BBC پخش سیمون Warr می میرد از سرطان روز پس از بستری در آسایشگاه

BBC پخش سیمون Warr مرده است از سرطان دو روز پس از بستری در آسایشگاه در یک بیماری جدی است.

65 سال توییتی در روز پنج شنبه که او را “بعید” را در سایت های رسانه های اجتماعی دوباره به علت بهداشت ضعیف گفتن پیروان خود را که او تا به حال خواسته یکی از دوستان نزدیک به شما اجازه می دانم نتیجه” از آسایشگاه مراقبت.

او امضا شده توسط, گفت که او امیدوار است او “میراث” خواهد بود آگاهی انسانی “هزینه” نیاز به صورت “غلط جنسی اتهامات و محکومیت غیر قانونی” بوده است متهم تاریخی کودک آزاری در سال 2012.

دانش آموزان سابق سابق معلم ساخته ادعای اما Warr پاک شد از همه اتهامات دو سال بعد.

صحبت پس از او تبرئه توسط یک هیئت منصفه در سال 2014 بی بی سی رادیو Suffolk منظم و گفت: غیر قانونی و اتهامات او را دیدم از دست دادن شغل خود را خانه خود و برخی از دوستان خود.

مرگ او اعلام شد از طریق حساب توییتر خود را در صبح روز شنبه.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که من خواسته شده است به اجازه دهید همه سیمون پیروان می دانم که او در گذشت در اوایل صبح امروز در سن 65 پس از یک نبرد کوتاه با پانکراس/سرطان کبد گفت:” یک بیانیه است.

بیشتر از دهندگان و هنر

“او احاطه شده توسط خانواده اش و همچنین عشق و نماز از او بسیاری از دوستان است.

“ما خواهد شد نگه داشتن سیمون مشخصات توییتر و دیگر حساب های رسانه های اجتماعی فعال در حال حاضر به منظور ادامه های مربوطه اطلاعات خود را با بسیاری از دوستان و پیروان, و همچنین پیام های از خانواده اش.

“با تشکر از شما همه برای عشق خود را تشویق و پشتیبانی برای سیمون.”

Warr نیز شناخته شده بودن headteacher در کانال 4 مستند واقعیت که شما تدریس اونا که دیدم نوجوان دانش آموزان گرفته شده برای مدارس شبانه روزی مدل دهید در 1950s و 1960s.

آن را برای پخش سه فصل از سال 2003 تا 2006.

مجری تلویزیون جرمی تاک رهبری تجلیل و قدردانی کرد و گفت او “به ارمغان آورد بزرگ انرژی” به ظاهر خود را در رادیو و تلویزیون بود و “باور نکردنی مزه و شور و شوق برای یادگیری و بحث”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>