بارکلیز خود را نشان می دهد مدیر عامل شرکت در حال جستوجو کرد بیش لینک کلیک کنید برای جفری اپستاین

Jes Staley

کریس Goodney | بلومبرگ | گتی ایماژ

بارکلیز’ مدیر اجرایی Jes Staley در حال بررسی بیش لینک کلیک کنید برای جفری اپستین آمریکا سرمایه و محکوم مجرم جنسی که خودکشی در زندان در سال گذشته است.

در بیانیه صادر شده پنج شنبه بارکلیز گفت: “رابطه بین آقای Staley و آقای اپستاین موضوع پرس و جو از سازمان رفتار مالی (“FCA”) که این شرکت پاسخ داد.”

“FCA و مقررات احتیاطی اقتدار پس از آن آغاز بررسی آن در حال انجام است به آقای Staley را characterisation به این شرکت از رابطه اش با آقای اپستاین و پس از آن شرح که رابطه در پاسخ این شرکت به FCA” بیانیه بخوانید.

بارکلیز انجام شده خود را بررسی و پیدا کردن Staley “شده است به اندازه کافی شفاف با این شرکت با توجه به ماهیت و میزان ارتباط خود را با آقای اپستاین.” به عنوان یک نتیجه, بانک هیئت مدیره تصمیم به اتفاق آرا پیشنهاد مجدد از Staley به عنوان بانک اجرایی.

افشای توسط بانک پس از چندین گزارش های رسانه ها در سال گذشته به خود جلب کرد یک لینک بین این دو نفر. انگلیسی دهنده نیز به روز شده سرمایه گذاران در آن آخرین نتایج پنج شنبه. این گزارش درآمد خالص £2.46 میلیارد دلار برای سال 2019 در خط با بازار انتظارات است. پیش بینی تحلیلگران بود خالص درآمد £2.4 میلیارد دلار در سال با توجه به Refinitiv.

رفتن به جلو این بانک می خواهد برای رسیدن به یک بازگشت ملموس سهام بالاتر از 10٪. با این حال گفت که “با توجه به جهانی اقتصاد کلان عدم قطعیت و زمان نرخ بهره پایین محیط آن را تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن برای رسیدن به این هدف در سال 2020 است.” سهام از وام دهنده هستند توسط 13.4 درصد بیش از سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>