کتک خودروسازان فریب خریداران با شیب تند و مشوق

ایالات متحده فروش خودرو در سال 2020 انتظار می رود که کمی پایین تر نزدیک به سطح رکورد دیده می شود در سال های اخیر است.

سپس coronavirus زده, ایالات متحده است.

فروش خودرو پیش بینی کاهش یافته است و توسط میلیون ها نفر از واحد از جایی که آنها در اوایل سال 2020 جرقه خودروسازان به رول کردن بی سابقه ای در معاملات و اتخاذ فن آوری جدید-سنگین روش از فروش خودرو به خریداران گیر در خانه.

همه گیر چیزی است که ایالات متحده در صنعت خودرو هرگز مواجه شده اما تحلیلگران در آن نکات از گذشته است. خودروسازان مواجه با چالش های زنجیره تامین محدودیت در تولید و شاید بیشترین نگرانی شدید فرورفتگی در تقاضای مصرف کننده موجب شده توسط shelter-در-محل سفارشات از دولت و اثرات اقتصادی مانند شغل furloughs و یا اخراج.

خودروسازان در حال گرفتن صفحات از playbooks مورد استفاده در دیگر زمان به چالش کشیدن از جمله در هفته ها و ماه های پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

در آن زمان ایالات متحده خودرو کرگدن جنرال موتورز نورد از آن “حفظ و امریکا نورد” برنامه که تبلیغ وام در 0% بهره در سراسر آن کل ناوگان. خودروسازان مدتها با تکیه بر انگیزه اما به طور معمول استفاده می شود آنها را به حرکت ناخواسته محصول مانند آهسته-فروش مدل. “نگه داشتن امریکا نورد” بود که به مراتب گسترده تر با برنامه تر از همیشه قبل از دیده شده است. دیگر خودروسازان به زودی به دنبال و فروش خودرو به سرعت بازگشت.

بازار خودرو در حال حاضر از دیدن چیزی از احیای این برنامه در بسیاری از مشوق ارائه دهد.

فروشندگان نیز تلاش برخی کاملا جدید چیز است: آنها در حال حرکت آنلاین. در حالی که آنلاین خرید و فروش ماشین در حال حاضر یک نیروی رو به رشد در جهان خودرو گسترش این ویروس با سرعت بالا فروشنده مشارکت. در اواسط ماه آوریل سرویس ردیابی Dealertrack تا به حال دیده معاملات الکترونیکی پرش حدود 65 درصد بیش از آن در همان زمان در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>