اخبار بی بی سی به ‘شکل’ – 450 زیان کار

بی بی سی قطع خواهد شد حدود 450 شغل به عنوان بخشی از تلاش برای نجات ده ها میلیون پوند است.

Fran Unsworth مدیر اخبار و امور جاری گفت: این شرکت نیاز به پوشش کمتر اخبار و وجود دارد خواهد بود یک تغییر در تمرکز به سمت دیجیتال از سنتی خطی پخش.

به جای روزنامه نگاران اختصاص داده شده به تیم های خاص وجود خواهد داشت یک استخر از روزنامه نگاران که در داستان برای همه رسانه ها است.

Presenter Victoria Derbyshire leaves BBC Broadcasting House in London, after it was announced that her TV programme is being taken off air.
تصویر: ویکتوریا Derbyshire متوجه او نشان می دهد که axed در یک روزنامه

بی بی سی newsroom را به تمرکز بر روی داستان بیشتر از برنامه و یا سیستم عامل به “کاهش تقلید”.

این می آید به عنوان اخبار بی بی سی تلاش برای نجات £80m برای مقابله با ادامه فشارهای مالی مانند پرداخت برای هزینه مجوز برای بیش از 75s در اعتبار بازنشستگی.

فقط بیش از £40m – حدود نیمی از صرفه جویی های مورد نیاز در حال حاضر یافت شده است بیش از چهار سال گذشته.

تحت طرح جدید که رونمایی شد به کارکنان در روز چهارشنبه بعد از ظهر:

بیشتر از Bbc

  • در مجموع حدود 450 زیان کار خواهد بود axed
  • وجود خواهد داشت یک کاهش در تعداد فیلم های ساخته شده توسط Newsnight و در نتیجه کاهش شغل
  • بررسی برنامه ریزی شده است به تعدادی از مجریان در بی بی سی
  • وجود خواهد داشت کاهش شغل در Radio 5 Live و جهان, به روز رسانی برنامه در سرویس جهانی

Ms Unsworth گفت: “ما نیاز به تغییر شکل BBC News برای دهه آینده در راه است که موجب صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول است. ما هزینه های بیش از حد از منابع ما در خطی سنتی رادیو و تلویزیون و نه به اندازه کافی دیجیتال.

“وظیفه ما به عنوان یک بودجه عمومی پخش شده است برای اطلاع رسانی به آموزش و سرگرم کردن هر شهروند است. اما وجود دارد بسیاری از مردم در این کشور که ما در حال خدمت به اندازه کافی.”

تغییرات معنی خواهد بود که بیشتر روزنامه نگاران خواهد بود بر اساس خارج از لندن وجود خواهد داشت و سرمایه گذاری بیشتر در BBC news, برنامه, آن را بیشتر “بصری” و با “افزایش تغییرات سلیقه ای”.

Lord Tony Hall is stepping down as director-general of the BBC after seven years and he told Sky that 'it was always going to be difficult to leave'.
تصویر: خداوند تونی هال پله به عنوان مدیر کل بی بی سی پس از هفت سال

قصد دارد به تبر ویکتوریا Derbyshire نشان می دهد به بیرون درز شد قبل از اعلام با مجری و گفت که او “ویران”. دادخواست به صرفه جویی در آن را به دست آورد تا دهها هزار نفر از طرفداران.

Ms Unsworth گفت: این تصمیم به قطع Derbyshire را نشان می دهد “آسان” است اما گفت که نشان می دهد “دیگر مقرون به صرفه”.

Derbyshire, 51, گفت که او در مورد برنامه های در یک روزنامه.

او در توییتر نوشت: “ما هرگز خواسته شد به رشد خطی تلویزیون مخاطبان است. تا کنون. از ما خواسته شد به رشد دیجیتال ما مخاطبان – ما – ما digi ارقام بزرگ (ما موفق دیجیتال ارقام به نظر می رسد به یک مشکل برای کسانی که
تصمیم گیری).”

او افزود: “ما حواله زمانی که ما راه اندازی: 1. اصلی روزنامه نگاری 2. رسیدن محروم مخاطبان 3. رشد دیجیتال چهره های ما به دست آورد 3.”

خداوند سالن بی بی سی مدیر کل هفته گذشته اعلام کرد او در تابستان.

در نظرات از یک رویداد رسانه ای منتشر شده در روزنامه دیلی تلگراف گفت: بی بی سی به کمک به یک سمی از طریق گفتمان سیاسی روزنامه نگاری که او گفته بود با هدف تلاش برای “گرفتن” سیاستمداران است.

او اضافه کرد که او یک “مؤمن بزرگ در بلند مدت-فرم مصاحبه که در آن شما می توانید به کاوش در ظهر”.

Sarah Montague
تصویر: بی بی سی پرداخت مجری رادیو سارا مونتاگ £400,000 حل و فصل

این شرکت شده است در پرداخت اختلاف رسوایی اواخر بیش از حد و مجبور به پرداخت مجری رادیو سارا مونتاگ £400,000 حل و فصل است.

سمیرا احمد نیز برنده اشتغال دادگاه بیش از مساوی پرداخت.

اتحادیه ملی روزنامه نگاران دبیر میشل Stanistreet گفت: کاهش شد و “مضر”.

او گفت: “این آسیب کاهش بخشی از یک تهدید وجودی برای سی و یک نتیجه مستقیم از آخرین فاجعه راز هزینه مجوز معامله بی بی سی توافق با دولت است. این است که قبل از تاثیر مصرف بیش از مسئولیت بیش از 75s مجوز در ضربات.

“در برابر این پس زمینه BBC وجود است که با تهدید به پخش خدمات عمومی تحت بی سابقه ای تهدید.

“اگر دولت پیش می رود و decriminalises عدم پرداخت هزینه مجوز ما می دانیم که این تاثیر بیشتر خواهد شد ضرر و زیان برای بی بی سی از حدود £200 میلیون سال و افزایش مجموعه هزینه £45 میلیون.”

او گفت این بود: “از لحاظ سیاسی با انگیزه” حرکت می کند.

نخست وزیر بوریس جانسون را تکذیب کرد حزب محافظه کار و بی بی سی بودند دشمنان فانی و گفت: این یک “گرامی نهاد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>