بانک انگلستان سناریو می بیند انگلستان تولید ناخالص داخلی سقوط 14 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری هدف قرار دادن 8 درصد به عنوان coronavirus بحران نابسامانی اقتصاد است.

بانک عرضه شده در اولین کار تاثیر بالقوه این مستند اقدامات برای محدود کردن گسترش COVID-19 به عنوان آن کمیته سیاست پولی نرخ بهره را تغییر نداد در سطح کم سابقه 0.1%.

اما دو نفر از اعضای رای دادند در پشتیبانی از بیشتر خرید اوراق قرضه – نشان می دهد آنها احساس حمایت بیشتری مورد نیاز بود فراتر از £645bn خرید دارایی, همچنین شناخته شده به عنوان کاهش کمی در حال حاضر و برنامه این بانک برای افزایش نقدینگی.

Andrew Bailey
تصویر: اندرو بیلی به عنوان فرماندار بانک مرکزی انگلستان در اواسط ماه مارس

در همان زمان آن را منتشر کرد آنچه از آن به نام “گویا سناریوی” بر اساس این فرض یک کاهش تدریجی بریتانیا مستند که توقیف نمرات کسب و کار خود را از 23 مارس.

آن گفت: انتظار از 14 درصد کاهش در رشد اقتصادی در سال جاری نیز وابسته به حمایت قابل توجهی از هر دو بانک و دولت با پول نقد در حال حاضر در دسترس از طیف وسیعی از طرح های برای حمایت از کسب و کار و اشتغال و دستمزد.

با وجود بسته نمرات از زوائد آن اعلام شده است از نام خانواده از جمله بریتیش ایرویز, ویرجین آتلانتیک و Debenhams طی هفته گذشته.

آمار و ارقام رسمی در هفته آینده انتظار می رود به تایید رشد منفی اقتصاد برای سه ماه اول از سال است.

بیشتر از کسب و کار

بانک طرح شامل 3% آمار بین ماه های ژانویه و مارس قبل از 25% کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم.

Lockdown
وزرای دیدار به بحث در مورد کاهش مستند

اما این بانک شاهد بهبود سریع از رکود پیش رو – به عنوان دندان از اقتصاد به تدریج برداشت تا با سرعت – با تولید ناخالص داخلی افزایش 15 ٪ در سال آینده.

آن گفت: “گسترش COVID-19 و اقدامات برای مهار آن هستند داشتن یک تاثیر قابل توجهی در بریتانیا و بسیاری از کشورها در سراسر جهان است.

“فعالیت به شدت کاهش یافته و از ابتدای سال و نرخ بیکاری افزایش یافته است به طور قابل توجهی.”

آن افزود: “خانواده های انگلستان وارد این دوره از اقتصادی اختلال در یک موقعیت قوی تری از آنها قبل از بحران مالی 2008.

cafe closed sign businesses shut
هنکاک نکات در ‘راه حل برای کسب و کار

“در حالی که سیاست پاسخ را ارائه پشتیبانی قابل توجهی را به خانواده این کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی را تحت فشار قرار داده و در برخی از خانواده ها’ امور مالی.

“ما هوشیار به خطرات است که می تواند به ظهور یک بار پرداخت تعطیلات اقدامات پایان از جمله وام گیرندگان به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری در ماه های آینده.”

اقتصادی و عواقب ناشی از ویروس ها بی سابقه ای در تاریخ مدرن
توسط اد کانوی اقتصاد ویرایشگر

آن را به ارزش تاکید اول این است که هیچ بانک های عادی هوا در چند احترام می گذارد.

آن است که یک سناریو محتمل مسیر برای اقتصاد به عنوان دقیق مسیر آن فکر می کند زیاد است.

دوم مقیاس است صحبت کردن در مورد است که تقریبا به طور کامل بی سابقه است. سقوط اقتصادی در خروجی از 30 درصد در نیمه اول سال است.

بیش تقویم سال بانک انتظار دارد که اقتصاد به قرارداد 14٪. برای قرار دادن به دیدگاه آن است که بزرگترین سقوط سالانه پس از 1706.

خبر خوب این است که این بانک انتظار دارد اقتصاد را به گزاف گویی در سال های بعد reattaining بیشتر و یا کمتر از آن به سطح قبل از بحران نیمه دوم 2021.

اما در طول راه آنها انتظار می رود نرخ بیکاری به افزایش نزدیک به 10 درصد و سرمایه گذاری کسب و کار به شدت سقوط. به عبارت دیگر این بانک انتظار ندارد یک مقدار قابل توجهی از “زخم” در سال های آینده.

با این وجود در مقیاس سناریو می افتد خود را زیر خط دار است که پیامدهای اقتصادی این مستند بر خلاف هر چیزی که هر کسی امروز زنده است همیشه قبل از تجربه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de