 میلیارد دلار در تبدیل خوانده شده یادداشت ها همه با توجه 2023. کارناوال سهام کاهش حدود 15 درصد در premarket معاملات پس از اعلام اما پس از بهبود بازار افتتاح شد, افزایش بیش از 10٪.

“ما نمی تواند پیش بینی زمانی که هر یک از کشتی های ما آغاز خواهد شد به بادبان دوباره و پورت را دوباره باز به کشتی های ما” شرکت گفت: در اوراق بهادار پر کردن. “حتی یک بار در سفر مشاوره و محدودیت ها برداشته تقاضا برای کشتی باقی می ماند ممکن است ضعیف قابل توجهی در طول زمان و ما نمی توانیم پیش بینی کنیم در صورتی که هر یک نام تجاری را بازگشت به قبل از شیوع تقاضا و یا کرایه قیمت گذاری شده است.”

خبر می آید که این بیماری همه گیر کوروناویروس roils صنعت مسافرت به ویژه عمده خطوط کروز. پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در چین در اواخر ماه دسامبر شده اند وجود دارد چند عمده شیوع قرنطينه و مرگ و میر روی کارناوال متعلق به کشتی.

کارناوال گفت: coronavirus شیوع بیماری و مرگ و میر در برخی از کشتی های خود را منجر به “تبلیغات منفی است که می تواند در دراز مدت تاثیر بر درخواست تجدید نظر از مارک های ما که کاهش تقاضا برای تعطیلات در عروق ما.”

سهام این شرکت دارای حفره حفره در حدود 75% از ژان. 1 به حدود 14 دلار در هر سهم.

این شرکت همچنین اعلام کرد که این تعلیق پرداخت سود سهام به سهامداران است.

“بر اساس این اقدامات و فرضیات در مورد تاثیر COVID-19 ما به این نتیجه رسیده اند که ما قادر خواهد بود به تولید نقدینگی کافی برای برآوردن تعهدات ما باقی می ماند و در انطباق با ما بدهی های موجود پیمان برای آینده دوازده ماه قبل به اثر دادن به هر گونه تامین مالی اضافی که ممکن است رخ دهد” این شرکت گفت: در پرونده.

در مارس 13, این شرکت به طور کامل کشید پایین آن 3 میلیارد دلار اعتبار گردان خط. در اوایل این ماه هر دو مودی و S&P جهانی کاهش داد کارناوال بدهی امتیاز و قرار داده شده این شرکت در نقد و بررسی برای جمع و جور کردن بیشتر است که آن را به گران تر برای کارناوال به جمع آوری پول رفتن به جلو.

در اوایل این ماه این خطوط کروز انجمن بین المللی که کارناوال است یک عضو اعلام کرد 30 روز تعلیق آمریکای شمالی عملیات در میان COVID-19 بیماری همه گیر. روز دوشنبه کارناوال گفت: آن را گسترش بود که به ممکن است برای چند تا از آن علامت های تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de