بانک مرکزی انگلیس (BOE) در روز پنج شنبه برگزار شد نرخ بهره در 0.1% اما گفت: این آمادگی خود را برای انجام اقدامات بیشتر باید بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه به خراب شدن.

بانک کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) رای دادند به اتفاق آرا به نفع نگه داشتن نرخ بهره را بدون تغییر در حال حاضر. با اکثریت 7-2 کمیته نیز رای به ادامه آن برنامه ریزی شده £200 میلیارد دلار ($247.55 میلیارد دلار) کاهش کمی برنامه آوردن آن برنامۀ خرید اوراق قرضه به کل از £645 میلیارد دلار است. دو نفر از اعضای کمیته مورد علاقه های اضافی £100 میلیارد دلار از محرک.

در آن “گویا سناریو” برای چشم انداز اقتصادی این بانک گفت: این انتظار انگلستان محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به سقوط 14 درصد بیش از سال 2020 به عنوان یک کل تحت تاثیر 25 درصد کاهش در سه ماهه دوم. با توجه به فرض آرامش اجتماعی فاصله اقدامات, اما, بانک مرکزی انتظار دارد که کاهش در تولید ناخالص داخلی به طور موقت و به دنبال آن بهبود سریع.

آن را می بیند تولید ناخالص داخلی ضربه خود را قبل از Covid سطوح در نیمه دوم سال 2021 و رشد 3 درصد در سال 2022. تاکید کرد که این پیش بینی ها شد مشروط داخلی و Covid-19 جهانی مهار اقدامات است.

این بو را از چشم انداز اقتصادی سناریو نیز انتظار دارد که نرخ بیکاری به 8 درصد در سال 2020 7 درصد در سال 2021 و 4 درصد در سال 2022.

از زمان شروع این بیماری همه گیر بانک مرکزی را قطع کرده است به میزان دو برابر از 0.75% به 0.1% همراه با £200 میلیارد دلار ($247.55 میلیارد دلار) از کاهش کمی آوردن آن برنامۀ خرید اوراق قرضه به کل از £645 میلیارد دلار است.

“MPC ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک و سازگار با آن حواله می ایستد آماده برای انجام اقدامات بیشتر در صورت لزوم برای حمایت از اقتصاد و اطمینان از پایدار بازگشت تورم به 2 درصد هدف” بانک مرکزی انگلیس گفت: در آن گزارش.

ماه گذشته شاخص PMI (شاخص مدیران خرید) خوانش سقوط به پایین ضبط و انگلستان است و انتظار می رود به آن رنج می برند عمیق ترین رکود اقتصادی در حافظه زندگی به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

“با اینحال به دلیل مدرک احتیاطی رفتار خانوارها و کسب و کار در نظر گرفته شده است به ادامه اقتصاد طول می کشد برخی از زمان برای بازیابی به سمت قبلی خود مسیر” این گزارش گفت:.

“شاخص تورم است انتظار می رود به سقوط بیشتر در زیر هدف 2% در طول نیمه دوم امسال تا حد زیادی منعکس کننده ضعف تقاضا است.”

دولت بریتانیا اعلام خواهد کرد که نتیجه آن بررسی مستند اقدامات در روز پنج شنبه پس از انگلستان پیشی ایتالیا به رکورد بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا است.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه در انگلستان ثبت کرده است بیش از 202,000 موارد coronavirus و بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de