رهبر بلاروس الکساندر لوکاشنکو تحت فشار در حال رشد در روز یکشنبه با رقیب تظاهرات با توجه به همگرا در پایتخت یک هفته پس از یک رقابت انتخابات ریاست جمهوری پرتاب شده است که کشور را به آشوب.

لوکاشنکو در قدرت 26 سال مواجه شده است و یک هفته از تظاهرات خیابانی و حاضر تقاضا برای یک re-run از انتخابات معترضان می گویند بود انبوه تقلب برای پنهان کردن این واقعیت است که او از دست داده حمایت عمومی است.

او را انکار می کند از دست دادن با استناد به نتایج رسمی که به او فقط بیش از 80 درصد آرا.

اغلب عاطفی در تلویزیون دولتی ظاهر 65 ساله رهبر اتحاد ادعا خارجی-حمایت توطئه برای سرنگونی او. او همچنین با اشاره به وعده حمایت نظامی از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اگر لازم است چیزی کرملین تایید نشده.

روسیه که تا به حال یک مشکل در رابطه با لوکاشنکو است که از نزدیک به بلاروس میزبان خطوط لوله که به حمل انرژی روسیه-صادرات به غرب و نیز بازدید از مسکو به عنوان یک منطقه حائل در برابر ناتو است.

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی خود برای اعمال تحریم های جدید در بلاروس در واکنش به سرکوب خشونت آمیز است که در آن حداقل دو تن کشته شده اند و هزاران نفر بازداشت شده اند.

معترضان نشان می دهد هیچ نشانه ای از حمایت کردن.

Sviatlana Tsikhanouskaya لوکاشنکو مخالفت رقیب در رقابت انتخابات است به نام بزرگ “مارس از آزادی” از طریق مرکز مینسک بلاروس سرمایه شروع 1100 GMT در روز یکشنبه.

مثل قبلی تظاهرات آن است که انتظار می رود به اوج رسیدن در میدان استقلال در خارج از اصلی ساختمان دولت است.

فقط دو ساعت قبل از آن در 0900 GMT لوکاشنکو حامیان انتظار می رود برای برگزاری یک طرفدار دولت تجمع در مرکز مینسک — تنظیم مرحله به صورت بالقوه تقابل بین دو گروه.

نرده فلزی در اطراف میدان استقلال بود و در حال نصب در صبح روز یکشنبه با وسایل نقلیه کشاورزی استفاده می شود برای نزدیک کردن جاده ها در نزدیکی.

مخالفت کانال های رسانه ای می گویند لوکاشنکو یک زمانی مدیر یک دوران شوروی مزرعه جمعی برنامه ها به اتوبوس مردم از سایر نقاط کشور است و آنها را وادار به حضور در. رویترز نمی تواند به طور مستقل تایید کند که.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که ستون از اتوبوس ها با نرم افزار-لوکاشنکو حامیان پردازنده رانندگی به سمت مینسک از مناطق مختلف.

در یک حرکت غیر عادی ایگور Leshchenya بلاروس سفیر اسلواکی اعلام همبستگی با معترضان در یک رتبه تصویری ارسال شده توسط Nasha Niva رسانه ها در روز شنبه. سایر کارکنان دولت از جمله افسران پلیس و تلویزیون دولتی کارکنان نیز در حمایت از تظاهرات.

برخی از کشور را بزرگترین دولت-اجرای تاسیسات صنعتی, ستون فقرات از بلاروس را به اتحاد جماهیر شوروی به سبک مدل اقتصادی شده اند برخورد با تظاهرات و تعطیل در هفته گذشته.

مخالفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری Tsikhanouskaya که فرار به کشورهای همسایه لیتوانی روز سه شنبه خواستار یک انتخابات بازشماری.

مبارزات انتخاباتی خود را نیز اعلام کرد او شروع به تشکیل یک شورای ملی برای تسهیل انتقال قدرت.

لوکاشنکو و پوتین صحبت با تلفن در روز شنبه.

روابط بین دو متحدان سنتی شده بود تحت فشار قبل از انتخابات به روسیه مدرج بازگشت یارانه ها که لبه پنجره رساند تا بلاروس را به دولت.

خبرگزاری دولت Belta در شنبه استناد سخنان لوکاشنکو که “در اولین درخواست روسیه خواهد شد ارائه کمک های جامع برای اطمینان از امنیت بلاروس در این رویداد خارجی نظامی تهدید”.

یک کرملین بیانیه هیچ اشاره ای از جمله کمک کرد و هر دو طرف ابراز اطمینان کرد که همه مشکلات در بلاروس خواهد بود به زودی حل شود.

اظهارات هر دو طرف موجود اشاره کرد و با اشاره به یک اتحادیه “دولت” بین دو کشور.

همسایه امضا توافق نامه در سال 1999 که قرار بود برای ایجاد یک دولت متحد. این پروژه هرگز به درستی اجرا شود اما اخیرا لوکاشنکو بود رد تماس توسط مسکو برای نزدیک اقتصادی و سیاسی روابط به عنوان یک حمله در کشور حاکمیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de