Banksy اسپری لوله لندن با COVID-19 ماسک پیام

Banksy منتشر کرده است تصویری از او نقاشی اسپری و نقاب موش ها در مترو لندن در آخرین تفسیر در coronavirus بیماری همه گیر.

در این کلیپ با عنوان “مترو لندن تحت عمیق پاک” یک مرد با پوشیدن یک محافظ کامل کت و شلوار به علاوه عینک و دستکش و ماسک صورت می رود از طریق یک لوله بلیط دروازه و دیده می شود تهیه یک اسپری رنگ پمپ.

مرد فرض شود گریزان هنرمند خیابانی از بریستولو سپس تخته یک دایره خط قطار و با استفاده از استنسیل به رنگ یک موش است که به نظر می رسد سرفه در داخل قطار در بین دو ویندوز است.

The elusive artist filmed himself spray painting the Tube. Pic: Banksy
تصویر: گریزان هنرمند فیلم برداری خود را نقاشی اسپری و لوله. عکس: Banksy
Banksy can be seen getting onto the Tube with a spray paint pump. Pic: Banksy
تصویر: Banksy دیده می شود بر روی لوله ها با یک اسپری رنگ پمپ. عکس: Banksy

به عنوان لوله tannoy اعلام کرد قطار نزدیک است Baker Street, Banksy می پرسد یک مسافر به حرکت به پایین حمل و نقل به عنوان او اسپری رنگ دیگری موش با استفاده از فولاد ماسک به عنوان یک چتر نجات.

دوربین سپس تابه را به سمت دیگر تصویر او را نقاشی بر روی دیوار بالای یک صندلی – این بار یک موش تقریبا به طور کامل پوشش داده شده توسط یک ماسک صورت.

یکی دیگر از جوندگان ظاهر می شود به اویزان از راه آهن برگزاری یک بطری از دست sanitiser است و پس از آن دیده می شود به عنوان او اسپری رنگ کلمه “بنکسی” در زیر آن و یک مسافر کنجکاو به نظر می رسد.

Banksy است و پس از آن دیده می شود بالا رفتن از پله ها در داخل Euston ایستگاه میدان و دیوار است “دریافت مستند” ناخوانا بر روی آن به عنوان قطار درها بسته است.

بیشتر از Banksy

درها را “من دوباره” نقاشی بر روی آنها همراه با دو موش به عنوان تصویری تساوی به نزدیک در حالی که Chumbawamba آهنگ Tubthumping نمایشنامه: “من زدم اما من دوباره.”

ارسال شده به Banksy رسمی Instagram, این ویدئو همراه با زیرنویس: “اگر شما نمی ماسک – شما نمی توانید.”

The artist used stencils to quickly spray paint a rat using a face mask as a parachute onto the Tube. Pic: Banksy
تصویر: این هنرمند با استفاده از stencils به سرعت رنگ اسپری یک موش با استفاده از یک ماسک صورت به عنوان یک چتر نجات بر روی لوله. عکس: Banksy

این قطعه می آید کمتر از 24 ساعت پس از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد هر کس در انگلستان را مجبور به پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها از 24 جولای یا جریمه.

پس از 15 خرداد مردم در انگلستان مجبور به پوشیدن برخی از فرم صورت پوشش حمل و نقل عمومی.

حمل و نقل برای لندن سخنگو گفت: “ما درک احساسات مردم را تشویق به پوشیدن پوشش صورت است که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما در شبکه حمل و نقل در حال انجام است.

The street artist Bansky was filmed stencilling a London Underground train with a coronavirus message
تصویر: خیابان هنرمند Bansky فیلم برداری شده بود stencilling یک قطار زیرزمینی لندن با کروناویروس پیام. عکس: Banksy

“در این مورد خاص کار حذف شد چند روز پیش به علت سخت ما ضد گرافیتی سیاست.

“ما می خواهم به ارائه Banksy فرصتی برای انجام یک نسخه جدید از پیام خود را برای مشتریان خود در یک محل مناسب است.”

هنری است Banksy اول تفسیر در coronavirus گیر با انتشار یک سری عکس در آوریل نشان موش باعث ضرب وشتم در حمام با عنوان: “همسر من متنفر است آن وقتی که من از خانه کار می کنند.”

The new piece pays tribute to hospital workers. Pic: Banksy
تصویر: یک Banksy قطعه اهدایی به ساوتهمپتون بیمارستان عمومی می پردازد ادای احترام به کارگران بیمارستان. عکس: Banksy

و در مه, او جلب یک قطعه نشان دادن یک پسر برگزاری یک پرستار عروسک با پوشیدن یک ابرقهرمان کیپ در حالی که مرد عنکبوتی و بتمن مجسمه دیده می شود در یک سطل.

قطعه جشن بیمه خدمات درمانی کارگران به نام بازی تعویضشد و غیر معمول است که در آن قاب و ارائه به ساوتهمپتون بیمارستان عمومی – که در آن است بر روی صفحه نمایش.

Banksy چپ توجه داشته باشید برای کارگران بیمارستان که گفت: “با تشکر برای همه شما انجام می دهند. من امیدوارم که این روشن در محل تا کمی حتی اگر آن را فقط سیاه و سفید است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>