بانک انگلستان انتظار می رود نرخ ثابت اما ارزیابی از مستند ‘زخم’ در تمرکز

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت عبور از جاده در مقابل بانک مرکزی انگلستان در آنچه به طور معمول خواهد بود صبح ساعت شلوغی در شهر لندن در مارس 17th, 2020. منطقه مالی از انگلستان است غیر منتظره ای آرام پس از دولت درخواست مردم برای خودداری از همه اما سفر ضروری و فعالیت های دیروز.

جاناتان پروجا

بانک مرکزی انگلستان است و انتظار می رود به ترک نرخ بهره را بدون تغییر در روز پنج شنبه با تحلیلگران انتظار کمیته سیاست پولی (MPC) به صبر کنید تا ماه ژوئن قبل از اقدام به منظور ارزیابی تاثیر coronavirus مهار اقدامات است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر بانک مرکزی را قطع کرده است به میزان دو برابر از 0.75% به 0.1% و اعلام کرد £200 میلیارد دلار ($247.55 میلیارد دلار) از جدید کاهش کمی آوردن آن برنامۀ خرید اوراق قرضه به کل از £645 میلیارد دلار است.

آن را نیز ارائه کمک های مالی مستقیم به شرکت های نهفته این بیماری همه گیر و عرضه نقدینگی به سیستم مالی همراه با تسهیل شرایط برای وام دهندگان.

اما با وجود شاخص PMI (شاخص مدیران خرید) خوانش در پایین ضبط و انگلستان در انتظار آن عمیق ترین رکود اقتصادی در حافظه زندگی تحلیلگران انتظار MPC به مقاومت در برابر فشار به گوشت گاو تا محرک آن برنامه این زمان در اطراف.

و همچنین به عنوان نرخ بهره پنجشنبه نیز دولت بریتانیا اعلام نتیجه دوم آن بررسی مستند اقدامات پس از انگلستان پیشی ایتالیا به رکورد بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا است.

از صبح روز چهارشنبه بیش از 196,000 موارد تاييد شده بود در کشور با بیش از 29 ، 000 مرگ و میر.

ارزیابی ‘پایدار زخم’

گلدمن ساکس پیش بینی سه ماهه تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) انقباض از 11.5 درصد در سه ماهه دوم برای انگلیس با یک انقباض از 8.5% در سراسر 2020 به عنوان یک کل. آن را می بیند رشد اقتصادی در دوره نقاهت به کمی پیش افتادن از آن قبل از بحران اوج پایان 2021.

در یک یادداشت سه شنبه گلدمن تحلیلگران پیش بینی که بانک مرکزی را مشاهده مشابه در مسیر انتظار تا ماه ژوئن به ارزیابی و نمرهدهی مهار اقدامات صورت گرفته در آن زمان بود.

“ما یک فرصت اضافی QE اعلام کرد در اوایل این هفته, اما در مورد پایگاه ما انتظار داریم فرماندار بیلی به جای تاکید است که MPC است که مایل و قادر به گسترش هر یک از دارایی خود را به خرید امکانات در هر زمان” گلدمن ساکس اروپایی اقتصاددان Adrian Paul نوشت.

پل پیشنهاد کرد که MPC ارزیابی های پایدار اثرات این بیماری همه گیر خواهد بود به احتمال زیاد جالب ترین برای شرکت کنندگان در بازار.

“عمیق تر از زخم های به جا مانده از زمان مستند آسیب شدید انجام می شود به ظرفیت تولیدی اقتصاد بریتانیا و بیشتر احتمال که این کمیته در نهایت کاهش برآورد خود از پتانسیل رشد تولید,” او گفت:.

فشار پشت در V-شکل بازیابی

بانک مرکزی انگلیس پیش بینی های جدید می تواند آینه طرح بانک مرکزی اروپا (ECB) که هفته گذشته گذاشته سه سناریو های مختلف بر اساس سرعت بازگشایی و بازیابی.

به این معنی که بانک مرکزی می تواند در جلوگیری از ساخت رسمی مفروضات در مورد دولت روند برای بازگشایی اقتصاد ING بازارهای توسعه یافته اقتصاددان جیمز اسمیت.

ING پیش بینی شده است حدود 10-15% اوج به قعر سقوط اقتصادی در خروجی بر اساس سه ماهه و اسمیت گفت: بانک هلندی تحلیلگران خواهد شد جای تعجب نیست برای دیدن BOE مداد در یک حتی واضح تر رکود در روز پنج شنبه.

“در پایان, اندازه دقیق سقوط است کمی علمی در حال حاضر — بیشتر مربوط به این سرعت و شکل بازیابی” اسمیت گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

“ما انتظار داریم که این روند نسبتا تدریجی نه به خاطر برخی از شرکت ها نمی خواهد از بحران ظهور در همان شکل و با وجود دولت تلاش. که به نوبه خود به معنی بیکاری می تواند به صورت منطقی بالا برای یک دوره طولانی از زمان است.”

اسمیت افزود: این در نظر گرفته شده بانک مرکزی انگلستان ممکن است فشار بر روی این ایده از یک “V شکل” بازیابی در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>