شهر پکن تعطیل ورزشگاه دوباره به عنوان ترس افزایش بیش از موج دوم coronavirus

درخشش سلامتی | گتی ایماژ

ورزشگاه در چین شهر پکن بودند مجبور به بستن دوباره بیش از آخر هفته با اضافه کردن فشار به یک صنعت که در حال حاضر دیده می شود فروپاشی هزاران تناسب اندام کسب و کار در سراسر کشور.

Coronavirus که ظهور در اواخر سال گذشته در شهر ووهان است جاروب در سراسر کشور و تنها شروع به کاهش در اوایل ماه مارس. اجازه داده است که برخی از مراکز تناسب اندام — که اساسا تعطیل از اواخر ژانویه — به دوباره باز کردن در چند هفته گذشته. اما یک مورد جدید از Covid-19 در پکن هفته گذشته افزایش نگرانی ها در مورد ظهور مجدد ویروس عطف عمده کسب و کار و مسکونی منطقه به بالاترین خطر منطقه در کشور است.

در حال حاضر بیش از 200 تناسب اندام, کسب و کار توقیف در پکن در سه ماهه اول با توجه به تجزیه و تحلیل از Qichacha اجرا می شود که یک کسب و کار چینی اطلاعات پایگاه داده.

در سراسر کشور داده ها نشان داد چین بالونی تناسب اندام صنعت آمار رو خیلی سخت توسط coronavirus که 6,969 کسب و کار در این زمینه حل شده و یا به حالت تعلیق عملیات در سه ماه اول این سال به مراتب بیشتر از 4,632 در تمام 2015. وجود دارد 955,000 تناسب اندام شرکت در عملیات در سراسر چین به عنوان از آوریل 17 با توجه به Qichacha.

کاوش در گزینه های

کسانی که هنوز در این صنعت در حال تلاش برای مذاکره اجاره با صاحبخانه و به نوبه خود به کلاس های آنلاین در تلاش برای شناور باقی می ماند.

“این بسیار دشوار است برای ما چون ما نیست دهنده” گفت: Ankit Nayal یک مدیر در پکن بر اساس B فعال در 24 ساعت تناسب اندام و شریک در یک محل در Sanlitun منطقه از مرکز شهر پکن است. “ما هنوز در حال بررسی درآمد آنلاین گزینه است.”

زمانی که B فعال اجازه داده شد به طور موقت از سرگیری عملیات در اوایل این ماه آن را تنها می تواند باز برای 12 ساعت در روز و با 10 نفر در هر ساعت است. اما این کاهش درآمد به 30 درصد از آنچه در آن است به طور معمول به او اشاره کرد. این شرکت در مورد 18,000 عضو در سراسر 8 باشگاه در چین چهار تا از آنها در پکن.

“دولت شده است بسیار مفید در آینده با سیاست نسبت به اجاره” Nayal گفت: با توجه به شرکت در مذاکرات با صاحبخانه در مورد هزینه های جاری.

اجاره حساب برای اکثر هزینه های عملیاتی و می تواند طیف وسیعی از حدود 150 ، 000 یوان ($21,400) به 1 میلیون یوان در ماه برای این صنعت در پکن Nayal گفت. او گفت: B فعال مشتریان باید این گزینه را به حالت تعلیق در حدود 500 یوان-یک-ماه عضویت اگر آنها نمی توانند به ورزشگاه می آیند.

نگرانی از تجدید حیات

این بیماری همه گیر به طور موقت تعطیل بیش از نیمی از سرزمین اصلی چین به عنوان مقامات سعی در محدود کردن گسترش بیماری که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 4,600 مردم در سراسر کشور و بیش از 172,000 در بقیه جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

حتی به عنوان موارد جدید آباته و بسیاری از کسب و کار سر کار چین همچنان در هشدار برای موارد جدید آینده از مسافران عمدتا اتباع چینی بازگشت از خارج از کشور. شهر پکن نیاز به آن دسته از بازگشت از خارج از کشور برای پرداخت 14-قرنطینه در هتل تعیین شده پس از ورود.

هفته گذشته مقامات شهرداری اعلام یک مرد چینی که در بازگشت به پکن از مطالعات در میامی, فلوریدا, آزمایش مثبت برای ویروس. او بیمار تنها دو روز پس از اتمام 14 روز انزوا دوره و تا به حال آزمایش منفی برای این بیماری سه برابر شده است. سه نفر از اعضای خانواده قرارداد این بیماری از او گفته است.

این آخر هفته گذشته بسیاری از سالن های ورزشی که تا به حال دوباره باز در این شهرستان خبر داد به آنها گفته شد به دوباره. در بخش جنوبی کشور, گوانگژو, ملی تناسب اندام مرکز همچنین اعلام کرد آن را به طور موقت نزدیک دوباره از مارس 19 تا نامشخص تاریخ.

رشد فرصت های آنلاین

Nayal امیدوار است کسب و کار موقت فشارهای کمک خواهد کرد که صنعت مادر.

مراکز تناسب اندام شروع به بازی در چین حدود شش سال پیش با صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کارهای مرتبط با باز کردن بیش از یک چهارم از آنها بسته شدن فقط به عنوان به سرعت در حال با توجه به Qichacha تجزیه و تحلیل.

اخبار محلی اغلب گزارش شده است که برخی از ورزشگاه را به مشتریان خرید برنامه عضویت بیش از یک سال علاوه بر کلاس و سپس بدون اینکه قادر به بازگشت به پول است.

سرمایه گذاران را انباشت اشیاء بدست آمده در شرط که چین تناسب اندام در بازار رشد خواهد کرد. داده ها از Techcrunch را نشان می دهد گلدمن ساکس, چینی, فن آوری های غول پیکر Tencent و شرکت سرمایه گذاری GGV در میان کسانی که ریخت و بیش از $170 میلیون به تناسب اندام برنامه حفظ یک پلت فرم برای فیلم های آموزشی و تمرین های سفارشی.

این شرکت می گوید که حدود 200 میلیون کاربر و 3 میلیون پرداخت اعضای درآمد در درجه اول که از محصولات مصرفی در یک مقیاس از 1 میلیارد یوان. آن گفت: آن هوشمند دوچرخه ورزش به طور موقت به فروش می رسد به عنوان تقاضا افزایش یافت و در طول شیوع کروناویروس. حفظ و همچنین تست کردن چند offline ورزشگاه در پکن.

به عنوان coronavirus نگهداری ورزشگاه بسته شد و مردم در داخل برنامه صعود از مقام سوم در ماه دسامبر به بالای آی فون اپل فروشگاه app در تناسب اندام دسته.

ماه های زمستان به طور معمول آهسته اما در این سال استفاده در سه ماه اول سال شروع به پریدن کرد به سمت سطوح بالاتر معمولا دیده می شود در طول تابستان Nina ژنگ مدیر روابط عمومی در حفظ و گفت: با توجه به CNBC ترجمه از ماندارین-زبان سخنان.

قابل توجه بسیاری از دانشجویان و افراد جوان شد پرداخت اعضای طول این زمان ژنگ گفت. در چند ماه گذشته او گفت: نگه دارید تا به شکل مشارکت با مارک ها و تمرین شخصیتهای برای کلاس جدید است. آن را نیز با 23 شرکت هایی مانند Dell, Coca-Cola و JD.com به ارائه سفارشی صفحه اصلی روال ورزش برای کارکنان.

تناسب اندام شرکت نیست تحت هیچ فشار مالی و برنامه ریزی برای گسترش خط محصول خود در این سال ژنگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>